СД БУВР | Обзор прессы
Обзор прессы

* * *

    05.08.2017 – информагентство «Новости Донбасса».

    Статья "Управление водных ресурсов: вооруженный конфликт не повлиял на загрягненность рек Донетчины".

    Интервью заместителя начальника управления Н.А.Белоцерковской.

    "Специалисты отметили, что гораздо сильнее на качественные характеристики рек влияет хозяйственная деятельность предприятий. В частности, сбросы очистных сооружений крупных городов ухудшают бактериологические параметры воды..."

    Статья (загрузить).

* * *

    04.08.2017 – информационное агентство «Антикризисный медиа-центр».

    Статья "Війна не вплинула на склад води в річках Донеччини".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР С.И.Трофанчука, заместителя начальника управления Н.А.Белоцерковской.

    "Якісні характеристики поверхневих вод у великих і малих річках на підконтрольній українській владі території Донецької області залишаються стабільними з початку збройного конфлікту. Це підтверджує моніторинг, який проводить Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    Научно-производственный журнал «Водне господарство України», № 3 (129) 2017.

    Статья Белоцерковской Н.А., Беловой Н.А., Киркач Ю.В. (Северско-Донецкое БУВР) "Віктор Єгорович Антоненко: 40 років у керма Сіверсько-Донецького БУВР" – с.49-52.

    "За словами численних колег і друзів, Віктор Єгорович - людина широкої душі і щирого серця, вимогливий керівник і талановитий організатор, досвідчений спеціаліст у галузі водного господарства і творчо обдарована особистість..."

    Статья (загрузить).

* * *

    20.07.2017 – газета "Злагода" № 29 (1227) - с.1.

    Статья "Чи легко стати Почесним громадянином міста?" (по материалам Северско-Донецкого БУВР).

    "...Вирізняють В.Є.Антоненка і висока громадянська позиція як громадянина України і як мешканця Слов'янська. Відтак невипадково, що кандидатуру Віктора Єгоровича рекомендували одразу декілька колективів... Члени комісії підтримали кандидатуру В.Є.Антоненка і рекомендували Слов'янській міській раді присвоїти йому звання Почесного громадянина міста..."

    Статья (загрузить).

* * *

    06.07.2017 – Закарпатский информационно-деловой портал «Mukachevo.net».

    Статья "Делегація високопосадовців відвідала унікальну міні-ГЕС на Закарпатті (фото)" (при участии представителей Северско-Донецкого БУВР).

    "В рамках відзначення Дня Дунаю делегація високопосадовців відвідала сучасну міні-ГЕС «Брустурянка», яку група енергетичних компаній «РЕНЕР» побудувала минулоріч у селі Лопухово на Тячівщині. Гості мали нагоду оглянути об’єкт, ознайомитися з особливостями його роботи та встановленими сучасними новинкам в галузі гідроенергетики..."

    Статья (загрузить).

* * *

    04.07.2017 – Закарпатский филиал ПАО НСТУ «Тиса-1» (телевидение Закарпатья) - программа "Пряма мова".

    Репортаж "День Дунаю 2017, українсько-румунська делегація на міні-ГЕС у с. Лопухово" (при участии представителей Северско-Донецкого БУВР).

    Интервью и.о. начальника Северско-Донецкого БУВР С.И.Трофанчука.

    Репортаж (загрузить).

* * *

    Научно-производственный журнал «Водне господарство України», № 2 (128) 2017.

    Статья Киркач Ю.В., ведущего специалиста по связям с общественностью и прессой Северско-Донецкого БУВР, "Цінність води ми пізнаємо лише тоді, як пересихає джерело..." – с.24-26.

    "Ступінь еволюції людства визначається його ставленням до основи життя – води. І це, насправді, єдиний показник справжнього рівня людської цивілізації, за яким можна впевнено робити прогноз: чи є у нас з вами майбутнє… Для колективу Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Всесвітній день води – не просто чергова календарна дата, а підведення певного підсумку діяльності за рік і час максимальної активізації зусиль для просвітницької роботи з населенням, зокрема, з поколінням юних українців..."

    Статья (загрузить).

* * *

    09.06.2017 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Луганской облгосадминистрации.

    Статья "Відбулася Міжвідомча комісія з питань підготовки водогосподарського комплексу до роботи в період літньо-осінньої межені 2017 року".

    "Департамент екології та природних ресурсів разом із представниками Департаменту житлово-комунального господарства, Головним управлінням Держпродспоживслужби у Луганській області та КП «Попаснянський районний водоканал» узяли участь у засіданні Міжвідомчої комісії з питань підготовки водогосподарського комплексу до роботи в період літньо-осінньої межені 2017 року в басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов'я у межах Харківської, Донецької і Луганської областей на території, підконтрольній органам влади..."

    Статья (загрузить).

* * *

    08.06.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "Міжвідомче засідання в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів".

    Интервью и.о. начальника Северско-Донецкого БУВР С.И.Трофанчука, заместителя начальника управления Н.А.Белоцерковской.

    Репортаж (загрузить).

* * *

    08.06.2017 – газета "Злагода" № 23 (1221).

    Статья "В Сіверсько-Донецькому БУВР відзначили професійне свято" (по материалам Северско-Донецкого БУВР) – с.1,3.

    "...Свято було засновано в знак визнання вагомого внеску працівників підприємств і організацій, що належать до сфери управління Державного агентства водних ресурсів України, у розвиток водного господарства держави, задоволення потреб населення і галузей національної економіки у водних ресурсах..."

    Статья (загрузить).

* * *

    07.06.2017 – газета "Новый ПУТЬ" № 23 (14937).

    Статья Какули И.А., инженера по использованию водных ресурсов Лисичанского отдела КИВР Луганского РУВР – "День працівників водного господарства України" - с.2.

    "...Завдяки щоденній праці, високому професіоналізму фахівців-водників, у складних природних умовах маловодності краю вдається забезпечувати потреби населення та промислововсті регіону водою належної якості у достатній кількості та сприяти збереженню водних ресурсів для наступних поколінь..."

    Статья (загрузить).

* * *

    07.06.2017 – газета «Часопис «Донеччина», № 21 (15959).

    Статья "Зберегти водні ресурси: у Сіверсько-Донецькому БУВР відзначили професійне свято" (по материалам Северско-Донецкого БУВР) – с.4.

    "...З гордістю, тепло і радісно вітав колектив заступника начальника управління Наталію Білоцерківську з високою державною нагородою – грамотою Верховної Ради України, яку їй було вручено 1 червня у Києві на урочистих зборах з нагоди професійного свята в Державному агентстві водних ресурсів України..."

    Интервью заместителя начальника Северско-Донецкого БУВР Н.А.Белоцерковской.

    Статья (загрузить).

* * *

    07.06.2017 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "У Слов’янську урочисто відзначили День працівників водного господарства" (по материалам Северско-Донецкого БУВР).

    "Від губернатора Донецької області з професійним святом привітав колектив Сіверсько-Донецького БУВР заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Олександр Лихач і вручив відзнаки Донецької облдержадмінстрації заступнику начальника відділу водних об’єктів і моніторингу вод Ірині Сидоренко, заступнику начальника відділу використання водних ресурсів Анні Толстих та заступнику начальника басейнової лабораторії моніторингу вод Олені Полторацькій..."

    Статья (загрузить).

* * *

    07.06.2017 – официальный сайт Харьковского областного совета.

    Статья "У Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відзначили професійне свято" (по материалам Северско-Донецкого БУВР).

    "...З нагоди професійного свята, грамотою Державного агентства водних ресурсів України було нагороджено начальника Харківського регіонального управління водних ресурсів Віталія Жука та вручена Почесна грамота Харківської обласної ради Віктору Антоненку, який був керівником управління протягом останніх 40 років..."

    Статья (загрузить).

* * *

    06.06.2017 – официальный веб-портал Славянского городского совета.

    Статья "Заступник міського голови Юрій Підлісний привітав колектив басейнового управління водних ресурсів".

    "2 червня в залі засідань Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята — Дня працівників водного господарства України... Заступник міського голови Юрій Підлісний від імені міського голови Вадима Ляха передав привітання та нагородив Почесними грамотами Слов'янської міської ради..."

    Статья (загрузить).

* * *

    04.06.2017 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Вже у 15-й раз фахівці водного господарства приймають вітання з нагоди професійного свята. Фотозвіт із Сіверсько-Донецького БУВР" (по материалам Северско-Донецкого БУВР).

    "...За традицією, керівник управління – в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук підбив підсумки роботи колективу за рік, окреслив завдання на майбутнє, озвучив вітання від колег та керівництва галузі... Привітати колектив басейнового управління завітали почесні гості: заступник міського голови Юрій Підлісний, голова Слов'янської районної державної адміністрації Євген Данилюк, заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержажміністрації Олександр Лихач, радник голови Харківської обласної ради Олексій Кирюхін, директор Слов'янського навчально-консультаційного центру Національного університету водного господарства та природокористування Володимир Московченко, а також представники підприємств та організацій водогосподарського комплексу басейну річки Сіверський Донець..."

    Интервью заместителя начальника Северско-Донецкого БУВР Н.А.Белоцерковской.

    Статья (загрузить).

* * *

    02.06.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "На початку червня професійне свято відзначають працівники сфери водного господарства України".

    Интервью и.о. начальника Северско-Донецкого БУВР С.И.Трофанчука, заместителей начальника управления В.Е.Антоненко и Н.А.Белоцерковской.

    Репортаж (загрузить).

* * *

    25.05.2017 – официальный сайт Славянского химико-механического техникума.

    Статья и фото "Зробимо Святогірськ чистішим!".

    "23 травня студенти СХМТ та представники Громадської організації "Еко Слов`янськ" прийняли участь у спільній акції Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів та Національного природного парку "Святі гори"..."

    Статья (загрузить).

* * *

    25.05.2017 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "У Святогірську пройшла акція «Чистий берег Дінця». Фотозвіт".

    "Уже другий рік поспіль громадська екологічна акція «Чистий берег Дінця» збирає у Святогірську тих, хто небайдужий до долі головної водної артерії сходу України – річки Сіверський Донець. Перші ж спроби об’єднати волонтерські екологічні рухи довкола єдиної мети – збереження чистоти берегів Сіверського Дінця – можна вважати вдалими..."

    Статья (загрузить).

* * *

    24.05.2017 – страничка в Фейсбук Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Информация о проведении общественной экологической акции «Чистый берег Донца» в Святогорске.

    "23 травня 2017 року в м. Святогірськ відбулась громадська екологічна акція «Чистий берег Дінця», організована громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» спільно з Сіверсько-Донецьким БУВР та Національним природним парком «Святі Гори» під егідою програми «ЮНІСЕФ»..."

    Информация (загрузить).

* * *

    23.05.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "«Чистий берег Дінця» - у Святогірську провели екологічну акцію".

    Интервью заместителя начальника Северско-Донецкого БУВР В.Е.Антоненко.

    Репортаж (загрузить).

* * *

    23.05.2017 – официальный сайт Донецкой облгосадминистрации.

    Репортаж "У Краматорську відкрили автоматизовану станцію контролю якості повітря" (розділ "Відео").

    Интервью и.о.начальника Северско-Донецкого БУВР С.И.Трофанчука.

    "...Вже на другому етапі проекту центри моніторингу планується оснастити системами контролю хімічних речовин, лісових ресурсів, ґрунтів, поверхневих та підземних вод, морської води. Так вже наприкінці цього літнього сезону на річці Сіверський Донець відкриється два автоматизовані пости контролю кількісних та якісних показників води..."

    Репортаж (загрузить).

* * *

    23.05.2017 – официальный сайт Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "У Краматорську відкрили автоматизовану станцію контролю якості повітря".

    "Під час відкриття станції у Краматорську голова облдержадміністрації Павло Жебрівський заявив, що система дозволить екологічним громадським організаціям та пересічним громадянам постійно відслідковувати стан екології по всій області..."

    Статья (загрузить).

* * *

    23.05.2017 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "На Донеччині запущено перший етап автоматизованої системи моніторингу стану навколишнього середовища".

    "Система моніторингу довкілля створюється для виявлення критичних чинників антропогенного впливу, збільшення рівня знань про екологічний стан навколишнього природного середовища, поліпшення оперативності та якості інформаційного обслуговування користувачів на всіх рівнях, більш якісного обґрунтування виконання природоохоронних заходів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    18.05.2017 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Славянск начал праздновать День вишиванки. Фото".

    "Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів приєднується до привітань з Днем ВИШИВАНКИ!!! Засідання робочої групи з підготовки до проведення громадської екологічної акції "Чистий берег Дінця" 2017 під головуванням в.о.начальника Сіверсько-Донецького БУВР Сергія Трофанчука..."

    Статья (загрузить).

* * *

    15.05.2017 – газета "Славянские ведомости".

    Статья "Славянскому «Староречью» добавили новых красок. Фотофакт".

    "Коллектив Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов продолжает активно благоустраивать зону отдыха "Староречье" вблизи реки Казенный Торец...."

    Статья (загрузить).

* * *

    13.05.2017 – телеканал "Общественное телевидение Донбасса".

    Репортаж "Экологическая угроза Донбассу в Бахмутском районе".

    Интервью и.о. начальника Северско-Донецкого БУВР С.И.Трофанчука.

    "Кодема - небольшое село в Бахмутском районе. Здесь живет около полутысячи человек. Многие занимаются сельским хозяйством. Раньше поили коров в речке Кодемке. Но ее вода стала опасной. Люди говорят: всему виной - свинокомплекс "Бахмутского аграрного союза". Свинокомплекс расположен в серой зоне. Это более 90 тысяч свиней и более полутысячи человек, которые работают ежедневно. До войны отходами производства удобряли поля. Сейчас они заминированы, отходов накопилось полтора миллиона кубометров. В прошлом году снаряд попал в один из коллекторов, и стоки отравили воду в Кодемке..."

    Репортаж (загрузить).

* * *

    03.05.2017 – газета "ТВ плюс".

