Анонси подій

    Засідання Міжвідомчої комісії

    6 березня 2018 року о 13:00 в Сіверсько-Донецькому БУВР (м.Слов'янськ, вул.Торська,35) відбудеться засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем в басейнах Сіверського Дінця, Дніпра та річок Приазов’я в межах Харківської, Донецької і Луганської областей на весняний період 2018 року.

    Докладніше: Регламент засідання Міжвідомчої комісії (завантажити).

   

    ВИСТАВКА "Сіверський Донець - очима молоді" відкрита в МінПРИРОДИ

    З 6 по 20 лютого 2018 року в холі Міністерства екології та природних ресурсів України експонується виставка фотографій і малюнків учасників ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» 2017.

    Її мета – популяризація серед колективу та відвідувачів Мінприроди творчого потенціалу талановитої української молоді, спрямованого на збереження довкілля та підвищення рівня екологічної свідомості громадян.

    Інформацію про виставку розміщено на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України (перейти на сайт).

    На виставці представлено близько 140 кращих робіт конкурсантів з Харківської, Донецької та Луганської областей. Загалом же на конкурс у 2017 році було подано 1134 роботи за шістьма номінаціями: фотографії, малюнки, вироби з природних і вжиткових матеріалів, поетичні та прозові твори, дослідницькі роботи, агітаційні розробки. 108 з них визначено переможцями та розміщено в альманаху творчих робіт «Сіверський Донець – очима молоді» (завантажити).

    Нагородження переможців 2017 року відбулось 30 жовтня в м. Слов’янськ (по Донецькій області), 14 листопада в м. Лисичанськ (по Луганській області), 22 листопада в м. Харків (по Харківській області) в рамках заходів з відзначення Дня Сіверського Дінця – 2017.

    Конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» з 2007 року проводиться Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за сприяння Держводагентства України та підтримки Донецької, Луганської і Харківської обласних державних адміністрацій.

    З детальною інформацією про конкурс та інші заходи з відзначення Дня Сіверського Дінця можна ознайомитись на нашому сайті в розділі "День Сіверського Дінця" (перейти на сторінку).

    Запрошуємо всіх завітати до Мінприроди (м. Київ, вул. Василя Липківського, 35) та ознайомитися з експозиціями виставки.