сайт оновлений 18.09.2019


Масштабний екологічний івент – ІІІ відкритий ЕКОfest
«Сіверський Донець – ріка натхнення та любові» 2019

    Всім-всім-всім!!! Хто любить, шанує і піклується про наш славний життєдайний Сіверський Донець і про кожну його маленьку річечку, струмочок і джерельце!!! Чекаємо всіх 21 вересня на масштабному івенті в честь Дня Сіверського Дінця в Центрі культури і довкілля міста Слов’янська. Третій відкритий ЕКО-fest «Сіверський Донець – ріка натхнення та любові» запрошує друзів!!! Зверніть увагу на ЗМІНИ місця проведення ЕКО-фестивалю у зв'язку з погодними умовами! (докладніше)

   

Хвостосховища промислових підприємств сходу України:
попередження та мінімізація аварійного впливу на водні об’єкти в умовах військових дій

    В рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Допомога в розширенні системи моніторингу довкілля на Донбасі», 16 вересня 2019 року в конференц-залі Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів відбулась робоча нарада сторін Проекту за темою: «Дослідження поточного стану хвостосховищ Донбасу щодо їх можливого аварійного впливу на водні об’єкти в умовах військових дій»... (докладніше)

   

Зроблено черговий важливий крок
розробки Плану управління річковим басейном річки Дон

    Черговим етапом розробки ПУРБ стало виконання опису річкового басейну для району басейну річки Дон (суббасейнів Сіверського Дінця та нижнього Дону) із зазначенням гідрографічного та водогосподарського районування, кліматичних, геологічних та гідрогеологічних умов, рельєфу місцевості, ґрунтів, рослинного і тваринного світу, гідрологічного режиму річок, специфіки річкового басейну... (докладніше)

   

Чистота довкілля – заради майбутнього

    Представники колективу Сіверсько-Донецького басейнового управління та члени громадянської організації «Сіверський Донець – відродження» на чолі з начальником Сергієм Трофанчуком узяли участь у громадській ЕКО-толоці у Слов’янському сквері «Мрія»... (докладніше)

   


ЗРОБИМО нашу річку ЧИСТОЮ від ПЛАСТИКУ та ФОСФАТІВ!

    Приємна новина для творчої молоді Харківської, Донецької та Луганської областей! Прийом робіт на конкурс "Сіверський Донець – очима молоді" 2019 під гаслом: "Зробимо нашу річку чистою від пластику та фосфатів" подовжено до 30 вересня! Поспішайте стати учасником конкурсу і довести всім, що молодь Придінців'я – ЗА чисте довкілля!!! (докладніше)

   


Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Сіверсько-Донецькому басейновому управлінню водних ресурсів. У разі використання матеріалів сайту посилання на www.sdbuvr.gov.ua (для Інтернет-видань гіперпосилання) з повідомленням адміністрації обов’язкове!