    Статья "Саженцы на набережной Торца обгладывают козы".

    "Одним из мест, где деревья высаживают постоянно, является набережная реки Казенный Торец. Этот участок давно взяло под опеку Северско-Донецкое бассейновое управление водных ресурсов. Для него даже придумали отдельное название - «Староречье». Сотрудники предприятия установили здесь детскую площадку, организовали зону отдыха, регулярно проводят субботники, привлекая к ним учащуюся молодежь..."

    Интервью и.о. начальника Северско-Донецкого БУВР С.И.Трофанчука.

    Статья (загрузить).

* * *

    03.05.2017 – газета "ТВ плюс".

    Статья "Подведены итоги конкурса по охране труда".

    "В Славянске 28 апреля состоялось подведение итогов ежегодного смотра-конкурса по охране труда. В малом зале исполкома наградили представителей предприятий, учреждений и организаций, где, по мнению профильной городской комиссии, для работников созданы наиболее безопасные условия. Первое место в своей номинации заняло Северско-Донецкое бассейновое управление водных ресурсов..."

    Статья (загрузить).

* * *

    28.04.2017 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Луганской облгосадминистрации.

    Статья "Управління водними ресурсами в басейні річки Сіверський Донець в умовах змін законодавства в рамках Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами-членами, з іншої сторони".

    "...Для ефективної реалізації прийнятого Закону на даний час Державним агентством водних ресурсів України розроблено проекти 10 підзаконних актів, в т.ч. щодо розробки Планів управління річковим басейном, розрахунків водогосподарських балансів, діяльності Басейнових рад, ведення державного водного кадастру, гідрографічного та водогосподарського районування території України та ін. В межах Харківської, Донецької та Луганської областей управління водними ресурсами в басейнах Сіверського Дінця, річок Приазов'я та Дніпра здійснює Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів, засноване ще у 1961 році, зі структурними підрозділами – Харківським та Луганським регіональними управліннями водних ресурсів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    27.04.2017 – официальный веб-портал Славянского городского совета.

    Статья "Заходи до Дня охорони праці тривають". Фото.

    "...19 квітня страховий експерт з охорони праці відділення Кібірєв Ю.О. у складі оглядової комісії, членами якої є представники управління Держпраці у Донецькій області та місцевих органів самоврядування, прийняв участь у виїзді міської оглядової комісії на підприємства, які претендують на призові міста..."

    Статья (загрузить).

* * *

    26.04.2017 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "У Слов’янську тривають заходи до Дня охорони праці".

    "Спеціалісти з охорони праці підприємств, керівники яких не байдуже відносяться до питань охорони праці, тісно співпрацюють з відділенням у питаннях профілактики виробничого травматизму, створення належних умов праці, та приймають участь в оглядах-конкурсах з охорони праці серед підприємств, установ та організацій, які щорічно проводяться Слов’янською міською радою..."

    Статья (загрузить).

* * *

    24.04.2017 – официальный сайт Лисичанского городского совета.

    Статья заместителя начальника Северско-Донецкого БУВР Белоцерковской Н.А. "Щодо процесу реформування структури водогосподарської галузі".

    "Згідно ст. 13 Водного Кодексу України, управління водними ресурсами в нашій державі здійснюється за басейновим принципом на основі державних, цільових, міждержавних та регіональних програм використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів. Прийнятий Верховною Радою від 04.10.2016 № 1641-VIII Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом», який вступив в дію у лютому 2017 року, передбачає впровадження інтегрованого управління за басейновим принципом..."

    Статья (загрузить).

* * *

    14.04.2017 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Фахівці-водники та молодь Слов’янська прибрали «Староріччя»". Фото (по материалам Северско-Донецкого БУВР).

    "В рамках Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» 13 квітня працівники Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів спільно з членами громадської організації «Сіверський Донець – відродження» провели традиційну весняну толоку з благоустрою зони відпочинку «Староріччя» на березі р. Казенний Торець..."

    Статья (загрузить).

* * *

    13.04.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Информация "Убрали мусор и высадили деревья: на берегу реки Казенный Торец провели ежегодный субботник".

    "Более десяти лет работники БУВРа наводят порядок на этой территории. Инициатором этой акции является руководитель общественной организации «Северский Донец — возрождение» и заместитель начальника Северско-Донецкого БУВР Виктор Антоненко..."

    Информация (загрузить).

    Репортаж "У Слов’янську пройшла щорічна весняна толока на «Староріччі»".

    Интервью и.о. начальника Северско-Донецкого БУВР С.И.Трофанчука, заместителя начальника управления и председателя ОО «Северский Донец – возрождение» В.Є.Антоненко.

    Репортаж (загрузить).

* * *

    13.04.2017 – газета "Славянские ведомости".

    Статья "Грандиозный субботник на «Староречье». В зоне отдыха устроили уборку и высадили саженцы".

    Интервью заместителя начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е.

    "Чистый четверг 13 апреля ознаменовался в Славянске грандиозным субботником в зоне отдыха "Староречье", вблизи реки Казенный Торец..."

    Статья (загрузить).

* * *

    13.04.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Информация "В стенах Славянского краеведческого музея открылась экспозиция памяти поэта-лирика Михаила Петренко".

    "...У строк известного стихотворения «Дивлюсь я на небо» стоит символическая бандура, пластинка исполнителя одноименной песни Анатолия Соловьяненко, подборки произведений поэта, рушник..."

    Информация (загрузить).

    Репортаж "У Слов’янську триває низка заходів у рамках року поета-лірика Михайла Петренка".

    Репортаж (загрузить).

* * *

    12.04.2017 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "В музее Славянска открыта постоянно действующая экспозиция о поэте-романтике Михаиле Петренко".

    "В рамках Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» 13 квітня працівники Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів спільно з членами громадської організації «Сіверський Донець – відродження» провели традиційну весняну толоку з благоустрою зони відпочинку «Староріччя» на березі р. Казенний Торець..."

    Статья (загрузить).

* * *

    11.04.2017 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Юні екологи-натуралісти відсвяткували 90-річчя юннатівського руху на Донеччині".

    "Протягом 3-х днів на початку квітня в Краматорську проходив обласний фестиваль «Природничий калейдоскоп», присвячений 90-річчю юннатівського руху на Донеччині та 85-й річниці з дня заснування Донецької області. Цей захід зібрав юннатів з різних куточків області. Протягом урочистої частини зі сцени звучали вітальні промови гостей фестивалю, які співпрацюють з Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром, зокрема, від Національного природного парку «Святі гори», Регіонального ландшафтного парку «Краматорський», Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    10.04.2017 – информационно-аналитический портал «Харьковские известия».

    Статья "На 5-ом избирательном округе в Харькове провели субботник. Фото".

    Інтерв’ю начальника Харківського РУВР Жука В.М. про заходи з благоустрою в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

    "...Символично, что субботник проходил в День окружающей среды. «Эта всеукраинская акция значится в нашем календаре не один год, - заметил начальник Харьковского регионального управления водных ресурсов Виталий Жук. – Такая сопричастность является стимулом к хорошему труду. С Виктором Александровичем нас связывает длительное сотрудничество, и сегодня весь наш коллектив с удовольствием принимает участие в весенней генеральной уборке»..."

    Статья (загрузить).

* * *

    08.04.2017 – информационно-аналитический портал «Харьковские известия».

    Репортаж "Харьков присоединился ко Всеукраинскому субботнику".

    Репортаж (загрузить).

* * *

    06.04.2017 – региональная еженедельная общественно-политическая газета "Панорама недели" – № 14 (592).

    Статья "Між минулим і майбутнім. Віктор Антоненко: 40 років роботи керівником Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів" (по информации Северско-Донецкого БУВР) - с.20 (окончание, начало в предыдущих номерах).

    "...Завдяки вмілому керівництву Віктора Єгоровича Антоненка, з його активною громадянською позицією та вагомим професійним авторитетом, Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням впевнено реалізується басейновий принцип управління водними ресурсами, що стало головною справою і сенсом його життя..."

    Статья (загрузить).

* * *

    04.04.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "У місті пройшов традиційний фестиваль «Шпак-House»".

    Интервью и.о. начальника Северско-Донецкого БУВР Трофанчука С.И.

    Репортаж (загрузить).

* * *

    04.04.2017 – интернет-версия газеты "Вісті Донбасу".

    Статья Киркач Ю.В., ведущего специалиста по связям с общественностью и прессой Северско-Донецкого БУВР: "Цінність води ми пізнаємо лише тоді, як пересихає джерело".

    "...Для колективу Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Всесвітній день води – не просто чергова календарна дата, а підведення певного підсумку діяльності за рік та час максимальної активізації зусиль для просвітницької роботи з населенням, зокрема з юним поколінням українців. За проблематикою водних питань організовуються громадські слухання у форматі «круглого столу», обговорення на студентських конференціях, ініціюється проведення ознайомчих екскурсій і тематичних занять у школах та бібліотеках..."

    Статья (загрузить).

* * *

    Научно-производственный журнал «Водне господарство України», № 1 (127) 2017.

    Статья "Олену Валентинівну Лоткову вітаємо з ювілеєм!" (по информации Северско-Донецкого БУВР) – с.58.

    "4 лютого 2017 року виповнилося 55 років Лотковій Олені Валентинівні – начальнику басейнової лабораторії моніторингу вод Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    Всеукраинский конкурс «К чистым истокам». Каталог конкурсных работ 2016 года.

    Информация о проектах победителей:

    Информация (загрузить).

* * *

    30.03.2017 – региональная еженедельная общественно-политическая газета "Панорама недели" – № 13 (591).

    Статья "Між минулим і майбутнім. Віктор Антоненко: 40 років роботи керівником Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів" (по информации Северско-Донецкого БУВР) - с.20 (продолжение, с окончанием в следующем номере).

    "...У вітальній адресі від краєзнавців Слов’янщини, яку озвучив журналіст і біограф В.Є.Антоненка В.П.Скрипник, є такі теплі й щирі слова: «Завдяки Вашому організаторському таланту колектив Сіверсько-Донецького БУВР навіть у надзвичайно складних і метеорологічних, і військово-політичних умовах забезпечує населення та промислово-аграрний комплекс сходу України життєдайною вологою. Низький уклін Вам за любов до Сіверського Дінця, численних річок і річечок нашого краю, якою Ви щедро ділитесь з юним поколінням, залучаючи молодь до різних екологічно-патріотичних заходів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    31.03.2017 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Зачем растрачивать воду? Специалисты Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов рассказывают, показывают, объясняют" (по информации Северско-Донецкого БУВР).

    "...На простом и доступном языке объяснить, почему необходимо экономить воду и как эффективно использовать водные ресурсы планеты, – такую задачу ставили перед собой специалисты-водники, обращаясь к подрастающему поколению. Уже несколько лет подряд в эти мартовские дни специалисты Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов отправляются в школы и детские сады, вузы и библиотеки..."

    Статья (загрузить).

* * *

    29.03.2017 – газета «Новый ПУТЬ», №13 (14927).

    Статья Бабак О.В., начальника отдела использования водных ресурсов и мониторинга Луганского РУВР: "Підсумки роботи Луганського регіонального управління водних ресурсів за 2016 рік".

    Статья (загрузить).

* * *

    28.03.2017 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "У Донецькій області триває робота з визначення місць для організації автоматизованого посту контролю".

    "Організація автоматизованого посту контролю кількісних та якісних показників води на ділянці р. Казенний Торець у межах м. Слов’янськ дозволить здійснювати визначення в реальному часі рівнів води та якісних показників як основи для своєчасного вжиття заходів з попередження ризиків аварійних забруднень басейну р. Казенний Торець, що межує з об’єктами, розташованими на непідконтрольній Україні території, у тому числі з потенційно-небезпечними, та попередження забруднення ділянки р. Сіверський Донець вище питного водозабору на Луганську область..."

    Статья (загрузить).

* * *

    23.03.2017 – региональная еженедельная общественно-политическая газета "Панорама недели" – № 12 (590).

    Статья "Між минулим і майбутнім. Віктор Антоненко: 40 років роботи керівником Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів" (по информации Северско-Донецкого БУВР) - с.20 (начало, с продолжением в следующем номере).

    "...Чимало теплих слів на адресу Віктора Єгоровича Антоненка прозвучало в цей день від присутніх на святі, їх вустами передавались вітання від тих, хто не зміг з тих чи інших причин особисто засвідчити свою повагу і вдячність ювіляру..."

    Статья (загрузить).

* * *

    22.03.2017 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "22 березня у всьому світі відзначається Всесвітній день води: Сіверсько-Донецьке БУВР вітає зі святом" (по информации Северско-Донецкого БУВР).

    "...За своїм географічним положенням та кліматичними особливостями басейн Сіверського Дінця є маловодним. Саме тому раціональне використання, збереження та відродження водних ресурсів басейну річки Сіверський Донець має першочергове значення для забезпечення сталого водопостачання сходу України..."

    Статья (загрузить).

* * *

    22.03.2017 – официальный сайт Государственного агентства водных ресурсов Украины.

    Статья "Відбулося нагородження переможців 8-го Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра» 2016".

    "...У заході взяли участь представники Держводагентства, Сіверсько-Донецького БУВР, громадської організації Молодіжний екологічний центр ім. В.І.Вернадського, Центру Демократичного Розвитку Молоді «Синергія», представники учнівської та студентської молоді, спортивні діячі та інші..."

    Статья (загрузить).

* * *

    22.03.2017 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "У Слов’янську «евакуювали» БУВР. Фото" (за інформацією Слов’янського РУ ГУ ДСНС України в Донецькій області та Сіверсько-Донецького БУВР).

    "...Під керівництвом начальника цивільного захисту об’єкта, в.о начальника Сіверьско-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергія Трофанчука 17 березня поточного року в управлінні проведено протипожежне тренування щодо дій під час виникнення надзвичайної ситуації за участі керівного складу закладу та працівників Слов'янського районного управління ДСНС України в Донецькій області..."

