Анонси подій

    Засідання Міжвідомчої комісії

    7 листопада 2019 року о 10:00 в конференц-залі Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів (м.Слов'янськ, вул.Торська, 35) відбудеться засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем у суббасейні Сіверського Дінця на осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Порядок денний

    1. Про виконання рішень Міжвідомчої комісії від 6 червня 2019 р. та результати роботи водогосподарського комплексу у суббасейні Сіверського Дінця району річкового басейну Дон (крім тимчасово неконтрольованої території) в період літньо-осінньої межені 2019 року.

    2. Прогноз розвитку гідрометеорологічної та водогосподарської обстановки за даними Харківського регіонального центру з гідрометеорології на осінньо-зимовий період 2019-2020 років на водних об’єктах суббасейну Сіверського Дінця.

    3. Про якісний стан поверхневих водних об'єктів у суббасейні Сіверського Дінця (крім тимчасово неконтрольованої території) за даними програми державного моніторингу.

    4. Про водогосподарську обстановку на водних об'єктах у суббасейні Сіверського Дінця на осінньо-зимовий період 2019-2020 років та завдання щодо забезпечення водними ресурсами водокористувачів Харківської, Донецької та Луганської областей (крім тимчасово неконтрольованої території) в межах встановлених лімітів.

    5. Пропозиції учасників водогосподарського комплексу щодо режимів роботи водосховищ та водогосподарських систем на осінньо-зимовий період 2019-2020 років згідно Правил експлуатації та диспетчерських графіків.

    6. Про встановлення оптимальних режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем у суббасейні Сіверського Дінця осінньо-зимовий період 2019-2020 років для забезпечення потреб Харківської, Донецької і Луганської областей (крім тимчасово неконтрольованої території) з урахуванням пропозицій учасників водогосподарського комплексу.

   


    УВАГА!

Прийом творчих робіт на К О Н К У Р С завершено!

    "ЗРОБИМО нашу річку ЧИСТОЮ від ПЛАСТИКУ та ФОСФАТІВ!" – такий меседж цьогорічного 13-го творчого конкурсу "Сіверський Донець – очима молоді", який щороку проводить Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією "Сіверський Донець – відродження".

    До участі були запрошені учні та студенти Харківської, Донецької та Луганської областей, які мріють бачити річки свого дитинства чистими і готові докласти до цього власних зусиль!

    Наразі триває реєстрація та підрахунок надісланих творчих робіт. На черзі – оцінювання експертною комісією. А далі – нагородження призерів та переможців конкурсу! Про дату та місце буде повідомлено додатково. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті!

    Ці творчі здобутки – яскраві малюнки, спостереження у фотографіях, виразні поетичні й прозові твори, захоплюючі відеоролики, ефектні розробки-мотиватори та аналітичні дослідницькі роботи – стануть вагомим внеском у справу очищення наших водойм від шкідливого пластику (докладніше) та небезпечних фосфатів (докладніше)!!!

    Єднаємось в ЕКО-спільноту, що любить, шанує і піклується про кожну маленьку річечку басейну Сіверського Дінця – головної водної артерії сходу України!

Умови конкурсу (завантажити).
Положення конкурсу (завантажити).
Супровідний лист від навчального закладу (завантажити).

    Молодь Придінців’я – ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

    Доведемо всім, що бути ЕКОЛОГІЧНО СВІДОМИМ – це КЛАСНО! це КРУТО! це МОДНО!

    Всі разом ЗРОБИМО наші річки ЧИСТИМИ від ПЛАСТИКУ та ФОСФАТІВ!