Анонси подій

    ТВОРЧИЙ КОНКУРС "Сіверський Донець - очима молоді" 2018

    14 листопада 2018 року в м.Слов'янськ відбулось підсумкове засідання конкурсної комісії з оцінки творчих робіт, наданих на 12-й конкурс "Сіверський Донець очима молоді" 2018.

    Цього року участь у конкурсі узяли 97 навчальних закладів Харківської (10), Донецької (65) та Луганської (22) областей. На конкурс надійшло понад 700 творчих робіт за 6 номінаціями (фотографії; малюнки; дослідницькі роботи; поетичні й прозові твори; відеоролики; агітаційні розробки), з них за областями: Донецька обл. – 397 робіт, Луганська обл. – 160 робіт, Харківська обл. – 147 робіт.

    Членами журі було обрано переможців (переможці_Донецька область), (переможці_Луганська область), (переможці_Харківська область) та призерів (призери_Донецька область), (призери_Луганська область), (призери_Харківська область) конкурсу по Донецькій, Луганській та Харківській областях, а також визначено дати проведення нагородження.

    Урочисте нагородження переможців та призерів конкурсу відбудеться:

    НАГАДУЄМО: 12-й творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться з 2007 року Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за підтримки Донецької, Луганської та Харківської обласних державних адміністрацій в рамках відзначення Дня Сіверського Дінця – 2018 з метою екологічного і патріотичного виховання дітей та молоді, формування дбайливого ставлення до водних ресурсів рідного краю та усвідомлення важливості головної водної артерії сходу України – річки Сіверський Донець.

    Головна мета творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» – сформувати у молодого покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець як основної водної артерії сходу України та бажання зберегти водні ресурси рідного краю.

    Участь у конкурсі мали змогу узяти учні та студенти загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів Харківської, Донецької та Луганської областей.

    2018 року з переліку творчих робіт було виключено номінацію «вироби з природних та ужиткових матеріалів» та введено нову номінацію «відеоролик», а також оновлено Положення про конкурс (завантажити файл).

   

Засідання Міжвідомчої комісії

    15 листопада 2018 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів (м.Слов'янськ, вул.Торська,35) відбудеться засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення і водогосподарських систем у межах суббасейну річки Сіверський Донець і суббасейну нижнього Дону та частини басейнів річки Дніпро і річок Приазов’я (крім тимчасово неконтрольованої території)на осінньо-зимовий період 2018-2019 роки.

    Реєстрація учасників: 12-00 – 13-00. Початок засідання: 13-00 – 15-00.

    Порядок денний і регламент проведення засідання Міжвідомчої комісії (завантажити).

   

День Сіверського Дінця - 2018

   

* * *