Анонси подій

    Масштабний екологічний івент – ІІІ відкритий ЕКОfest
«Сіверський Донець – ріка натхнення та любові» 2019

    Всім-всім-всім!!! Хто любить, шанує і піклується про наш славний життєдайний Сіверський Донець і про кожну його маленьку річечку, струмочок і джерельце!!!

    Чекаємо всіх 21 вересня на масштабному івенті в честь Дня Сіверського Дінця в Центрі культури і довкілля м.Слов’янська (вул. Вокзальна, 77).

    Третій відкритий ЕКО-fest «Сіверський Донець – ріка натхнення та любові» запрошує друзів!!!

    У святковій програмі з 11:00 до 15:00 – виставкова алея художників і АРТ-містечко кращих майстрів хенд-мейду, майстер-класи з народних ремесел і декоративно-ужиткового мистецтва, аква-грим, флешмоб, ігри та конкурси, виступи творчих колективів Слов’янщини та відзначення активістів ЕКО-руху за чистоту берегів річок басейну Сіверського Дінця з нагоди Міжнародного дня чистих берегів!!!

    Долучайтесь до ЕКО-спільноти друзів Сіверського Дінця!

    Ми раді усім! До зустрічі 21 вересня об 11:00 в Центрі культури і довкілля м.Слов’янська (вул. Вокзальна, 77)!

   


    К О Н К У Р С!!!
ЗРОБИМО нашу річку ЧИСТОЮ від ПЛАСТИКУ та ФОСФАТІВ!

    Саме такою є цьогорічна тема 13-го творчого конкурсу "Сіверський Донець – очима молоді", який щороку проводить Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією "Сіверський Донець – відродження".

    Запрошуємо до участі учнів та студентів Харківської, Донецької та Луганської областей, які мріють бачити річки свого дитинства чистими і готові докласти до цього власних зусиль!

    Ваші творчі здобутки – яскраві малюнки, спостереження у фотографіях, виразні поетичні й прозові твори, захоплюючі відеоролики, ефектні розробки-мотиватори та аналітичні дослідницькі роботи – стануть вагомим внеском у справу очищення наших водойм від шкідливого пластику (докладніше) та небезпечних фосфатів (докладніше)!!!

    Приєднуйтесь до ЕКО-спільноти, що любить, шанує і піклується про кожну маленьку річечку басейну Сіверського Дінця – головної водної артерії сходу України!

Умови конкурсу (завантажити).
Положення конкурсу (завантажити).
Супровідний лист від навчального закладу (завантажити).

    Молодь Придінців’я – ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

    Доведемо всім, що бути ЕКОЛОГІЧНО СВІДОМИМ – це КЛАСНО! це КРУТО! це МОДНО!

    Всі разом ЗРОБИМО наші річки ЧИСТИМИ від ПЛАСТИКУ та ФОСФАТІВ!