сайт оновлений 17.02.2020Державний моніторинг поверхневих вод в басейні Сіверського Дінця –
впевнено крокуємо до європейських стандартів

    Держводагентством здійснюються серйозні кроки на шляху запровадження кращих практик моніторингу вод згідно з європейськими нормами. На зміну технічно та морально застарілому обладнанню прийшли сучасні високочутливі прилади, що розмістились у спеціально відремонтованих приміщеннях... (докладніше)

   

Завчасна підготовка та якісний ремонт –
запорука сталої роботи зрошувальних систем

    Для високої врожайності сільгоспкультур у традиційно посушливих регіонах, якими є південь і схід України, свої зусилля поєднують аграрії та водники. Адже збільшення зрошуваних земель та безперебійна робота зрошувальних систем є невід’ємними складовими розвитку економіки регіону і добробуту всієї країни... (докладніше)

   

Аби запобігти можливим трагічним наслідкам – тренуймося заздалегідь!

    Вчитись – ніколи не пізно, а вчитись як діяти в екстремальних умовах іноді стає життєво необхідно… Пожежа в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, за ліквідацією якої із завмиранням серця слідкувала уся країна, спонукає нас якомога уважніше поставитись до питань цивільного захисту і посилити заходи протипожежної безпеки в усіх сферах життя... (докладніше)

   

Сіверський Донець. Діагностичний моніторинг

    Діагностичний моніторинг поверхневих вод як один із найважливіших етапів розробки Плану управління річковим басейном в басейні Сіверського Дінця розпочато вперше серед річкових басейнів України за новим законодавством та європейськими вимогами... Про це йдеться у новому відеофільмі, створеному на телеканалі "С-плюс" на замовлення Сіверсько-Донецького БУВР. (докладніше)

   


Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Сіверсько-Донецькому басейновому управлінню водних ресурсів. У разі використання матеріалів сайту посилання на www.sdbuvr.gov.ua (для Інтернет-видань гіперпосилання) з повідомленням адміністрації обов’язкове!