сайт оновлений 17.01.2020ДО УВАГИ ВОДОКОРИСТУВАЧІВ!

    Прийом звітності за формою 2-ТП водгосп (річна) про використання води за 2019 рік триватиме до 1 лютого 2020 року... (докладніше)

   

Впровадження моніторингу вод за європейськими вимогами –
ключовий пріоритет водної сфери у 2020 році

    Для втілення європейських підходів моніторингу вод в Україні наразі триває облаштування 4 базових лабораторій системи Держводагентства, одна з яких – басейнова лабораторія моніторингу вод та ґрунтів Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів... (докладніше)

   

Басейнова лабораторія моніторингу вод та ґрунтів
розширює свій функціонал

    В Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів триває процес створення сучасної лабораторії для запровадження, згідно з вимогами водного законодавства, визначення хімічного стану масивів поверхневих вод не лише в басейні Сіверського Дінця, а й у суміжних річкових басейнах – річок Приазов’я та Нижнього Дніпра... (докладніше)

   


Пересувна екологічна лабораторія –
у розпорядженні фахівців Сіверсько-Донецького БУВР

    26 грудня 2019 року під стінами Донецької обласної державної адміністрації очільник області Павло Кириленко урочисто вручав ключі від нової спеціалізованої техніки, що закуплена в рамках виконання Програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього та природного середовища на 2019 рік. Відтепер у розпорядженні фахівців Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів є пересувна екологічна лабораторія... (докладніше)

   

Сіверський Донець. Діагностичний моніторинг

    Діагностичний моніторинг поверхневих вод як один із найважливіших етапів розробки Плану управління річковим басейном в басейні Сіверського Дінця розпочато вперше серед річкових басейнів України за новим законодавством та європейськими вимогами... Про це йдеться у новому відеофільмі, створеному на телеканалі "С-плюс" на замовлення Сіверсько-Донецького БУВР. (докладніше)

   


Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Сіверсько-Донецькому басейновому управлінню водних ресурсів. У разі використання матеріалів сайту посилання на www.sdbuvr.gov.ua (для Інтернет-видань гіперпосилання) з повідомленням адміністрації обов’язкове!