Анонси подій

    До відома водокористувачів

    21 березня 2019 року о 10-00 годині в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбудеться засідання Міжвідомчої комісії з питань встановлення режимів роботи водосховищ та водогосподарських систем в суббасейні Сіверського Дінця у межах Харківської, Донецької та Луганської областей (крім тимчасово непідконтрольної території) на весняний період 2019 року, з метою створення запасів води, необхідних для сталого функціонування водогосподарського комплексу у маловодний період року.

    Регламент засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем в суббасейні Сіверського Дінця району річкового басейну Дон у межах Харківської, Донецької та Луганської областей (крім тимчасово неконтрольованої території) на весняний період 2019 року (завантажити).

   

* * *

    Увага!

    До відома членів басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону!

    21 березня 2019 року о 13:00 в конференц-залі Сіверсько-Донецького БУВР (Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Торська, 35) відбудеться засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону.

    Програма засідання з порядком денним (завантажити).

    Контактна особа: Ткачова Світлана Володимирівна (06262) 2-61-61.