сайт оновлений 22.08.2019

«З Україною в серці»
До 28-ї річниці Незалежності України

    Напередодні 28-ї річниці Незалежності України керівництво Сіверсько-Донецького БУВР та ГО «Сіверський Донець – відродження» поклали квіти до пам’ятного знаку військовослужбовцям, які «жили, воювали і загинули з Україною в серці» в боротьбі за свободу українського народу в часи лихоліття 2014 року... (докладніше)

   

ЕКО-рейд на «Староріччя» напередодні державних свят

    Є у Слов’янську місце, яким вже більше 12-ти років опікується колектив Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів разом з активістами громадської організації «Сіверський Донець – відродження». Це зона відпочинку «Староріччя» на березі річки Казенний Торець, що розташована у 15-ти хвилинах ходу від центру міста, поряд з мікрорайоном, де сходиться приватний сектор з жилим масивом багатоповерхівок... (докладніше)

   

Іменний годинник для ювіляра

    Цінний подарунок – іменний годинник Голови Державного агентства водних ресурсів України і Почесну грамоту Сіверсько-Донецького БУВР урочисто вручено сьогодні заступнику начальнику управління Наталії Білоцерківській з нагоди ювілею... (докладніше)

   

На Донеччині розпочато розробку
регіональної програми моніторингу стану довкілля

    Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів як суб’єкт регіональної системи моніторингу довкілля, що входить до складу робочої групи з питань моніторингу довкілля Донецької облдержадміністрації, долучилось до розробки регіональної програми моніторингу стану довкілля в Донецькій області... (докладніше)

   


Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Сіверсько-Донецькому басейновому управлінню водних ресурсів. У разі використання матеріалів сайту посилання на www.sdbuvr.gov.ua (для Інтернет-видань гіперпосилання) з повідомленням адміністрації обов’язкове!