    Статья (загрузить).

* * *

    15.03.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "В басейновому управлінні відбулось засідання Міжвідомчої комісії".

    Репортаж (загрузить).

* * *

    15.03.2017 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "В Сіверсько-Донецькому БУВР обговорили режими роботи водосховищ і водогосподарських систем в басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я".

    "15 березня 2017 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем басейнів річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я у межах Харківської, Донецької і Луганської областей на весняний період 2017 року..."

    Статья (загрузить).

* * *

    11.03.2017 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Віктор Антоненко: 40 років у керма Сіверсько-Донецького БУВР".

    "...За словами його численних колег і друзів, Віктор Єгорович – людина широкої душі і щирого серця, вимогливий керівник та організатор, досвідчений спеціаліст у галузі водного господарства і творчо обдарована особистість..."

    Статья (загрузить).

* * *

    10.03.2017 – газета «Часопис «Донеччина», № 10 (15948).

    Статья "Привітали ювіляра" (по материалам Северско-Донецкого БУВР) – с.8.

    "...Першого весняного дня в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбувся урочистий захід "40 ороків між минулим і майбутнім" на честь 40-річчя професійної діяльності Віктора Єгоровича Антоненка в системі Держводагентства України на посаді керівника Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    09.03.2017 – газета "Злагода" № 10 (1208).

    Статья "Віктор Антоненко: 40 років роботи керівником Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів" (по материалам Северско-Донецкого БУВР) – с.1-2.

    "...Привітати ювіляра з визначною подією зібрались численні колеги та друзі, представники підприємств та організацій, які формують водогосподарський комплекс басейну Сіверського Дінця, а також почесні гості – керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники освіти, науки і культури, засобів масової інформації..."

    Статья (загрузить).

* * *

    09.03.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Информация "40 лет трудовой деятельности отметил экс-руководитель бассейнового управления".

    "40 лет Виктор Антоненко возглавлял Северско-Донецкое бассейновое управление водных ресурсов. В свой юбилей Виктор Егорович говорит, что помнит первый рабочий день и ни разу не пожалел о том, что выбрал этот путь. К тому же гордится, что ему удалось создать настоящую команду единомышленников..."

    Информация (загрузить).

* * *

    08.03.2017 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Информация "Чоловіки Сіверсько-Донецького БУВР вітають жінок зі святом".

    Подробнее (загрузить).

* * *

    06.03.2017 – телеканал "Донбас".

    Репортаж "Про загрозу паводків у Донецькій області".

    Интервью и.о. начальника Северско-Донецкого БУВР Трофанчука С.И.

    "Снег в Донецкой области уже сошёл, но показатели уровня воды в реках остаются в пределах нормы, говорят специалисты..."

    Репортаж (загрузить).

* * *

    03.03.2017 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Віктор Антоненко: 40 років у керма Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів".

    Статья (загрузить).

* * *

    02.03.2017 – официальный веб-портал Славянского городского совета.

    Статья "Міський голова привітав Віктора Антоненка з 40-річчям професійної діяльності".

    "1 березня відбувся урочистий захід з нагоди 40-річчя професійної діяльності Віктора Антоненка на посаді керівника Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    01.03.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "Ювілей керівника басейнового управління".

    Интервью и.о. начальника Северско-Донецкого БУВР Трофанчука С.И. и заместителя начальника управления Антоненко В.Е.

    "40 років Віктор Єгорович Антоненко очолював Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів..."

    Репортаж (загрузить).

* * *

    28.02.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "Починається період тало-дощових паводків".

    Интервью и.о. начальника Северско-Донецкого БУВР Трофанчука С.И. и заместителя начальника управления Антоненко В.Е.

    "На території всієї України Державним агентством водних ресурсів проводяться заходи щодо пропуску льодоходу, весняного водопілля і паводків. На території Харківської, Донецької і Луганської областей це завдання виконує Сіверсько-Донецьке басейнове управління..."

    Репортаж (загрузить).

* * *

    21.02.2017 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Изюм готовится к паводкам, а что в Славянске".

    Интервью заместителя начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е.

    "В Изюме создан штаб, который будет заниматься мерами по пропуску весеннего паводка в этом году, об этом сообщает city-izyum.pp.ua... По вопросу прогнозов по половодью в Славянске, мы связались с руководителем Северско-Донецкого бассейнового управления водными ресурсами Виктором Антоненко, который сообщил нам о том, что хотя в этом году напитанного водой снега больше чем в предыдущие годы, угрозы для Славянска пока нет."

    Статья (загрузить).

* * *

    14.02.2017 – официальный сайт Государственного агентства водных ресурсов Украины.

    Статья "Водогосподарські організації Держводагентства не залишаються байдужими до ситуації у зоні АТО".

    Статья (загрузить).

* * *

    10.02.2016 – газета "Новый ПУТЬ" №6 (14920).

    Статья Аркатовой О.И., начальника Лисичанского отдела КИВР Луганского РУВР, "Огляд гідрометеорологічних умов, що склалися у басейнах Сіверського Дінця та Приазов’я у січні 2017 року".

    Статья (загрузить).

* * *

    06.02.2017 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Вітаємо начальника басейнової лабораторії моніторингу вод Сіверсько-Донецького БУВР Лоткову Олену Валентинівну з нагородженням Почесною грамотою Донецької облдержадміністрації".

    Статья (загрузить).

* * *

    01.02.2017 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Заступник директора департаменту Олександр Лихач провів робочу зустріч з керівництвом Сіверсько-Донецького БУВР".

    "У ході зустрічі були обговорені питання підготовки до виконання водоохоронних заходів у поточному році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища... У минулому році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища було розроблено проектно-кошторисну документацію для встановлення двох автоматизованих постів контролю на річці Сіверський Донець, облаштування яких планується вже у цьому році за рахунок коштів з того ж джерела..."

    Статья (загрузить).

* * *

    25.01.2017 – официальный сайт Государственного агентства водных ресурсов Украины.

    Статья "Щодо водогосподарської ситуації на річці Кривий Торець".

    "За дорученням Держводагентства, Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів відслідковується ситуація з можливим забрудненням річки Кривий Торець у результаті витоку забруднюючих речовин з відстійника фенольного заводу, що розташований під смт Новгородське..."

    Статья (загрузить).

* * *

    25.01.2017 – телеканал "До ТеБе": Донецкая региональная дирекция Национальной телекомпании Украины.

    Программа "КультПроСвіт".

    Интервью с начальником отдела культуры Славянского городского совета Олейник М.Н., в котором упоминается об успешном взаимодействии с Северско-Донецким БУВР в сфере эколого-культурных проектов, а именно проведении детско-юношеского конкурса «Северский Донец – глазами молодёжи».

    Видео (загрузить).

* * *

    03.01.2017 – официальный сайт Министерства экологии и природных ресурсов Украины.

    Информация "Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» 2016".

    "Конкурс започатковано в 2001 році на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2001 р. № 51 з метою об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення стану джерел, водойм і річок України, раціональне використання водних ресурсів, виховання дбайливого ставлення населення до водних об’єктів, їх охорони і відтворення, підвищення екологічної та правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських природоохоронних ініціатив..."

    Вітаємо переможців конкурсу:

    Информация (загрузить).

* * *

    16.12.2016 – газета «Часопис «Донеччина», № 44 (15935).

    Статья "Сіверський Донець – ріка натхнення та любові", с.6.

    "Нове видання сміливо можна назвати шедевром фотомистецтва, друкарської майстерності та поетичного таланту. У сукупності це й дало авторам підставу визначити жанр видання як лірична фото поема. Відкривається вона «Гімном Сіверському Дінцю», написаному Аллою та Віктором Антоненками ще у 2008 році..."

    Статья (загрузить).

* * *

    Материалы научно-практической конференции (Святогорск, 7-8 июля 2016 года) "Збереження біологічного і ландшафтного різноманіття як складова екологічного та патріотичного виховання населення України": Центр экологического образования и информации, 2016.

    Статья начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е. "Виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів краю в рамках громадських ініціатив Сіверсько-Донецького БУВР" – с.301-307.

    "Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів як структурний підрозділ Держводагентства України відповідає за басейн головної водної артерії сходу нашої держави – річки Сіверський Донець... І від результатів дій фахівців-водників з управління водними ресурсами напряму залежить здоров’я і благополуччя кожної людини, яка мешкає на території цього річкового басейну..."

    Статья (загрузить).

* * *

    18.11.2016 – официальный сайт Харьковской облгосадминистрации.

    Статья "У Краснопавлівське водосховище вже подали понад 60 млн. кубічних метрів води з Дніпра".

    "...«Водообмін необхідно було провести, оскільки рівень води в Краснопавлівському водосховищі істотно впав, а її якість погіршилася. Це створювало загрозу для безперебійного постачання деяких районів Харкова та населених пунктів області. Зараз цю проблему знято», - зазначив директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської ОДА Сергій Магдисюк..."

    Статья (загрузить).

* * *

    18.11.2016 – интернет-издание "Первая полоса".

    Информация "Северский Донец – глазами молодёжи. Конкурс в Лисичанске".

    Интервью заместителя начальника Северско-Донецкого БУВР Трофанчука С.И.

    Детальнее (загрузить).

* * *

    18.11.2016 – телерадиокомпания "Акцент" г. Лисичанск.

    Репортаж "Северский Донец – глазами молодёжи. Конкурс в Лисичанске".

    Интервью заместителя начальника Северско-Донецкого БУВР Трофанчука С.И.

    Видео (загрузить).

* * *

    16.11.2016 – официальный сайт Лисичанского городского совета.

    Статья "У Лисичанську відбулось нагородження переможців 10-го ювілейного конкурсу дитячо-юнацької творчості «Сіверський Донець – очима молоді» 2016".

    "Відкриваючи захід, Віктор Антонено зазначив, що досвід проведення конкурсу показав не лише розширення географії та збільшення кількості учасників, а й підвищення рівня їх підготовки, зростання інтересу молодого покоління до системних спостережень за водними об’єктами басейну ріки, щиру занепокоєність молоді станом екології рідного краю та усвідомлення гострої необхідності дбайливого ставлення та практичній діяльності з поліпшення стану річки..."

    Статья (загрузить).

* * *

    16.11.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "В Слов’янську пройшло засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ".

    "Основним питанням порядку денного, серед інших, було обговорення водогосподарської обстановки на водних об’єктах в басейнах рік Сіверський Донець, Дніпро та річок Приазов’я на кінець літнє-осінньої межені 2016 року, встановлення оптимальних режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем та заходів по управлінню водними ресурсами в басейнах зазначених річок на осінньо-зимовий період 2016-2017 років... Учасники засідання розглянули та обговорили проект рішення, а також, зазначили необхідність і в подальшому здійснювати оперативний обмін інформацією для безперебійного та безаварійного забезпечення східних областей України водними ресурсами."

    Статья (загрузить).

* * *

    16.11.2016 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "Засідання Міжвідомчої комісії".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е. и заместителя начальника управления Трофанчука С.И.

    Репортаж (загрузить).

* * *

    15.11.2016 – телеканал "САТ".

    Репортаж "Засідання Міжвідомчої комісії".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е. и заместителя начальника управления Трофанчука С.И.

    Репортаж (загрузить).

* * *

    04.11.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Луганской облгосадминистрации.

    Статья "«Сіверський Донець – очима молоді»".

    "...17 листопада 2016 року о 12:00 у приміщенні Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю Лисичанської міської ради відбудеться урочисте нагородження переможців, лауреатів та учасників конкурсу з м. Лисичанськ та презентація фотоальбому «Сіверський Донець – ріка натхнення та любові», який побачив світ з нагоди святкування ювілейної річниці Дня Сіверського Дінця..."

    Статья (загрузить).

* * *

    31.10.2016 – официальный сайт Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "В Краматорську пройшла ХV Міжрегіональна науково-практична конференція «Ковиловий степ»".

    "Почесними гостями заходу стали представники департаментів освіти і науки, екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, Донбаського державного педагогічного університету, регіональних ландшафтних парків «Клебан-Бик», «Краматорський», Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    27.10.2016 – еженедельник "ТВ плюс".

    Статья "Славянск в десятый раз отметил День Северского Донца".

    "За десятилетие, на протяжении которого Северско-Донецкое бассейновое управление водных ресурсов отмечает День главной водной артерии Донбасса, наработан практический опыт привлечения широкого круга общественности к обсуждению проблем реки, к конструктивному диалогу по вопросам управления водными ресурсами Донбасса. В этот раз в мероприятиях приняли участие более 200 человек, среди них — представители Донецкой, Луганской, Харьковской областных госадминистраций, местных органов самоуправления, предприятий-водопользователей, научных учреждений..."

    Статья (загрузить).

* * *

    27.10.2016 – областной еженедельник "Вісті Донбасу" №43 - с.11.

    Статья "День Сіверського Дінця - 10 років спільних дій".

    "Учасники масштабної екологічної акції на узбережжі Сіверського Дінця надали приклад дбайливого ставлення до рідної природи..."

    Статья (загрузить).

* * *

    26.10.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Луганской облгосадминистрации.

    Статья "Заходи з нагоди Дня Сіверського Дінця – 2016".

    "...Заходи до Дня Сіверського Дінця проходили за підтримки Донецької та Луганської облдержадміністрацій..."

    Статья (загрузить).

* * *

    26.10.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Луганской облгосадминистрации.

    Статья "День Сіверського Дінця".

    "...Головна мета Дня Сіверського Дінця – створення діалогу між владою і громадами територій, інформування населення про стан водних ресурсів басейну Сіверського Дінця – практично єдиного джерела прісної води для мешканців Сходу України, формування громадської думки щодо необхідності вжиття спільних заходів з раціонального використання, охорони і відтворення водних ресурсів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    26.10.2016 – газета "Новый ПУТЬ" №44 (14905).

