сайт оновлений 26.05.2020


На часі – підготовка водогосподарського комплексу
до роботи в період літньо-осінньої межені 2020 року

    Якою є водогосподарська обстановка на водних об'єктах на початок межені? І як оптимально, враховуючи прогнози гідрометцентру, забезпечити водними ресурсами користувачів у суббасейні Сіверського Дінця? Ці та інші важливі питання обговорюватимуть члени Міжвідомчої комісії 4 червня... (докладніше)

   


Продовжується ПРИЙОМ робіт на КОНКУРС 2020
«Зміни своє МАЙБУТНЄ – про ВОДУ дбай сьогодні!»

    До уваги учасників конкурсу! Сподіваємось, час карантину був плідним на творчі здобутки. Тож ми з нетерпінням чекаємо на Ваші чудові малюнки, фотографії, поетичні та прозові твори, мотиваційні розробки та дослідницькі роботи (а від педагогів – виховні заходи) в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів до 20 червня 2020 року! (докладніше)

   


День ВИШИВАНКИ святкуймо – України ЄДНІСТЬ відчуймо!

    У третій четвер травня вже 15-й рік поспіль крокує світом День вишиванки, даруючи барвисту радість та непереможне відчуття єдності попри усі негаразди. Нас єднають тепло і краса самобутніх вишиванок, де у стежках майстринь закодовані споконвічні народні символи-обереги: життєдайної сили природи, людського щастя, любові й добра... (докладніше)

   


Реалізуй себе у водній сфері!
Приєднуйся до команди водників Сіверського Дінця!

    Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів запрошує Вас приєднатись до активного колективу, де кожен має можливість виконувати цікаву роботу, робити свій внесок у розвиток водогосподарської галузі, а також постійно навчатись та вдосконалюватись... (докладніше)

   


Турботливі руки і небайдужі серця:
ЕКО-рейд на «Староріччя»

    Тільки-но послабили карантин, і стомлені квартирним полоном містяни потягнулись «на природу». Для мешканців центру Слов’янська такою «віддушиною» (бо від слова «душа») давно вже став берег Казенного Торця і зона відпочинку «Староріччя», створена тут за підтримки місцевої громади понад 10 років тому. Увесь цей час нею опікуються ініціатори створення... (докладніше)

   

Автоматизована система контролю водних ресурсів:
оперативно, доступно, зрозуміло...

    З вересня 2019 року на Донеччині працюють два гідропости на річці Сіверський Донець, встановлені з метою систематичних спостережень за гідрохімічними показниками, в тому числі у рамках кризового моніторингу... (докладніше)

   


В Донецькій області розпочато додаткові дослідження
стану якості поверхневих вод

    14 нових пунктів спостережень з’явились на карті моніторингу стану поверхневих вод, який виконують фахівці лабораторії Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів. Додаткові спостереження в місцях найбільш інтенсивного антропогенного навантаження передбачені новою Регіональною програмою* моніторингу стану довкілля в Донецькій області на 2020-2024 роки... (докладніше)

   


І місце з охорони праці Сіверсько-Донецьке БУВР
займає уже четвертий рік поспіль!

    Протягом кількох років Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів тримається в лідерах міського огляду-конкурсу з охорони праці, заслуговуючи першість в оглядовій групі «Невиробнича сфера». Адже одним із пріоритетів водної сфери є захист та збереження життя і здоров’я наших працівників... (докладніше)

   


Моніторинг вод за європейськими стандартами: презентуємо
оновлену сучасну Лабораторію моніторингу вод Східного регіону

    Басейнова лабораторія моніторингу вод та ґрунтів Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів менше ніж за рік здійснила докорінну трансформацію у сучасну лабораторію моніторингу вод Східного регіону. Адже впровадження європейського моніторингу вод в Україні є пріоритетним завданням водної сфери. Запрошуємо всіх на віртуальну екскурсію до лабораторії... (докладніше)

   


Понад 100 мільйонів гривень передбачено
на розчистку русел річок на Донеччині

    Під час пандемії коронавірусу, коли в центрі уваги – здоров’я людей, усі інші проблеми відходять на другий план, в тому числі й питання екології. Але вони також потребують вирішення, особливо в умовах кліматичних змін, і саме про це йшлося в ході засідання колегії Донецької облдержадміністрації, до якого в онлайн-режимі долучились і фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів... (докладніше)

   


Цієї весни в басейні Сіверського Дінця прогнозується
найнижча водність за весь період спостережень!
Але водники підготувались завчасно…

    Зважаючи на майже безсніжну зиму і відповідно відсутність снігозапасів (як основних чинників формування весняного водопілля) та враховуючи досвід минулих років, водниками Сіверського Дінця було прийнято вірні рішення, але передбачено і непопулярні кроки у разі необхідності... (докладніше)

   

On-line подорож басейнами українських річок розпочато з Сіверського Дінця

    Вони різні і кожен з них має свої особливості, але всіх їх об’єднує одне – вони нерозривно пов’язані з нашим життям. Цього року українські річки, вперше за 120 років відчули відсутність «класичної» весняної повені. Причиною чого стала посушлива осінь та практична відсутність сніжної зими. Які ж водні реалії сьогодення? Оn-line подорож басейнами українських річок розпочинаємо з головної водної артерії Східної України – Сіверського Дінця... (докладніше)

   

Сіверський Донець. Діагностичний моніторинг

    Діагностичний моніторинг поверхневих вод як один із найважливіших етапів розробки Плану управління річковим басейном в басейні Сіверського Дінця розпочато вперше серед річкових басейнів України за новим законодавством та європейськими вимогами... Про це йдеться у відеофільмі, створеному на телеканалі "С-плюс" на замовлення Сіверсько-Донецького БУВР. (докладніше)

   


Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Сіверсько-Донецькому басейновому управлінню водних ресурсів. У разі використання матеріалів сайту посилання на www.sdbuvr.gov.ua (для Інтернет-видань гіперпосилання) з повідомленням адміністрації обов’язкове!