сайт оновлений 15.11.2019Спецвипуск журналу "Водне господарство України"

    Стаття Сергія Трофанчука "Перші кроки з розробки Плану управління річковим басейном суббасейну Сіверського Дінця та суббасейну нижнього Дону" та ще багато цікавого у новому випуску науково-виробничого журналу "Водне господарство України". Читайте, вивчайте, розповідайте... Нам є, чим з вами поділитись! (докладніше)

   

Подія року у водній сфері –
Міжнародний водний форум «AQUA Ukraine – 2019»

    XVII Міжнародна спеціалізована виставка в рамках Міжнародного водного форуму «AQUA Ukraine 2019» у м.Києві стала справжньою подією для фахівців водної сфери – місцем зустрічі та обміну досвідом, майданчиком для діалогу й побудови партнерських відносин... (докладніше)

   

Сіверський Донець. Діагностичний моніторинг

    Діагностичний моніторинг поверхневих вод як один із найважливіших етапів розробки Плану управління річковим басейном в басейні Сіверського Дінця розпочато вперше серед річкових басейнів України за новим законодавством та європейськими вимогами... Про це йдеться у новому відеофільмі, створеному на телеканалі "С-плюс" на замовлення Сіверсько-Донецького БУВР. (докладніше)

   


Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Сіверсько-Донецькому басейновому управлінню водних ресурсів. У разі використання матеріалів сайту посилання на www.sdbuvr.gov.ua (для Інтернет-видань гіперпосилання) з повідомленням адміністрації обов’язкове!