сайт оновлений 15.10.2019


Нова сучасна техніка вимагає оновлених знань

    Техпарк Маріупольського міжрайонного управління водного господарства Сіверсько-Донецького БУВР нещодавно поповнився новим екскаватором-навантажувачем MST M542, придбаним за кошти Державного фонду розвитку водного господарства Держводагентства. Для ефективного використання нової техніки на базі Маріупольського МУВГ було організовано навчання... (докладніше)

   

Черговий важливий крок
розробки Плану управління річковим басейном річки Дон

    Черговим етапом розробки ПУРБ стало виконання опису річкового басейну для району басейну річки Дон (суббасейнів Сіверського Дінця та нижнього Дону) із зазначенням гідрографічного та водогосподарського районування, кліматичних, геологічних та гідрогеологічних умов, рельєфу місцевості, ґрунтів, рослинного і тваринного світу, гідрологічного режиму річок, специфіки річкового басейну... (докладніше)

   


Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Сіверсько-Донецькому басейновому управлінню водних ресурсів. У разі використання матеріалів сайту посилання на www.sdbuvr.gov.ua (для Інтернет-видань гіперпосилання) з повідомленням адміністрації обов’язкове!