    Статья Бабак О., начальника отдела использования водных ресурсов и мониторинга вод Луганского РУВР: "10-річчя Дня Сіверського Дінця"

    "20 жовтня в рамках діяльності Басейнової ради р. Сіверський Донець відбулись урочисті заходи на честь 10-ї річниці Дня Сіверського Дінця, що включали проведення науково-практичної конференції "День Сіверського Дінця - 10 років спільних дій..." та виставки творчих робіт учасників дитячо-юнацького конкурсу "Сівеський Донець - очима молоді"."

    Статья (загрузить).

* * *

    25.10.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Співпраця Сіверсько-Донецького БУВР і Департаменту екології та природних ресурсів – консолідація зусиль заради спільної мети".

    "...Завдяки спільному розумінню важливості екологічного виховання, не перший рік до Дня Сіверського Дінця проводиться конкурс творчих робіт «Сіверський Донець – очима молоді», у т.ч. за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Безсумнівно, такий підхід до вирішення екологічних проблем центральної водної артерії Донеччини є найбільш дієвим, і в подальшому механізм цієї структурної взаємодії має удосконалюватись та оптимізуватись, набуваючи нових форм та масштабів."

    Статья (загрузить).

* * *

    21.10.2016 – медиа-группа «ОБЪЕКТИВ».

    Статья "Краснопавловское водохранилище поповнилось водой из Днепра".

    "Началась прокачка воды из Днепра по каналу «Днепр-Донбасс» в Краснопавловское водохранилище, снабжающее водой районы Харькова..."

    Статья (загрузить).

* * *

    21.10.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "День Сіверського Дінця – 10 років спільних дій".

    "У заключній частині конференції Подяками Сіверсько-Донецького БУВР було відзначено особистий внесок представників органів влади, освітян, громадськості та преси у поліпшення стану й відродження водних ресурсів р. Сіверський Донець, поширення знань про основну водну артерію сходу України та необхідність раціонального використання водних ресурсів в умовах маловодності регіону, формування дбайливого ставлення до безцінного дару природи – води. Почесну грамоту за вагомий особистий внесок у впровадження заходів з охорони, раціонального використання і відтворення водних ресурсів та з нагоди Дня Сіверського Дінця -2016 отримав і заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Олександр Лихач..."

    Статья (загрузить).

* * *

    21.10.2016 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "10-річчя Дня Сіверського Дінця відзначили цими днями в Слов’янську".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е. и заместителя начальника управления Трофанчука С.И.

    Детальнее (загрузить).

* * *

    21.10.2016 – газета "Донеччина" №38 (15929).

    Статья "Сіверський Донець – очима молоді", с.1.

    "Днями в Центрі культури і довкілля м. Слов’янська відбулось урочисте нагородження переможців та призерів 10-го ювілейного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Сіверський Донець – очима молоді», що проводився Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за підтримки Донецької та Луганської облдержадміністрацій в рамках відзначення Дня Сіверського Дінця – 2016..."

    Статья (загрузить).

* * *

    20.10.2016 – телеканал "САТ".

    Репортаж "10-річчя відзначення Дня Сіверського Дінця".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е. и заместителя начальника управления Трофанчука С.И.

    Репортаж (загрузить).

* * *

    20.10.2016 – радиостанция "Классное Радио".

    Сообщение в випуске новостей "День Сіверського Дінця урочисто відзначив своє 10-річчя" (по информации Северско-Донецкого БУВР).

* * *

    20.10.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "В Славянском университете отметили 10-летие Дня Северского Донца".

    "День Северского Донца - масштабная общественная экологическая акция, начатая Северско-Донецким бассейновым управлением водных ресурсов совместно с общественной организацией «Северский Донец - возрождение» еще в 2007 году, во время реализации второй фазы европейского проекта TACIS в бассейне реки Северский Донец. По своему географическому положению и климатическим особенностям бассейн Северского Донца является маловодным. Именно поэтому рациональное использование, сохранение и возрождение водных ресурсов бассейна реки Северский Донец имеет первостепенное значение для обеспечения устойчивого водоснабжения востока Украины..."

    Статья (загрузить).

* * *

    Октябрь 2016 – специальный выпуск научно-производственного журнала «Водне господарство України» № 4 (124) 2016, посвящённый 10-летию Дня Северского Донца.

    Спецвипуск (загрузить).

* * *

    19.10.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья-анонс "День Сіверського Дінця - 2016".

    "20 жовтня 2016 року Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець — відродження» за підтримки Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій будуть проводитись урочисті заходи з нагоди ДНЯ СІВЕРСЬКОГО ДІНЦЯ – 2016, в рамках яких заплановано проведення науково-практичної конференції під гаслом: «День Сіверського Дінця — 10 років спільних дій» та виставки творчих робіт учасників 10-го ювілейного конкурсу дитячо-юнацької творчості «Сіверський Донець — очима молоді» 2016..."

    Статья (загрузить).

* * *

    19.10.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Харковской облгосадминистрации.

    Статья "День Сіверського Дінця".

    "Вітаємо працівників Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Державного агентства водних ресурсів України та всіх хто, приймає участь в оздоровленні басейну річки Сіверський Донець, зі святом ДНЯ СІВЕРСЬКОГО ДІНЦЯ – 2016!"

    Статья (загрузить).

* * *

    19.10.2016 – официальный сайт Государственного агентства водных ресурсов Украины.

    Статья "17 жовтня почався водообмін у Краснопавлівському водосховищі. Воду з Дніпра перекачують по каналу Дніпро-Донбас".

    "Згідно з регламентом, водообмін відбувається протягом 57-60 днів у два етапи, - розповів Віталій Жук. - На першому (з 3 по 17 жовтня) був здійснений водообмін у Орільському водосховищі. А після цього воду почали подавати до Краснопавлівського водосховища..."

    Статья (загрузить).

* * *

    19.10.2016 – газета "Слобідський край".

    Статья "До водосховища під Харковом почали прокачувати воду".

    Интервью начальника Харьковского РУВР Жука В.Н. о ситуации с водообменом в Краснопавловском водохранилище.

    "Протягом 60 днів до Краснопавлівського водосховища планують перекачати 130 млн куб. м води. Про це повідомив начальник Харківського обласного управління водних ресурсів Віталій Жук..."

    Статья (загрузить).

* * *

    17.10.2016 – официальный сайт Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "10-й ювілейний конкурс творчих робіт «Сіверський Донець – очима молоді» 2016".

    "За висновками комісії з оцінювання конкурсних робіт почесними грамотами й дипломами було відзначено понад 100 учасників конкурсу. Переможці та призери у кожній із номінацій, а також найактивніші навчальні заклади отримали яскраві та змістовні енциклопедичні видання, придбані за рахунок коштів обласних фондів охорони навколишнього природного середовища. Лауреатам конкурсу було вручено подарунки від спонсорів конкурсу..."

    Статья (загрузить).

* * *

    17.10.2016 – информационный ресурс «6262.com.ua», сайт г. Славянска.

    Статья "Сіверський Донець – очима молоді: у Слов’янську нагородили переможців та призерів конкурсу".

    "Для участі у конкурсі подавались фотографії, малюнки, прозові та поетичні твори, вироби з природних і прикладних матеріалів, дослідницькі роботи, а також агітаційні розробки: стін-газети, плакати, буклети – усе, що закликає до збереження і раціонального використання водних ресурсів басейну р. Сіверський Донець..."

    Статья (загрузить).

* * *

    17.10.2016 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "Конкурс «Сіверський Донець – очима молоді»".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е. и заместителя начальника управления Трофанчука С.И.

    Детальнее (загрузить).

* * *

    14.10.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Десятий ювілейний конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» в Слов’янську: фотозвіт".

    "Організатори конкурсу мали за головну мету заохотити дітей до творчості та пізнання себе як частки природи, розвинути інтерес молоді до проведення екологічних досліджень, підтримати ініціативи учнів та педагогів у пропаганді дбайливого ставлення до безцінного дару природи – води..."

    Статья (загрузить).

* * *

    13.10.2016 – еженедельник "ТВ плюс" № 41 (1281).

    Статья "Конкурсу «Северский Донец – глазами молодёжи» - 10 лет".

    "Опыт проведения конкурса на протяжении 10 лет показал не только расширение его географии и увеличение количесвта участников, но и повышение уровня их подготовки. Мы видим, как растёт интерес молодёжи к родному краю, реке Северский Донец, отмечаем озабоченность подрастающего поколения состоянием экологии Донбасса и готовность активно искать пути выхода из сложившейся ситуации, - отметил начальник БУВРа Виктор Антоненко..."

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е.

    Статья (загрузить).

* * *

    13.10.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Урочисте нагородження переможців 10-го ювілейного регіонального конкурсу дитячої та юнацької творчості «Сіверський Донець – очима молоді»".

    "Конкурс проводився Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» у рамках відзначення Дня Сіверського Дінця – 2016 за підтримки Донецької та Луганської облдержадміністрацій. На проведення заходів в рамках відзначення Дня Сіверського Донця – 2016, у тому числі конкурсу творчих робіт «Сіверський Донець — очима молоді» були виділені кошти з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища..."

    Статья (загрузить).

* * *

    13.10.2016 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "Конкурс «Северский Донец – глазами молодёжи» прошёл в десятый раз".

    Детальнее (загрузить).

* * *

    12.10.2016 – телеканал "САТ".

    Репортаж "10-й ювілейний конкурс творчих робіт «Сіверський Донець – очима молоді» 2016".

    Інтерв’ю начальника Сіверсько-Донецького БУВР Антоненка В.Є. та заступника начальника управління Трофанчука С.І.

    Репортаж (загрузить).

* * *

    12.10.2016 – газета "Славянские ведомости".

    Статья "В Славянске отметили День Северского Донца".

    "Сегодня в Центре культуры и окружающей среды Славянска прошло торжественное награждение участников и победителей 10-го юбилейного детско-юношеского конкурса "Северский Донец - глазами молодежи". Организатором проекта в этом году, как и на протяжении всех 10 лет его существования, стал коллектив Северско-Донецкого бассейнового управления во главе с его начальником Виктором Антоненко..."

    Статья (загрузить).

* * *

    07.10.2016 – газета "Донеччина" №36 (15927).

    Статья "Вручено премію імені Михайла Петренка", с.1.

    "21 вересня уже вп'яте у Слов'янській центральній міській бібліотеці в урочистій обстановці вручено загальнослобожанську літературно-мистецьку премію..."

    Статья (загрузить).

* * *

    05.10.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Луганской облгосадминистрации.

    Статья "Нарада з питань виконання проектно-вишукувальних робіт".

    "5-го жовтня 2016 року в приміщенні Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів відбулося засідання робочої наради з питань виконання проектно-вишукувальних робіт по Луганській області в рамках розробки ТЕО «Поліпшення гідрологічного режиму та покращення екологічного стану р. Сіверський Донець в Харківській, Донецькій та Луганській областях»..."

    Статья (загрузить).

* * *

    26.09.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Экологическое воспитание в Славянске в рамках Дня Северского Донца".

    "Це засідання стало черговим кроком втілення резолюції круглого столу «Екологічна освіта та екологічне виховання: стан, проблеми, перспективи», що відбувся у Слов’янську в День екологічної освіти - 12 травня... В ході обговорення було прийнято рішення про розробку розділу «Екологічна освіта та екологічне виховання» регіональної Програми розвитку освіти: «Освіта Донеччини в європейському вимірі. 2017-2010 роки»"

    Статья (загрузить).

* * *

    26.09.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Відбулась нарада з екологічної освіти".

    "Питання реалізації заходів у рамках відзначення Дня Сіверського Донця – 2016, організація і здійснення інших заходів з екологічної освіти у навчальних закладах Донецької області визначили тему обговорювання учасників робочої наради, яка відбулась 23 вересня в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    14.09.2016 – телеканал "САТ".

    Репортаж "Стартував 10-й ювілейний конкурс творчих робіт «Сіверський Донець – очима молоді» 2016".

    Интервью и.о. начальника Северско-Донецкого БУВР, заместителя председателя общественной организации "Северский Донец - возрождение" Трофанчука С.И.

    "Головна мета проведення - формування у молодого покоління прогресивного екологічного світогляду і виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів рідного краю..."

    Репортаж (загрузить).

* * *

    12.09.2016 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Объявление о проведении 10-го юбилейного конкурса «Северский Донец – глазами молодёжи» 2016.

* * *

    12.09.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Увага!!! 10-й ювілейний конкурс творчих робіт «Сіверський Донець – очима молоді» 2016".

    "Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» в рамках відзначення Дня Сіверського Дінця – 2016 оголошують 10-й ювілейний конкурс творчих робіт «Сіверський Донець – очима молоді» 2016..."

    Статья (загрузить).

* * *

    12.09.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Оголошено ювілейний 10-й творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді»".

    "До участі у конкурсі «Сіверський Донець – очима молоді» запрошуються учні та студенти загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів Харківської, Донецької та Луганської областей..."

    Статья (загрузить).

* * *

    30.08.2016 – еженедельник "ТВ плюс".

    Статья "Орден и почётная грамота для славянцев".

    "Виктор Антоненко Указом Президента был удостоен Ордена «За заслуги» III степени. Выражая благодарность за высокую оценку своего труда, начальник БУВР отметил, что это награда - заслуга всего управления..."

    Статья (загрузить).

* * *

    23-25.08.2016 – областной еженедельник "Вісті Донбасу" №34.

    Статья "Нагорода за високі здобутки" - с.2.

    "Отримуючи державну нагороду з рук голови Донецької облдержадмінстрації Павла Жебрівського, Віктор Антоненко висловив щиру подяку за високу оцінку своєї праці та трудових досягнень усього колективу Сіверсько-Донецького БУВР..."

    Статья (загрузить).

* * *

    20.08.2016 – газета "Славянские ведомости".

    Статья "Новая жизнь «Староречья». БУВР провёл в зоне отдыха уборку, а КП «Наружное освещение» пообещало установить урны и вывозить мусор".

