Анонси подій
Засідання Міжвідомчої комісії

    8 червня 2017 року в Сіверсько-Донецькому БУВР (м. Слов'янськ, вул. Торська, 35) відбудеться засідання Міжвідомчої комісії з питань підготовки водогосподарського комплексу до роботи в період літньо-осінньої межені 2017 року в басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я у межах Харківської області та Донецької і Луганської областей на території, підконтрольній органам влади.

    Початок засідання - 13:00. Реєстрація учасників - 12:00.

    Порядок денний

  1. Про виконання рішень Міжвідомчої комісії від 15 березня 2017 року та результати роботи водогосподарського комплексу в басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я у весняний період 2017 року в межах Харківської області та Донецької і Луганської областей на території, підконтрольній органам влади.
  2. Прогноз розвитку гідрометеорологічної та водогосподарської обстановки в басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я на літньо-осінню межень 2017 року.
  3. Про водогосподарську обстановку на водних об’єктах в басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я на початок межені та основні завдання щодо забезпечення водними ресурсами водокористувачів Харківської, Донецької і Луганської областей в межах встановлених лімітів у маловодний період року.
  4. Пропозиції учасників Міжвідомчої комісії щодо режимів роботи водосховищ та водогосподарських систем на період літньо-осінньої межені 2017 року згідно Правил експлуатації та вимог щодо підтримання водності річок.
  5. Про встановлення оптимальних режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем в басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я на період літньо-осінньої межені 2017 року з урахуванням потреб всіх учасників водогосподарського комплексу Харківської області та Донецької і Луганської областей на території, підконтрольній органам влади.

   

У В А Г А ВОДОКОРИСТУВАЧІВ!

    Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів до 01 лютого 2017 року здійснюється приймання Звіту про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) від водокористувачів, які знаходяться на державному обліку водокористування відповідно до Порядку ведення державного обліку водокористування, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78, за адресами:

Увага! Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів інформує

    У разі виникнення потреби руйнування льодового покриву на річках і водоймах, для проведення вибухових робіт в межах Донецької області звертайтесь:

    - до піротехнічних підрозділів Головного управління ДСНС України у Донецькій області. Контактні телефони: (093) 925-61-21 або (095) 411-57-17.

    - до комунальної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби. Контактний телефон: (050) 566-33-24, e-mail: k.s.a.s.s.@ukr.net.

   

Звертаємо увагу! Важлива інформація

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 393 «Про затвердження положення про Державне агентство водних ресурсів України» та структури центрального апарату Держводагентства України, враховуючи, що територіальні органи Держводагентства у Донецькій та Луганській областях реорганізовано, їх функції з 26.04.2016 виконуватимуться сектором у Донецькій, Луганській та Харківській областях, що розміщений за адресою: 61145, м. Харків, вул. Космічна, 21.

    Сектор є самостійним структурним підрозділом центрального апарату Держводагентства України, здійснює свою діяльність у сфері управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів на території Донецької, Луганської та Харківської областей.

    До функцій сектору в Донецькій, Луганській та Харківській областях відноситься:

    - надання висновків дозвільним органам щодо можливості видачі дозволу на спец.водокористування;

    - погодження нормативів водопостачання;

    - встановлення режимів роботи водосховищ, водогосподарських систем та каналів (крім тих, що встановлюються відповідно до Порядку розроблення та встановлення режимів роботи водосховищ комплексного призначення, водогосподарських систем і каналів, затвердженого наказом Мінприроди України від 07.02.2012 № 46 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.03.2012 за № 393/20706);

    - встановлення режимів роботи для орендованих водних об’єктів;

    - погодження договорів оренди водних об'єктів;

    - погодження проектів на проведення робіт на землях водного фонду (крім робіт на землях, зайнятих морями), пов’язаних з будівництвом гідротехнічних, лінійних та гідрометричних споруд, прокладенням кабелів, трубопроводів, інших комунікацій, а також виконанням бурових та геологорозвідувальних робіт;

    - погодження проектів встановлення розмірів смуг відведення та режиму користування ними;

    - погодження меж зон санітарної охорони водних об’єктів;

    - погодження створення на річках та у їх басейнах штучних водойм та водопідпірних стінок;

    - погодження документації із землеустрою у випадках та порядку, визначених Земельним кодексом України та Законом України «Про землеустрій» щодо відповідності зазначеної документації водному законодавству (крім документації із землеустрою, що стосується морів, морських заток та лиманів, а також їх прибережних захисних смуг);

    - здійснення за згодою Держводагентства інших владних функцій у сфері управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів, передбаченні чинним законодавством.

    Сектор у Донецькій, Луганській та Харківській областях Державного агентства водних ресурсів України розташований за адресою:

    61145, м. Харків, вул. Космічна, 21.

    Тел.: (057) 701-25-80, (057) 702-20-52. E-mail: hark_to@scwm.gov.ua.

    В.о. завідувача сектору – Музиченко Олена Ігорівна. Приймальні дні – понеділок, середа, п'ятниця: з 14-00 до 16-00.

    Детальнішу інформацію дивіться на сайті Держводагентства України за посиланням: http://scwm.gov.ua.

   

Звертаємо увагу! Зміни в адресі

    Вулиця Комунарів м. Слов’янська, на якій розташоване Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів, згідно рішення Слов’янської міської ради від 11.09.2015 № 23-LXXXII-6 перейменована на вулицю Торську, на підставі чого 24.11.2015 внесені відповідні зміни до установчих документів Сіверсько-Донецького БУВР у встановленому законодавством порядку.