сайт оновлений 22.04.2019

Сіверсько-Донецьке БУВР – ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

    Навести лад на водогосподарських об’єктах і гідротехнічних спорудах, очистити від сміття прибережні смуги річок і водойм – не тільки справа честі, а й наш посильний внесок у всеукраїнський рух за чисте довкілля та чисті береги річок!

З Днем довкілля: «Я прибрав – твоя черга!»

    День довкілля наш колектив відзначив дружно й завзято: прибирались на березі Казенного Торця і наводили лад у зоні відпочинку «Староріччя». А вже за кілька днів – масштабна ЕКО-толока за участі молоді та громадськості! Будемо рятувати природу від пластику та побутового сміття!..

Увага! К о н к у р с!!!
ЗРОБИМО нашу річку ЧИСТОЮ від ПЛАСТИКУ та ФОСФАТІВ!

    Саме такою є цьогорічна тема 13-го творчого конкурсу "Сіверський Донець – очима молоді", який щороку проводить Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією "Сіверський Донець – відродження"...


Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Сіверсько-Донецькому басейновому управлінню водних ресурсів. У разі використання матеріалів сайту посилання на www.sdbuvr.gov.ua (для Інтернет-видань гіперпосилання) з повідомленням адміністрації обов’язкове!