    "...18 августа этого года, в преддверии Яблочного Спаса и 25-ой годовщины Независимости Украины, сотрудники бассейнового управления вместе с активистами общественной организации «Северский Донец – возрождение» провели уборку зоны отдыха «Староречье»..."

    Статья (загрузить).

* * *

    18.08.2016 – телеканал "САТ".

    Репортаж "Колегія Донецької облдержадміністрації".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е.

    "18 серпня в рамках засідання колегії Донецької облдержадміністрації губернатор Донеччини вручив президентські нагороди. Указом президента України за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток держави, зразкове виконання службових обов’язків та багаторічну сумлінну працю... орденом «За заслуги» ІІІ ступеня був нагороджений наш земляк – начальник Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Віктор Антоненко..."

    Видео (загрузить).

* * *

    18.08.2016 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "Містобудівний кадастр, здобутки та проблеми сільського господарства" о заседании колегии Донецкої облгосадминистрации, в рамках которого состоялось вручение государственных наград.

    "18 серпня відбулось чергове засідання колегії Донецької облдержадміністрації. Розпочали із приємностей: згідно розпорядження Президента за значний особистий внесок у розвиток держави та багаторічну сумлінну працю були відзначені керівники управлінь та установ регіону. Зокрема, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня був нагороджений Віктор Антоненко, начальник Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Видео (загрузить).

* * *

    2016 год – "Ресурсозбереження та енергоефективність інженерної інфраструктури урбанізованих територій та промислових підприємств": Матеріали ІІ Міжнародної науково-технічної інтернет-конференції, Харків, 2-27 лютого 2016 року / Харків. Нац. Ун-т міськ. госп-ва. ім. О.М. Бекетова. – Харків: ХНУМГ ім. А.М. Бекетова, 2016. – С. 93-95.

    Статья начальника Харьковского РУВР Жука В.Н. и заместителя директора УкрНИИЭП к.б.н. Васенко О.Г. "Особливості екологічно безпечного функціонування водогосподарських систем галузі теплоенергетики в Харківській області".

    "Функціонування водогосподарських систем, створених на базі водних об'єктів, супроводжується суттєвим впливом на навколишнє природне середовище, а водні об'єкти, що входять до складу водогосподарських систем, зазнають значного антропогенного навантаження. Враховуючи те, що використання води водних об'єктів не обмежується лише теплоенергетикою, деградація їх екосистем відбувається досить швидко і подальша експлуатація цих водних об'єктів потребує все більших витрат на відновлення якості води та витрат на водопідготовку..."

    Статья (загрузить).

* * *

    10.08.2016 – газета "Новый ПУТЬ" №33 (14894).

    Статья Аркатовой О.И., начальника Лисичанского отдела КИВР, "Вирішення проблем річки Сіверський Донець" о заседании Бассейнового совета р. Сіверский Донец 27.08.2016 в пгт. Белогоровка Луганской области.

    "...Після обговорення питань вирішено взяти до відома інформацію Сіверсько-Донецького БУВР щодо водогосподарської обстановки на території Луганської області в басейні р. Сіверський Донець та її залежності від діяльності водокористувачів в умовах відсутності весняної повені та низької межені проятгом останніх років..."

    Статья (загрузить).

* * *

    06.08.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "В Сіверсько-Донецькому БУВР відбулось засідання технічної ради".

    "4 серпня 2016 року представники департаменту екології та природних ресурсів взяли участь у засіданні техничної ради, що відбулась у Слов’янську в приміщенні Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    05.08.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "В Слов’янську обговорювали питання експлуатації Клебан-Бикського водосховища".

    "5 серпня 2016 року в Сіверсько-Донецькому БУВР за скликанням Донецького обласного управління водних ресурсів було проведено робочу нараду з питання експлуатації Клебан-Бикського водосховища..."

    Статья (загрузить).

* * *

    03.08.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Информация "Екологічний паспорт Донецької області за 2015 рік" (підготовлений за участі фахівців Сіверсько-Донецького БУВР).

    "...Основну частину запасів поверхневих вод Донецької області складають річки. Їх в області налічується 247, але лише 9 мають протяжність понад 40 км. Всі річки живляться за рахунок опадів, талих снігових вод, джерел і промислових стоків. Головна водна артерія краю – річка Сіверський Донець, що протікає на його території впродовж 95 км. Загальна протяжність річки - 1053 км, площа басейну - 100 тис. км2..."

    Информация (загрузить).

* * *

    28.07.2016 – официальный сайт Госводагентства Украины.

    Информация о совещании с руководителями водохозяйственных организаций по итогам деятельности водохозяйственно-мелиоративного комплекса Украины за І полугодие 2016 года и мерах по стабильному функционированию отрасли в ІІІ квартале 2016 года.

    "У заході взяли участь керівники структурних підрозділів апарату Агентства, басейнових та обласних управлінь водних ресурсів, управлінь каналів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    27.07.2016 – Луганское областное телевидение «ЛОТ».

    Репортаж "Уровень воды в Северском Донце стремительно падает".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е..

    "Река Северский Донец является главной водоснабжающей артерией для Луганской, Донецкой и Харьковской областей. Из-за аномальной жары и технологических причин уровень воды в реке стремительно падает. Как сохранить реку и обеспечить всех потребителей чистой питьевой водой –представители трех областей решали на выездном совещании..."

    Репортаж (загрузить).

* * *

    27.07.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "На Луганщині пройшло засідання Басейнової ради р. Сіверський Донець".

    "...За підсумками роботи засідання Басейнової ради р. Сіверський Донець прийнято відповідні рішення, спрямовані на покращення екологічного стану басейну р. Сіверський Донець та забезпечення координації дій всіх учасників водогосподарського комплексу з метою раціонального використання водних ресурсів в умовах маловодності регіону..."

    Статья (загрузить).

* * *

    27.07.2016 – официальный сайт Госводагентства Украины.

    Информация о заседании Бассейнового совета р. Северский Донец в рамках празднования Дня Северского Донца 2016.

    "...Під час засідання розглядатися питання про водогосподарську обстановку в басейні р. Сіверський Донець та її залежність від діяльності водокористувачів на розташованих вище ділянках у Харківській та Донецькій областях в умовах відсутності весняної повені та низької межені протягом останніх років; про забезпечення потреб водокористувачів Луганської області; про запаси і стан використання підземних вод у басейні р. Сіверський Донець; про заплановані на 2016 рік водоохоронні заходи та регіональний моніторинг поверхневих водних об’єктів на території областей; про розробку ТЕО «Поліпшення гідрологічного режиму та покращення екологічного стану р. Сіверський Донець у Харківській, Донецькій та Луганській областях»..."

    Статья (загрузить).

* * *

    22.07.2016 – газета "Донеччина" №26 (15917).

    Статья "Кавалер ордена «За заслуги»", с.3.

    "...Багаторічна сумлінна робота В.Є.Антоненка із забезпечення водою населення і господарського комплексу Східної України відзначена цілою низкою нагород... Вітаючи Віктора Єгоровича з високою державною нагородою, ми щиро зичимо йому нових успіхів у благородній справі збереження водних ресурсів нашого краю..."

    Статья (загрузить).

* * *

    23.07.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Що там «цвіте» на Осколі: коментарі фахівців".

    "...«Цвітіння» води погіршує гідробіологічний стан водойми і викликає структурні зміни в екосистемі. При значному збільшенні біомаси водоростей, починає проявлятися біологічне забруднення, погіршується якість води... Місцеве населення налякане цією ситуацією та разом з громадськістю підіймає галас в масових виданнях..."

    Статья (загрузить).

* * *

    21.07.2016 – газета "Злагода" №29 (1175).

    Статья "Кавалер ордена «За заслуги»" из серии публикаций "Наші славні земляки" - с.1-2.

    "...Багаторічна сумлінна робота В.Є.Антоненка із забезпечення водою населення і господарського комплексу Східної України відзначена цілою низкою нагород... Вітаючи Віктора Єгоровича з високою державною нагородою, ми щиро зичимо йому нових успіхів у благородній справі збереження водних ресурсів нашого краю..."

    Статья (загрузить).

* * *

    21.07.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "На ділянці р. Оскол між Червонооскільським водосховищем та місцем злиття з р. Сіверський Донець спостерігається «цвітіння» води".

    "З початку липня на більшості території України встановилась аномально висока температура повітря (іноді більше 40 градусів), у результаті чого поверхні слої стоячих та малоподвижних водойм прогрілися до більш ніж 30 градусів, а перемішування води не відбувається..."

    Статья (загрузить).

* * *

    Июль 2016 года – научно-производственный журнал «Водне господарство України», № 3 (123).

    Поздравление с 55-летием Северско-Донецкого БУВР и статья Ю.Киркач, ведущего специалиста по связям с общественностью и прессой Северско-Донецкого БУВР "Екологічна акція «Чистий берег Дінця» у Святогірську: разом зробимо Україну чистою!" – с.35-37.

    "Задум навести лад на берегах нашої річки виник не учора, – пояснює Віктор Єгорович Антоненко. – Щоразу, як бачиш, на що перетворюються мальовничі краєвиди після сучасних відпочивальників, охоплює сором за весь людський рід! Чи ж так треба ставитись до матінки-природи і до безцінного її дару – води?! Можливо, як раз після нашої акції у світі побільшає тих, хто вже не кине сміття на березі, не залишить після себе неприбраним місце відпочинку, коли побачить, як інші люди і навіть діти рятують річку від засмічення…"

    Статья (загрузить).

* * *

    19.07.2016 – Харьковская областная телерадиокомпания «ОТБ», областное радио 67,13 МГц УКХ-диапазона.

    Радиоэфир 18:10 – интервью начальника Харьковского РУВР Жука В.Н. ведущему программы областного радио Ф.Нищете насчёт обеспечения Харьковской области водными ресурсами и состояния качества поверхностных водных объектов.

    Ссылка (загрузить).

* * *

    18.07.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Якість води у р. Оскіл та Червонооскільському водосховищі під контролем".

    "...Нагадаємо, що у зв’язку з підвищенням температури повітря і температури води у водних об’єктах з боку громадськості викликає стурбованість питання якості води у Червонооскільському водосховищі, яке входить до системи каналу Сіверський Донець-Донбас, основного джерела водопостачання Донецької області..."

    Статья (загрузить).

* * *

    15.07.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Триває контроль якості води у р. Оскіл та Червонооскільському водосховищі".

    "...Після звернення занепокоєних цією ситуацією волонтерів, департамент екології та природних ресурсів направив листа на адресу Сіверсько-Донецького БУВР щодо погіршення якості води у р. Оскіл в районі с. Студенок (нижче скиду з Червонооскільського водосховища). Для контролю якості води басейновою лабораторією було здійснено позаплановий відбір проб у створі в р. Оскіл, 2 км від гирла, с. Букіно, та виконані дослідження за гідрохімічними, гідробіологічними та бактеріологічними показниками..."

    Статья (загрузить).

* * *

    15.07.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "14 липня в Сіверсько-Донецькому БУВР відбулась робоча нарада з питань виконання «Програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік»".

    "В ході наради фахівці Сіверсько-Донецького БУВР, представники департаменту екології та природних ресурсів, департаменту капітального будівництва облдержадміністрації, ДП «Східноукраїнський екологічний інститут» проаналізували виконання наступних заходів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    14.07.2016 – официальный сайт Харьковской облгосадминистрации.

    Статья "Краснопавлівське водосховище готують до водообміну".

    "Згідно з регламентом експлуатації водосховища водообмін повинен здійснюватись Держводагентством України двічі на рік – навесні (після паводку) та восени. Однак вже кілька років регламент не виконується. Востаннє водосховище поповнювалось дніпровською водою у листопаді - грудні 2013 року. В цьому році водообмін заплановано на жовтень - листопад..."

    Статья (загрузить).

* * *

    2016 год – сборник тез докладов ежегодной научно-практической конференции Луганского национального аграрного университета. – Харків: «Міськдрук», ЛНАУ, 2016. – с.159-160.

    Статья начальника Харьковского РУВР Жука В.Н. "Оцінка екологічного стану поверхневих водних об’єктів басейну Сіверського Дінця методами біоіндикації".

    "Виконані в рамках проекту екологічного моніторингу стану річки Сіверський Донець в межах Харківської і донецької областей шляхом досліджень гідробіологічних, гідрохімічних та бактеріологічних показників додатково до вимірювань, які здійснюються регулярно в рамках державного моніторингу довклілля, мають доповнити вже існуючі дані, напрацьовані при проведенні екологічних експедицій, тощо про сучасний екологічний стан водних ресурсів басейну р. Сіверський Донець..."

    Статья (загрузить).

* * *

    08.07.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Нехай любов до природи, щира турбота про неї надихають та об’єднують нас!".

    "Протягом 7 та 8 липня науковці та представники національних природних парків та регіональних ландшафтних парків майже зі всіх куточків України обговорювали найактуальніші проблеми збереження та розвитку природно-заповідного фонду, зокрема його біологічного і ландшафтного різноманіття, формування національної екомережі, посилення патріотичної складової в системі екологічної освіти населення..."

    Статья (загрузить).

* * *

    2016 год – сборник «Перспективи відновлення Сходу України на засадах збалансованого розвитку». Библиотека Всеукраинской экологической лиги. Серия «Стан навколишнього середовища» – № 1 (145), с. 11-16.

    Статья начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е. "Басейн р. Сіверський Донець: водні ресурси та потреби водогосподарського комплексу".

    "На сегодня основной проблемой бассейна Северского Донца является его маловодность при чрезвычайной нагрузке за счет сложного и водоемкого промышленного комплекса. Отсутствие альтернативных источников водоснабжения и зависимость всего водохозяйственного комплекса от единственного источника водоснабжения – р. Северский Донец обострилась в период действия АТО и частых остановок канала Северский Донец - Донбасс..."

    Статья (загрузить).

* * *

    07.07.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "7 липня у м. Святогірську розпочала роботу науково-практична конференція «Збереження біологічного та ландшафтного різноманіття як складова екологічного та патріотичного виховання населення України»".

