сайт оновлений 27.03.2020В Донецькій області поливний сезон розпочато
на два тижні раніше, ніж зазвичай

    Належне функціонування водогосподарської інфраструктури – суттєвий внесок водників в урожайність поточного року і продовольчу безпеку країни. Тож із дотриманням необхідних карантинних вимог 27 березня працівниками Сіверсько-Донецького БУВР відповідно до регламенту успішно проведено запуск насосної станції №1 Оскільської зрошувальної системи №1... (докладніше)

   

On-line подорож басейнами українських річок розпочато з Сіверського Дінця

    Вони різні і кожен з них має свої особливості, але всіх їх об’єднує одне – вони нерозривно пов’язані з нашим життям. Цього року українські річки, вперше за 120 років відчули відсутність «класичної» весняної повені. Причиною чого стала посушлива осінь та практична відсутність сніжної зими. Які ж водні реалії сьогодення? Оn-line подорож басейнами українських річок розпочинаємо з головної водної артерії Східної України – Сіверського Дінця... (докладніше)

   

ЗМІ: «Сіверському Дінцю поставлено діагноз»

    Саме таке дослідження провели в рамках проєкту ОБСЄ в Україні, в якому брали участь і фахівці Сіверсько-Донецького БУВР. Проби води, риби та донних відкладів забирались восени 2018 року і весь минулий рік аналізувались в спеціальній лабораторії в Словаччині. Досліджень такого рівня в Україні досі не проводилось. 12 березня за ініціативою Координатора проєктів ОБСЄ в Україні були оприлюднені результати хімічних досліджень басейнів Сіверського Дінця та Дністра... (докладніше)

   


На варті якості поверхневих вод басейну Сіверського Дінця

    Фахівці басейнової лабораторії моніторингу вод та ґрунтів Сіверсько-Донецького БУВР продовжують моніторингові дослідження поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця за Програмою державного моніторингу вод на 2020 рік... (докладніше)

   


Карантин: працюємо з дотриманням усіх вимог Уряду

    Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів продовжує виконувати покладені державою завдання з питань управління, використання та відтворення поверхневих вод в межах зони діяльності з дотриманням усіх рекомендованих Урядом у зв’язку з карантином заходів... (докладніше)

   


Оновлена лабораторія моніторингу вод Східного регіону:
за кілька кроків до офіційного відкриття

    Завітати до «святая святих» басейнового управління і першими, ще до офіційного відкриття, побачити оновлений лабораторний центр Східного регіону – таку можливість отримали учасники Міжвідомчої наради, що проходила 12 березня в Сіверсько-Донецькому БУВР... (докладніше)

   


Можливості залучення досвіду Нідерландів
для вирішення проблемних питань водопостачання в регіоні

    З такою метою на початку весни на Донеччину завітали члени голландської неурядової організації з надання допомоги та розвитку «Dorcas Aid International». З іноземними гостями зустрілись представники Донецької облдержадміністрації та керівництво Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів... (докладніше)

   


«Зміни своє МАЙБУТНЄ – про ВОДУ дбай сьогодні!»

    Це головний меседж нашого творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» у 2020 році!
До участі у конкурсі запрошуються учні та студенти Донецької, Харківської та Луганської областей, а також їх викладачі, готові докласти власних зусиль заради змін на краще, адже СВОЄ МАЙБУТНЄ МИ ОБИРАЄМО ВЖЕ СЬОГОДНІ!!! (докладніше)

   

Сіверський Донець. Діагностичний моніторинг

    Діагностичний моніторинг поверхневих вод як один із найважливіших етапів розробки Плану управління річковим басейном в басейні Сіверського Дінця розпочато вперше серед річкових басейнів України за новим законодавством та європейськими вимогами... Про це йдеться у новому відеофільмі, створеному на телеканалі "С-плюс" на замовлення Сіверсько-Донецького БУВР. (докладніше)

   


Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Сіверсько-Донецькому басейновому управлінню водних ресурсів. У разі використання матеріалів сайту посилання на www.sdbuvr.gov.ua (для Інтернет-видань гіперпосилання) з повідомленням адміністрації обов’язкове!