Анонси подій
Засідання Міжвідомчої комісії

    15 листопада 2018 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів (м.Слов'янськ, вул.Торська,35) відбудеться засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення і водогосподарських систем у межах суббасейну річки Сіверський Донець і суббасейну нижнього Дону та частини басейнів річки Дніпро і річок Приазов’я (крім тимчасово неконтрольованої території)на осінньо-зимовий період 2018-2019 роки.

    Реєстрація учасників: 12-00 – 13-00. Початок засідання: 13-00 – 15-00.

    Порядок денний і регламент проведення засідання Міжвідомчої комісії (завантажити).

   

День Сіверського Дінця - 2018

   

    ТВОРЧИЙ КОНКУРС "Сіверський Донець - очима молоді" 2018

    В рамках відзначення Дня Сіверського Дінця – 2018 з метою екологічного і патріотичного виховання дітей та молоді, формування дбайливого ставлення до водних ресурсів рідного краю та усвідомлення важливості головної водної артерії сходу України – річки Сіверський Донець Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за підтримки Донецької обласної державної адміністрації проводить 12-й творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді».

    До участі у конкурсі запрошуються учні та студенти загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів Харківської, Донецької та Луганської областей.

    До 15 вересня 2018 року триватиме прийом творчих робіт за номінаціями:

    Звертаємо Вашу увагу, що конкурсна робота має стосуватись водних ресурсів басейну Сіверського Дінця та відповідати вимогам Положення конкурсу. І повідомляємо, що 2018 року з переліку творчих робіт виключено номінацію «вироби з природних та ужиткових матеріалів» та введено нову номінацію «відеоролик», а також оновлено Положення про конкурс (завантажити файл).

    Від навчального закладу для участі у конкурсі подаються:

  1. належним чином оформлені роботи (з вичерпною інформацією на етикетках!) – вимоги до оформлення конкурсних робіт зазначені у Положенні про конкурс (див. вище);
  2. супровідний лист від навчального закладу (завантажити файл), тобто перелік конкурсних робіт з інформацією про авторів та контактними даними, – у паперовому та електронному варіантах на e-mail: konkurs.sdbuvr@gmail.com.

    Творчі роботи слід надавати в Сіверсько-Донецьке БУВР на адресу:

    84122, м. Слов’янськ, вул. Торська, 35; e-mail: konkurs.sdbuvr@gmail.com. Контактні телефони: (0626) 62-16-05, (050) 901-83-47 (Юлія).

    Для розміщення у навчальних закладах пропонуємо Афішу конкурсу 2018 (завантажити файл).

    Наразі прийом творчих робіт завершено, працює комісія з оцінювання, підсумки конкурсу будуть підбиті найближчим часом. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

   

* * *