    "Своїм досвідом виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів краю поділився з аудиторією начальник Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Віктор Єгорович АНТОНЕНКО..."

    Статья (загрузить).

* * *

    29.06.2016 – газета "Слобідський край".

    Стаття "Водосховище, яке живить Харків, рятують від пересихання".

    Интервью начальника Харьковского РУВР Жука В.Н. по ситуации с решением вопроса водообмена в Краснопавловском водохранилище.

    "Як розповів начальник Харківського регіонального управління водних ресурсів Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Віталій Жук, зараз на Краснопавлівському водосховищі складається критична ситуація — рівень води наближується до рівня гарантованої водовіддачі..."

    Статья (загрузить).

* * *

    29.06.2016 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "Керівник Слов’янського басейнового управління водних ресурсів Віктор Антоненко за наказом Президента України відзначений високою нагородою".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е.

    Видео (загрузить).

* * *

    29.06.2016 – страница Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации в Фейсбук.

    Позравление начальника Северско-Донецкого БУВР В.Е.Антоненко с награждением орденом «За заслуги» ІІІ ступени.

    "Згідно з Указом Президента України №276/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» АНТОНЕНКА ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА нагороджено ОРДЕНОМ "ЗА ЗАСЛУГИ" IIІ СТУПЕНЯ..."

    Ссылка (загрузить).

* * *

    23.06.2016 – официальный сайт Харьковского областного совета.

    Статья "До обласного бюджету внесено зміни".

    "Під час пленарного засідання V сесії обласної ради було ухвалено внести ряд змін до основного фінансового документу області. Серед ключових позицій – галузь охорони здоров’я, освіта і наука, соціальний захист населення... За рахунок залишків коштів фонду охорони навколишнього природнього середовища передбачаються видатки на реалізацію заходів з водообміну у Краснопавлівському водосховищі – 1 млн. 100 тис. грн."

    Статья (загрузить).

* * *

    Июнь 2016 года.

    Издание "Річний звіт Краматорської міської громадської організації «Фонд розвитку громади»", с.8-9.

    Статья «Моніторинг водних ресурсів басейну Сіверського Дінця».

    Статья (загрузить).

* * *

    17.06.2016 – газета "Донеччина" №21 (15912).

    Статья "Екранізували «Найду»".

    "Наприкінці травня в Слов'янську в приміщенні Сіверсько-Донецького управління водних ресурсів відбулася презентація художнього фільму "Найда" за мотивами однойменного літературного твору Михайла Петренка..."

    Статья (загрузить).

* * *

    17.06.2016 – телеканал "САТ".

    Репортаж "Міжвідомча комісія в Сіверсько-Донецькому БУВР".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е. и заместителя начальника Белоцерковской Н.А.

    "16 червня головні водники регіону в рамках засідання Міжвідомчої комісії обговорили плани з підготовки водогосподарського комплексу у період літньо-осінньої межені 2016 року..."

    Видео (загрузить).

* * *

    17.06.2016 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "На міжвідомчій комісії в басейновому управлінні водних ресурсів обговорювали проблеми і перспективи".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е. и заместителя начальника Белоцерковской Н.А.

    Видео (загрузить).

* * *

    16.06.2016 – интернет-издание "Обозреватель.UA".

    Статья "Держводагентством встановлено оптимальні режими роботи водосховищ у межах Харківської, Донецької і Луганської областей".

    "...Враховуючи пропозиції членів Міжвідомчої комісії, встановлено оптимальні режими роботи водосховищ та визначено заходи щодо забезпечення сталої роботи поверхневих водозаборів у межах Харківської, Донецької та Луганської областей."

    Статья (загрузить).

* * *

    16.06.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Підготовку водогосподарського комплексу до роботи в період літньо-осінньої межені 2016 року в басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я обговорили в Слов’янську".

    "Учасники засідання визначили основні завдання роботи водогосподарського комплексу у період літньої межені 2016 року в умовах прогнозованої водності річок регіону з урахуванням санітарно-епідеміологічної обстановки на водних об’єктах та пропозицій учасників водогосподарського комплексу і потреб Харківської, Донецької та Луганської областей..."

    Статья (загрузить).

* * *

    16.06.2016 – официальный сайт Государственного агентства водных ресурсов Украины.

    Статья "Держводагентством встановлено оптимальні режими роботи водосховищ у межах Харківської, Донецької і Луганської областей" по информации Северско-Донецкого БУВР.

    "16 червня 2016 року з метою забезпечення сталої роботи водогосподарського комплексу басейнів річок Сіверський Донець, Дніпро та Приазов’я та потреб населення та галузей економіки Харківської, Донецької та Луганської областей у водних ресурсах у період літньої межені 2016 року відбулося засідання Міжвідомчої комісії басейну р. Сіверський Донець (м. Слов’янськ)..."

    Статья (загрузить).

* * *

    10.06.2016 – официальный сайт Харьковской облгосадминистрации.

    Статья "Районам області доручили скласти плани вирішення екологічних проблем".

    "...Заходи з упорядкування територій, підтримки населених пунктів у належному стані необхідно продовжувати. За словами Андрія Тимчука, в області, відповідно до доручення Кабінету Міністрів України, з червня по жовтень буде проводитися щорічна всеукраїнська кампанія щодо забезпечення чистоти та порядку в населених пунктах. Хід проведення кампанії буде контролюватися Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації..."

    Статья (загрузить).

* * *

    09.06.2016 – областной еженедельник "Вісті Донбасу" №23.

    Статья "Вода – основа життя на планеті. Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів відсвяткувало своє 55-річчя" - с.8.

    "З ювілейною датою та професійним святом - Днем працівників водного господарства України колектив басейнового управління привітав заступник голови Донецької облдержадміністрації Владислав Лаврик. Він відзначив особливу роль Сіверсько-Донецького БУВР у справі збереження водних ресурсів області та побажав подальших успіхів, конструктивних ідей і реалізації усіх планів та задумів, а також вручив Почесні грамоти облдержадміністрації працівникам, які здійснили вагомий особистий внесок у справу збереження водних ресурсів регіону..."

    Статья (загрузить).

* * *

    08.06.2016 – еженедельник "ТВ плюс".

    Статья "Северско-Донецкому БУВРу – 55 лет".

    "В Северско-Донецком бассейновом управлении водных ресурсов 2 июня отметили двойной праздник – День работников водного хозяйства и 55-летний юбилей со дня основания организации..."

    Статья (загрузить).

* * *

    05.06.2016 – видеопрезентация «Сіверсько-Донецьке БУВР – 55 років».

    Видео (загрузить).

   

* * *

    03.06.2016 – видеопрезентация «Діяльність Держводагентства України».

    Видео (загрузить).

* * *

    03.06.2016 – газета "Урядовий кур’єр".

    Статья "Чи будемо з водою: Державний водогосподарський комплекс працює з максимальною віддачею".

    "...Особливо нелегко доводиться водогосподарникам у маловодні роки, як, наприклад, минулий. Але, за словами в. о. голови Державного агентства водних ресурсів Ірини Овчаренко, ситуацію вдалося втримати під контролем. У басейнах основних річок — Дніпра, Дністра, Сіверського Дінця, Південного Бугу, Інгульця й Росі — в умовах низької водності річок з ознаками гідрологічної посухи було встановлено оптимальні режими їхньої роботи..."

    Статья (загрузить).

* * *

    03.06.2016 – газета "Славянские ведомости".

    Статья "Северско-Донецкое бассейновое управление водных ресурсов в Славянске отметило 55-летний юбилей".

    "...Теплые слова и пожелания в адрес коллектива Северско-Донецкого БУВР прозвучали от присутствующих на празднике начальника отдела финансов Государственного агентства водных ресурсов Украины Александра Андреева, заместителя председателя Донецкой областной государственной администрации и председателя Бассейнового совета р. Северский Донец Владислава Лаврика, а также руководства г. Харьков, г. Славянска и Славянского района, органов государственного управления по вопросам экологии и природных ресурсов, коллег из других водохозяйственных организаций, представителей предприятий-водопользователей и контролирующих органов, с которыми бассейновое управление связывают тесные взаимоотношения по вопросам управления водными ресурсами в бассейнах Северского Донца, рек Приазовья и Днепра в пределах Харьковской, Донецкой и Луганской областей, а также представителей общественных организаций и учебных заведений, с которыми Северско-Донецкое БУВР сотрудничает по вопросам экологического воспитания молодежи..."

    Статья (загрузить).

* * *

    03.06.2016 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів відзначило свій ювілей".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е.

    Видео (загрузить).

* * *

    02.06.2016 – телеканал "САТ".

    Репортаж "Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів святкує 55-річний ювілей".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е.

    Видео (загрузить).

* * *

    02.06.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Відбулись урочистості з нагоди 55-річчя Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів".

    "З чудовою ювілейною датою та з прийдешнім професійним святом – Днем працівників водного господарства України колектив басейнового управління привітав заступник голови Донецької облдержадміністрації Владислав Лаврик. Він відзначив особливу роль СД БУВР в справі збереження водних ресурсів області та побажав подальших успіхів, конструктивних ідей та реалізації всіх планів та задумів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    02.06.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Северско-Донецкое бассейновое управление водных ресурсов в Славянске отмечает свой 55-летний юбилей". Фоторепортаж.

    "Дело рационального использования водных ресурсов и охраны вод имеет стратегическое значение для развития страны. Именно благодаря самоотверженному труду и высокому профессионализму специалистов - водников в сложных природных условиях маловодности края удается обеспечивать потребности населения и отраслей экономики водой надлежащего качества в необходимом количестве и способствовать сохранению водных ресурсов для будущих поколений," - отметил начальник Северско-Донецкого БУВРа Виктор Антоненко.

    Статья (загрузить).

* * *

    02.06.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Вітаємо колектив Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів з 55-річчям та з професійним святом – Днем працівників водного господарства України!".

    "Вже 55 років Ваше згуртоване братство професіоналів, які присвятили своє життя важливій і благородній справі – збереженню та відтворенню водних ресурсів, стійко витримує всі випробування часу..."

    Статья (загрузить).

* * *

    01.06.2016 – газета "Новый ПУТЬ" №23 (14884).

    Статья Борщевской Г.К., и.о. начальника Луганского РУВР, "5 июня – День работников водного хозяйства".

    "Указом Президента от 18 марта 2003 года № 226/2003 в Украине установлен профессиональный праздник - День работников водного хозяйства, который отмечается ежегодно в первое воскресенье июня..."

    Статья (загрузить).

* * *

    26.05.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Фахівці департаменту взяли участь у семінарі з імплементації Директив ЄС у Слов’янську".

    "24-25 травня у м. Слов’янську Донецької області у рамках впровадження проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» відбувся семінар з імплементації Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС..."

    Статья (загрузить).

* * *

    25.05.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Фахівці департаменту взяли участь у семінарі з імплементації Директив ЄС у Слов’янську".

    "Предметом обговорення стали положення Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС, прогрес в реалізаціях урядових Планів імплементації та законопроект змін до Водного кодексу України. Серед запрошених були представники департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, обласних управлінь водних ресурсів, регіональних центрів з гідрометеорології та інші..."

    Статья (загрузить).

* * *

    24.05.2016 – официальный сайт Государственного агентства водных ресурсов Украины.

    Информация о семинаре по имплементации Водной Рамочной и Паводковой Директив ЕС (Восточный регион) на базе Северско-Донецкого БУВР.

    Статья (загрузить).

* * *

    23.05.2016 – интернет-издание "Veridical".

    Статья/репортаж "Впровадження системи моніторингу навколишнього середовища в Донецькій області".

    "19 травня в м. Маріуполь під головуванням директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Сергія Натруса відбулось виїзне засідання робочої групи з питань моніторингу довкілля..."

    Статья/репортаж (загрузить).

* * *

    19.05.2016 – телеканал "Мариупольское ТВ".

    Репортаж "Экология Мариуполя".

    "...За качеством атмосферного воздуха многие следят зорко. Сегодня на общественном совете экологической безопасности города и профильных специалистов области поднимался вопрос необходимости учёта и контроля за ситуацией при помощи передвижной и стационарной лабораторий..."

    Репортаж (загрузить).

* * *

    17.05.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "На робочій нараді в СДБУВР обговорювали питання реорганізації територіальних органів Державного агентства водних ресурсів".

    Статья (загрузить).

* * *

    16.05.2016 – газета "Славянские ведомости".

    Статья "Ситуация с водными ресурсами Славянска не критичная, но довольно сложная. Какие меры принимает городская власть".

    "...возможности Северско-Донецкого бассейнового управления, структурного подразделения Госводагентства Украины, которое находится именно в Славянске, довольно масштабны. Объединив общие усилия, городская власть вполне может перевести эту проблему из состояния длительно нерешаемой к началу принятия действенных мер..."

    Статья (загрузить).

* * *

    16.05.2016 – телеканал "До ТеБе": Донецкая региональная дирекция Национальной телекомпании Украины.

    Репортаж "Що ми п’ємо та чим дихаємо? У Слов’янську зібралися екологи".

    Интервью заместителя начальника Северско-Донецкого БУВР Трофанчука С.И.

    "...Профільні спеціалісти традиційно б’ють на сполох, мовляв, екологічна освіченість населення залишається вкрай низькою та бідкаються малими обсягами фінансових субвенцій..."

    Видео (загрузить).

* * *

    16.05.2016 – сайт Славянского химико-механического техникума.

    Статья "Круглый стол по экологическому образованию в Славянске очертил актуальные проблемы экологии региона". Фото.

    "По словам заместителя начальника Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов Сергея Трофанчука, департаментом экологии Донецкой ОДА по инициативе Северско-Донецкого БУВР планируется программа проектирования автоматизированных станций контроля воды, что позволит наблюдать за состоянием воды в режиме реального времени..."

    Статья (загрузить).

* * *

    13.05.2016 – страница Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации в Фейсбук.

