сайт оновлений 12.12.2019


Нагородження ПЕРЕМОЖЦІВ та ПРИЗЕРІВ конкурсу
по ДОНЕЦЬКІЙ області відбудеться 18 грудня!

    18 грудня о 13:00 в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбудеться урочисте НАГОРОДЖЕННЯ переможців та призерів 13-го творчого конкурсу "Сіверський Донець - очима молоді" 2019 по ДОНЕЦЬКІЙ області... (докладніше)

   


Підприємництво в епоху глобальних змін:
гра за новими правилами

    Розв’язання екологічних питань – один із напрямів Стратегії розвитку Донеччини на період до 2027 року. Про це йшлося в ході Національної практичної конференції «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами», в якій узяв участь начальник Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук... (докладніше)

   


Талановита молодь Харківщини отримала нагороди
13-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді»

    Приємна новина для учасників 13-го творчого конкурсу "Сіверський Донець – очима молоді" 2019:
ми наближаємося до фіналу – НАГОРОДЖЕННЯ переможців та призерів по кожній з трьох областей. І першими цього року 4 грудня свої заслужені нагороди отримали наші конкурсанти з Харківської області... (докладніше)

   


Басейнова рада Сіверського Дінця та нижнього Дону:
ефективний інструмент для конструктивного діалогу
та сучасна платформа для узгодження рішень

    Вже вдруге в цьому році для вирішення важливих питань річкового басейну збираються стейкхолдери з Харківської, Донецької та Луганської областей, які увійшли до складу басейнової ради, а також запрошені, представники різних щаблів влади і громадських об’єднань, різних галузей економіки та сфер діяльності, однак об’єднані спільною метою – досягнення «доброго» стану вод у суббасейнах Сіверського Дінця та нижнього Дону... (докладніше)

   

Сіверський Донець. Діагностичний моніторинг

    Діагностичний моніторинг поверхневих вод як один із найважливіших етапів розробки Плану управління річковим басейном в басейні Сіверського Дінця розпочато вперше серед річкових басейнів України за новим законодавством та європейськими вимогами... Про це йдеться у новому відеофільмі, створеному на телеканалі "С-плюс" на замовлення Сіверсько-Донецького БУВР. (докладніше)

   


Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Сіверсько-Донецькому басейновому управлінню водних ресурсів. У разі використання матеріалів сайту посилання на www.sdbuvr.gov.ua (для Інтернет-видань гіперпосилання) з повідомленням адміністрації обов’язкове!