    Статья "«Кожна людина має бути екологом у душі…» – У Слов’янську відбувся круглий стіл до Дня екологічної освіти".

    "...слова студентки ІІІ курсу технікуму, які могли б стати гаслом круглого столу і викликали щирі оплески присутніх: «Кожна людина повинна бути екологом у душі. І бідний і багатий, і чиновник і високопосадовець, і робітник і бізнесмен – всі повинні розуміти, що найбільше наше багатство – чисті ріки, свіже повітря, чистий ґрунт. Станьмо на варті власного майбутнього»."

    Статья (загрузить).

* * *

    13.05.2016 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "У Слов’янську говорили про проблеми екології і перспективи у напрямку захисту навколишнього середовища".

    Интервью заместителя начальника Северско-Донецкого БУВР Трофанчука С.И.

    "12 травня в стінах Слов'янського хіміко-механічного технікуму відбувся круглий стіл «Екологічна освіта та екологічне виховання: стан, проблеми, перспективи». Захід приурочили до Дня екологічної освіти..."

    Видео (загрузить).

* * *

    13.05.2016 – телеканал "САТ".

    Репортаж "Круглий стіл до Дня екологічної освіти".

    Интервью заместителя начальника Северско-Донецкого БУВР Трофанчука С.И.

    "Розвиток екологічної освіти є одним з 5 пріоритетних напрямків діяльності обласного департаменту екології. Задля підвищення екологічної культури керівництво навіть запропонувало губернатору області ідею залучення до практичних заходів відомих діячів культури і спорту. На жаль профільні Міністерства ініціативу не підтримали. Все ж, найбільш актуальними в регіоні залишаються проблеми поводження з ТПВ та забрудненням басейну річки Сіверський Донець..."

    Видео (загрузить).

* * *

    13.05.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Круглый стол по экологическому образованию в Славянске очертил актуальные проблемы экологии региона".

    "Среди ключевых проблем, с которыми приходится сталкиваться экологи области - состояние водных объектов, утилизация отходов, загрязнение окружающей среды, необходимость развития природно-заповедных территорий и низкий уровень экологического воспитания жителей региона..."

    Статья (загрузить).

* * *

    13.05.2016 – интернет-издание "Slavgorod.com.ua".

    Статья "В Славянске говорили о состоянии и проблемах экологии". Фото.

    "По словам заместителя начальника Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов Сергея Трофанчука, департаментом экологии Донецкой ОДА по инициативе Северско-Донецкого БУВР планируется программа проектирования автоматизированных станций контроля воды. Это позволит наблюдать за состоянием воды в режиме реального времени..."

    Статья (загрузить).

* * *

    13.05.2016 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Статья "В Сіверсько-Донецькому БУВР обговорили виконання програмних заходів обласного фонду навколишнього середовища".

    Статья (загрузить).

* * *

    12.05.2016 – областной еженедельник "Вісті Донбасу" №19 - с.1,4.

    Статья "Від чистих берегів – до квітучої України!" ведущего специалиста по связям с общественностью и прессой Северско-Донецкого БУВР Киркач Ю.В.

    "Учасники масштабної екологічної акції на узбережжі Сіверського Дінця надали приклад дбайливого ставлення до рідної природи..."

    Статья (загрузить).

* * *

    06.05.2016 – радиостанция "Классное Радио".

    Сообщение в выпуске новостей "Экологическая акция «Чистый берег Донца» в Святогорске" (по информации Северско-Донецкого БУВР).

* * *

    05.05.2016 – телеканал "До ТеБе": Донецкая региональная дирекция Национальной телекомпании Украины.

    Репортаж "Волонтери чистять береги Сіверського Дінця".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е.

    "Екологічна акція під назвою «Чистий берег Дінця» відбулась у Національному природному парку "Святі гори". На генеральне прибирання вийшли школярі зі Святогірська та Богородичного та інші небайдужі мешканці області..."

    Видео (загрузить).

* * *

    05.05.2016 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "В рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом» провели екологічний суботник".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е.

    "Працівники Сіверсько-Донецького басейнового управління разом зі співробітниками Національного парку очищали берег Дінця. В рамках екологічної акції прибрали сміття на лівому березі Сіверського Дінця від моста у м.Святогісрьк до моста у с.Богородичне..."

    Видео (загрузить).

* * *

    05.05.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "У Святогірську в ході акції від сміття було очищено близько 5 км лівого берега річки Сіверський Донець".

    "Організаторами заходу, який пройшов в рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!», виступили Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з Національним природним парком «Святі гори» та громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за сприяння Департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації..."

    Статья (загрузить).

* * *

    05.05.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "5 травня 2016 року відбулась акція «Чистий берег Дінця»".

    "Серед тих, хто своєю працею доказав любов та повагу до головної водної артерії регіону – Сіверського Дінця, були представники департаменту екології та природних ресурсів, школярі, студентська молодь, активісти громадської організації «Екологія промислового регіону», Донецької обласної організації ПП «Наш край» та всі небайдужі..."

    Статья (загрузить).

* * *

    30.04.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "В Славянске создан молодежный экологический союз «Эко Славянск»".

    "В организации экологического союза приняли участие студенты-экологи, преподаватели, руководство техникума, а также начальник Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов Виктор Антоненко..."

    Статья (загрузить).

* * *

    27.04.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Химтехникум сегодня: 500 студентов, повреждённые здания и планы на будущее".

    "...А чтобы студенты по окончанию учебы смогли работать по специальности, мы сотрудничаем с Северско-Донецким бассейновым управлением водных ресурсов, «Глинами Донбасса» и другими предприятиями..." - рассказал директор СХМТ Алексей Котляров.

    Статья (загрузить).

* * *

    25.04.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Международный день охраны труда: в Славянске наградили самые ответственные предприятия, учреждения и организации".

    "В преддверии Международного дня охраны труда, в Славянском городском совете наградили предприятия, учреждения и организации, которые наиболее заботятся о безопасности труда своих коллективов..." В числе награждённых – и Северско-Донецкое бассейновое управление водных ресурсов.

    Статья (загрузить).

* * *

    21.04.2016 – еженедельник "ТВ плюс".

    Информация в рубрике «Фотофакт» "Накануне майских праздников".

    "...Комплексная акция, с привлечением студентов, общественности и госучреждений, прошла на Торской набережной..."

    Статья (загрузить).

* * *

    20.04.2016 – газета "Новый ПУТЬ" №17 (14878).

    Статья Поповой Н.В., инженера І кат. Луганского РУВР, "Вода – це життя!".

    "Водні ресурси забезпечують існування не тільки мільйонів людей, а й тваринний та рослинний світ, і водночас є обмеженними та вразливими природними об'єктами..."

    Статья (загрузить).

* * *

    19.04.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Жителів Слов’янська, Святогірська та Богородичного запрошують на масштабну акцію з очищення від сміття лівого берега річки Сіверський Донець". Анонс акции от Северско-Донецкого БУВР и НПП "Святые горы".

    "Про проведення акції повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук Департамент екології Донецької облдержадміністрації: "Запрошуємо узяти участь в цій екологічній акції жителів Слов’янська, Святогірська та Богородичного, а також усіх, хто цінує і любить наш Сіверський Донець – головну водну артерію регіону, окрасу нашого краю!"

    Статья (загрузить).

* * *

    18.04.2016 – сайт Славянского химико-механического техникума.

    Статья "До Дня Сіверського Дінця та під час весняних толок". Фото.

    "Значна частина міста Слов’янська знаходиться в прибережній зоні або заплаві ріки Казенний Торець. Для покращення стану берегових смуг р. Казенний Торець, працівники Сіверсько-Донецького басейного управління щорічно проводять заходи по очищенню берегів від сміття, залучаючи до цієї роботи студентів навчальних закладів, школярів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    18.04.2016 – телеканал "САТ".

    Репортаж "Весняна толока з благоустрою зони відпочинку «Староріччя»".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е. и заместителя начальника Трофанчука С.И.

    "Весняна толока 15-го квітня відбулась на березі р. Казенний Торець. Навести чистоту та порядок у мальовничому куточку природи – в зоні відпочинку «Староріччя» – завітали школярі та студенти, а також дружній колектив Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, що традиційно виступає організатором такої акції чистоти..."

    Видео (загрузить).

* * *

    18.04.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Сообщение-анонс акции "Зробимо Україну чистою разом!" в Святогорске (по информации Северско-Донецкого БУВР).

    "21 квітня 2016 року в рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!» Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з Національним природним парком «Святі гори» та громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за сприяння департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації організує масштабну акцію з очищення від сміття лівого берега річки Сіверський Донець від моста у місті Святогірськ до моста у селищі Богородичне..."

    Статья (загрузить).

* * *

    18.04.2016 – медиа-группа «ОБЪЕКТИВ».

    Статья "Берега Краснооскольского водохранилища очистили от мусора".

    "По информации организаторов акции из Национального университета гражданской защиты Украины, вдоль 50-километровой береговой зоны Краснооскольского водоема (Боровский и Купянский районы) наводили порядок более 500 человек. Вместе с курсантами и преподавателями НУГЗУ очищали от мусора береговую зону водоема специалисты местных райотделов ГУ ГСЧС Украины в Харьковской области, лесного хозяйства и управления водных биоресурсов и работники РГА двух районов..."

    Статья (загрузить).

* * *

    18.04.2016 – сайт Национального университета гражданской защиты Украины.

    Статья "На Червонооскільському водосховищі пройшла широкомасштабна екологічна акція «Чистий берег Оскола». Сумісними зусиллями громад Харківщини борці за чисте довкілля зібрали більше десяти тонн сміття". Фото.

    "Сповнені найпозитивніших емоцій, курсанти та студенти НУЦЗУ, громадськість, рибалки і влада вважають за честь брати участь у подібних «рятівних заходах», виконуючи не лише професійний, а й загальнолюдський обов’язок, рятуючи довкілля для прийдешніх поколінь..."

    Статья (загрузить).

* * *

    16.04.2016 – медиа-группа «ОБЪЕКТИВ» / ТРК «Симон».

    Статья / видеорепортаж "Сохранить екосистему Харьковщины. На Краснооскольском водохранилище прошла акция «Чистый берег Оскола»".

    "В уборке территорий, прилегающих к водоему, приняли участие курсанты-спасатели, сотрудники Госслужбы по ЧС, районные власти, бригады промышленного лова, рыбинспекторы и местные жители. Совместными усилиями борцы за чистоту собрали более десяти тонн мусора..."

    Статья (загрузить).

    Видео (загрузить).

* * *

    15.04.2016 – официальный веб-сайт Управления Государственной пенитенциарной службы Украини в Харьковской области.

    Статья "На Харківщині готуються до акції «Зробимо Україну чистою разом!»". Фото.

    "15 квітня 2016 року в управлінні ДПтС України в Харківській області було проведено робочу зустріч з координатором громадської організації «Let’s do it, Ukraine» в Харківській області та представником Харківського регіонального управління водних ресурсів..."

    Статья (загрузить).

* * *

    15.04.2016 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "З граблями та сапками прийшли слов’янці на щорічну весняну толоку, організовану Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням" + анонс акции 21.04.2016 по уборке берега р. Северский Донец.

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е.

    "Представники громадських організацій, студенти та діти узяли участь у щорічній весняній толоці, організованій Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням. З граблями та сапками слов'янці наводили лад у зоні відпочинку на березі річки Казенний Торець..."

    Видео (загрузить).

* * *

    15.04.2016 – интернет-издание "Slavgorod.com.ua".

    Статья "В Славянске началась генеральная уборка". Фото.

    "Согласно распоряжению исполнительного комитета о проведении в Славянске двухмесячника по благоустройству, в городе началась массовая уборка улиц, площадей и скверов. Чистоту на улицах города наводят работники предприятий, учреждений и организаций..."

    Статья (загрузить).

* * *

    15.04.2016 – радиостанция "Классное Радио".

    Сообщение в новостном выпуске "До Дня довкілля: весняна толока у Слов’янську на березі річки Казенний Торець" + анонс о проведении 21.04.2016 в рамках Всеукраинской акции «Сделаем Украину чистой вместе!» масштабной акции по очистке левого берега реки Северский Донец от моста в г. Святогорск до моста в с. Богородичное (по информации Северско-Донецкого БУВР).

* * *

    15.04.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Весняна толока на березі річки Казений Торець у Слов’янську: робимо місто краще разом". Фоторепортаж.

    "15 квітня на березі річки Казенний Торець в Слов'янську відбулась традиційна толока з благоустрою зони відпочинку "Староріччя" в рамках Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою разом!". Організаторами виступили Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів та громадська організація "Сіверський Донець - Відродження"..."

    Статья (загрузить).

* * *

    14.04.2016 – еженедельник "ТВ плюс".

    Статья о выставке-ярмарке «Агро-Энерго-Керам. Инновация 2016» "Славянцам предлагают деньги на развитие энергосберегающих технологий и просят защитить водные ресурсы страны".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е. о подписании петиции к Президенту Украины.

    "Представители Северско-Донецкого бассейнового управления попросили всех неравнодушных славянцев поддержать электронную петицию к Президенту Украины..."

    Статья (загрузить).

* * *

    13.04.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "«Агро-Энерго-Керам. Инновация 2016»: по результатам универсальной выставки в Славянске". Фоторепортаж.

    "8 – 9 апреля, в Торговом центре «Ярмарочный» в Славянске состоялась масштабная двухдневная Универсальная выставка технологий «Агро-Энерго-Керам. Инновация 2016», которая была призвана активизировать деловую жизнь Славянска, ускорить информационный обмен для бизнеса в указанных отраслях, а также рассказать о предпринимательском и технологическом потенциале города..."

    Статья (загрузить).

* * *

    13.04.2016 – телеканал "САТ".

    Репортаж «Акції чистоти по-слов’янськи» о запланированных в Славянске мероприятиях по благоустройству ко Дню окружающей среды.

    "Слов’янськ чепуриться до великодніх і травневих свят. Активне прибирання міських вулиць вже триває, проте найближчим часом заплановані відразу декілька суботників і акцій чистоти. 16-го квітня Слов’янськ приєднається до Всеукраїнського Дня довкілля..."

    Видео (загрузить).

* * *

    13.04.2016 – телеканал "САТ".

    Репортаж «Спроба протистояти Міністерству агрополітики».

    Интервью заместителя начальника Северско-Донецкого БУВР Трофанчука С.И. о подписании петиции к Президенту Украины.

    "Наразі триває електронне голосування проти перепідпорядкування Державного агентства водних ресурсів Міністерству агрополітики..."

    Видео (загрузить).

* * *

    09.04.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "В Славянске на выставке обменялись опытом и прогрессивными технологиями". Фото + видео.

    Статья (загрузить).

* * *

    08.04.2016 – телеканал "САТ".

    Репортаж с открытия выставки «Агро-Энерго-Керам. Инновация 2016» «Масштабний ярмарок працює в Слов’янську».

    "8 квітня у торговому центрі «Ярмарочний» міста Слов’янськ урочисто відкрилася виставка «Агро-Енерго-Керам. Інновації 2016». Організатори – асоціація підприємців «Ділове сприяння» та Клуб органічного землеробства – в цьому році відійшли від традицій і спрямували експозицію у вектор розвитку технологій..."

    Видео (загрузить).

* * *

    08.04.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "У Слов’янську обмінялися досвідом і прогресивними технологіями".

    "Виставка «Агро-Енерго-Керам. Інновації 2016» проводиться за сприяння Донецької облдержадміністрації та Слов’янської міської ради. Учасниками стали підприємства міста Слов’янська та регіону, зацікавлені в презентації своєї продукції потенційним партнерам. Організатори виставки впевнені, що цей захід стане платформою для розширення ділових контактів та ознайомлення з новими технологіями..."

    Статья (загрузить).

* * *

    08.04.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Не пропустите! В Славянске начала работу выставка «Агро-Энерго-Керам. Инновация 2016»". Фоторепортаж.

    "Выставку посетили представители предприятий Славянска и региона, заинтересованные в презентации своей продукции для потенциальных партнеров и посетителей из разных городов Донецкой, Харьковской областей..."

    Статья (загрузить).

* * *

    06.04.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Весняна повінь на контролі" по информации Северско-Донецкого БУВР.

    "Сьогодні у приміщенні Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів відбулась робоча нарада під головуванням директора Департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА Натруса С.П."

    Статья (загрузить).

* * *

    04.04.2016 – официальный сайт Министерства экологии и природных ресурсов Украины.

    Информация "Вийшов з друку каталог робіт Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» 2015".

    "В цьому році учасниками конкурсу стали небайдужі до питань екології громадяни всіх вікових категорій, громадські організації, державні установи, навчальні заклади. Роботи переможців увійшли до Каталогу конкурсних робіт Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» 2015..."

    Информация (загрузить).

* * *

    01.04.2016 – официальный сайт Харьковской облгосадминистрации.

    Статья "До акції «За чисте довкілля» долучаться майже півмільйона мешканців Харківщини".

    "Акція «За чисте довкілля» стартувала в Харківській області 21 березня і триватиме до 30 травня. «В цьому році Кабінет Міністрів закликав усіх провести акцію «За чисте довкілля» на серйозному, масовому рівні та дійсно навести лад у населених пунктах...», - наголосив в ході селекторної наради Євгеній Шахненко, заступник голови ХОДА."

    Статья (загрузить).

* * *

    01.04.2016 – информационный ресурс «6262.com.ua», сайт г. Славянска.

    Статья "В Славянске прошёл фестиваль «Шпак-HOUSE»".

    "1 апреля, в Международный День птиц, Центр культуры и окружающей среды провел городской фестиваль скворечников среди школ города Славянска... Почетными гостями фестиваля "Шпак-HOUSE" стали заместитель начальника Северско-Донецкого управления водных ресурсов Наталья Белоцерковская..."

    Статья (загрузить).

* * *

    23.03.2016 – информационно-аналитический портал «Харьковские известия».

    Статья "В Харькове отметили Всемирный День воды".

    Интервью начальника Харьковского РУВР Виталия Жука о мероприятиях, посвящённых Всемирному Дню воды.

    "В харьковских вузах прошли мероприятия, посвященные Всемирному дню воды. «Мы активно сотрудничаем со многими вузами города, уже побывали в Харьковском национальном университете строительства и архитектуры, на следующей неделе планируем посетить с тематической лекцией студентов экологического факультета Харьковского университета городского хозяйства, которым расскажем о современных технологиях очистки питьевой воды», — сообщил начальник Харьковского регионального управления водных ресурсов Виталий Жук."

    Статья (загрузить).

* * *

    22.03.2016 – журнал «Губерния».

    Статья "Всемирный День воды: водные ресурсы Харьковской области".

    Информация Харьковского РУВР об обеспеченности водными ресурсами в Харьковской области.

    "...Одним из основных источников поступления загрязняющих веществ антропогенного происхождения являются обратные сточные воды. Результаты анализа по обобщенным показателем загрязненности сточных вод показали наличие больших проблем с очисткой сточных вод предприятиями коммунального хозяйства и поверхностным стоком из сельскохозяйственных и урбанизированных территорий..."

    Статья (загрузить).

* * *

    22.03.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья с видео "Проблема воды и культура экологии: видео дискуссии в «Деловом Славянске»".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е., начальника бассейновой лаборатории мониторинга вод Лотковой Е.В., заместителя председателя ОО «Северский Донец – возрождение» Трофанчука С.И.

    Статья с видео (загрузить).

* * *

    18.03.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "Напередодні Всесвітнього дня води в «Діловому Слов’янську» відбувся «круглий стіл»".

    "18 березня в редакції газети «Діловий Слов’янськ» відбувся «круглий стіл», присвячений Всесвітньому дню води (водних ресурсів) 2016 під девізом «Вода і робочі місця». Всесвітній день води щорічно відзначається 22 березня і є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства..."

    Статья (загрузить).

* * *

    18.03.2016 – официальный сайт Министерства экологии и природных ресурсов Украины.

    Статья «Держводагенством встановлено оптимальні режими роботи водосховищ і водогосподарських систем у басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я (у межах Харківської, Донецької та Луганської областей) на весняний період 2016 року».

    "17 березня 2016 року у Сіверсько-Донецькому БУВР відбулося засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем басейнів річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я (у межах Харківської, Донецької та Луганської областей) з питань своєчасної підготовки водогосподарських об’єктів до пропуску весняного водопілля і паводків та вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, господарських об’єктів, сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод..."

    Статья (загрузить).

* * *

    18.03.2016 – официальный сайт Государственного агентства водных ресурсов Украины.

    Информация о заседании в Северско-Донецком БУВР Межведомственной комиссии по согласованию режимов работы водохранилищ и водохозяйственных систем бассейнов рек Северского Донца, Днепра и Приазовья (в пределах Харьковской, Донецкой и Луганской областей) по вопросам подготовки водохозяйственных объектов к пропуску весеннего половодья и паводков и принятия мер по защите населенных пунктов, хозяйственных объектов, сельскохозяйственных угодий от разрушительного действия воды.

    Статья (загрузить).

* * *

    17.03.2016 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж с заседания Межведомственной комиссии в Северско-Донецком БУВР «Профільні спеціалісти трьох областей зібралися в Слов’янську, аби обговорити проблеми водозабезпечення регіону».

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е.

    "Якою буде весна і чи вистачить води всім мешканцям регіону, обговорювали на профільному засіданні: у Слов'янську збиралася Міжвідомча комісія, на якій йшлося про роботу водосховищ і водогосподарських систем річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов'я..."

    Видео (загрузить).

* * *

    17.03.2016 – телеканал "САТ".

    Репортаж с заседания Межведомственной комиссии в Северско-Донецком БУВР «Весняне повноводдя: чи є причина для занепокоєння».

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е.

    "17-го березня головні водники регіону зібралися в рамках Міжвідомчої комісії, аби обговорити стратегію подальших дій задля узгодження режимів роботи водосховищ та водогосподарських систем на весняний період. Учасниками засідання, як завжди, стали усі зацікавлені сторони – водники Донецької, Харківської та Луганської областей. Спільною для усіх залишається проблема маловоддя. Адже впродовж першої половини березня на території регіону спостерігалась аномально тепла погода, тому наразі водність річок коливається у межах 25-70% місячної норми..."

    Видео (загрузить).

* * *

    17.03.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации.

    Статья "У Слов’янську розглянули найактуальніші питання роботи водогосподарських систем Харківської, Донецької і Луганської областей".

    "17 березня в м. Слов’янську відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем басейнів річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я у межах Харківської, Донецької і Луганської областей на весняний період 2016 року..."

    Статья (загрузить).

* * *

    16.03.2016 – газета "Новый ПУТЬ" №11 (14872).

    Статья Бабак О.В., начальника отдела использования водных ресурсов и мониторинга вод Луганского РУВР, "Всесвітній день води".

    "...Основними джерелами водопостачання населення та галузей економіки в Луганській області є поверхневі та підземні води басейнів Сіверського Дінця та річок Приазов'я..."

    Статья (загрузить).

* * *

    24.02.2016 – официальный сайт Департамента экологии и природных ресурсов Харьковской облгосадминистрации.

    Информация о состоянии поверхностных водных объектов Харьковской области за материалами Харьковского РУВР.

    Статья (загрузить).

* * *

    17.02.2016 – официальный сайт Харьковского областного совета.

    Статья "Весняного паводку в Харківській області не прогнозують" по информации Харьковского РУВР и Харьковского регионального Гидрометцентра.

    «24 лютого ми проаналізуємо інформацію стосовно стану та режиму поверхневих водних об’єктів Харківської області станом на кінець зими, після чого зможемо надати остаточні висновки – чи варто очікувати паводку в регіоні. Втім, вже зараз зрозуміло, що передумов для цього немає», – рассказали в Департаменте экологии и природных ресурсов ХОГА.

    Статья (загрузить).

* * *

    15.02.2016 – официальный сайт Харьковского областного совета.

    Статья "На проведення водообміну в Краснопавлівському водосховищі спрямують 60 млн. грн."

    "Водою з Краснопавлівського водосховища забезпечується більш 400 тис. мешканців регіону – в тому числі, більше 280 тис. харків’ян та близько 120 тис. мешканців інших населених пунктів. Подача дніпровської води по каналу Дніпро-Донбас дозволить покращити якість води у Краснопавлівському водосховищі та екологічну ситуацію в басейні ріки Сіверський Донець..."

    Статья (загрузить).

* * *

    10.02.2016 – газета "Новый ПУТЬ" №6 (14867).

    Статья Аркатовой О.И., начальника Лисичанского отдела КВВР Луганского РУВР, "Зарегулювання басейну річки Сіверський Донець (водосховища та ставки)".

    "...За даними обстежень, значна частина ставків, особливо створених на малих річках, мають незадовільний технічний стан. Дрібні, замулені та вкриті рослинністю ставки вже не мають господарського значення. Зайняті ними площі доцільно перетворити на заплавні сіножаті, а водойми – очистити, адже вийнятий мул – цінне добриво для сільськогосподарських угідь."

    Статья (загрузить).

* * *

    04.02.2016 – официальный сайт Харьковского областного совета.

    Статья "Затверджено природоохоронні заходи, що здійснюватимуться на Харківщині у 2016 році".

    Під час пленарного засідання III сесії обласної ради було затверджено внесення змін до комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища в Харківській області на 2009-2013 роки та на перспективу до 2020 року...

    Статья (загрузить).

* * *

    31.01.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Как студенты Славянского химико-механического техникума проходят практику в Северско-Донецком управлении водных ресурсов".

    Интервью заместителя начальника Северско-Донецкого БУВР Трофанчука С.И.

    Уже не один десяток лет будущие младшие специалисты-экологи Славянского химико-механического техникума (СХМТ) имеют возможность улучшить полученные в техникуме теоретические знания на практике в бассейновой лаборатории мониторинга вод (БЛМВ) Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов (БУВР)...

    Статья (загрузить).

* * *

    31.01.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Угрожает ли маловодие в бассейнах рек Донбасса стабильному водоснабжению в Славянске".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е.

    Еще летом 2015 года Государственное агентство водных ресурсов сообщало, что из-за отсутствия осадков и высокой температуры воздуха реки Украины высыхают, а водохранилища перешли на специальный режим работы...

    Статья (загрузить).

* * *

    26.01.2016 – официальный сайт Харьковского областного совета.

    Статья "Планується проведення робіт з розчистки русел річок Сіверський Донець, Вовча та Уди".

    На порядку денному засідання постійної комісії з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків було розглянуто питання про внесення змін до комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища в Харківській області на 2009-2013 роки та на перспективу до 2020 року...

    Статья (загрузить).

* * *

    19.01.2016 – интернет-издание "Деловой Славянск".

    Статья "Кто и как в Славянске проверяет качество воды для жителей Донецкой, Харьковской и Луганской областей".

    Интервью начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е. и заместителя начальника Трофанчука С.И.

    Как исследуют воду из реки Северский Донец в г. Славянске: «Деловой Славянск» побывал в бассейновой лаборатории мониторинга вод (БЛМВ) Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов (БУВР)...

    Статья (загрузить).

* * *

    01.01.2016 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Новогоднее поздравление начальника Северско-Донецького БУВР Антоненко В.Е. в программе «З Новим роком 2016!».

    Видео (загрузить).

* * *

    Декабрь 2015 года - январь 2016 года.

    Сборник докладов научно-практической конференции «Розвиток державної системи моніторингу довкілля в Донецькій області», с.12-17.

    Доклад начальника Северско-Донецкого БУВР Антоненко В.Е. «Моніторинг поверхневих вод в системі регіонального моніторингу довкілля в Донецькій області: етапи розвитку, завдання і перспективи».

    Доклад (загрузить).