Анонси подій

    Відкритий діалог з молоддю з нагоди Всесвітнього дня ВОДИ

    З 20 по 30 березня 2018 року Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів організує проведення циклу інформаційно-просвітницьких заходів з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів.

    В рамках Декади ВОДИ фахівці басейнового та регіональних управлінь проведуть тематичні уроки, лекції, виховні години, екскурсії та зустрічі у форматі "круглого столу" задля відкритого діалогу з громадськістю, насамперед, молодим поколінням.

    Метою заходів є підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадян щодо проблем, пов’язаних з водним фактором.

    Всесвітній день водних ресурсів 2018 проводиться під гаслом «Природа для води» (Природа на захисті водних ресурсів) і присвячується питанням подолання водних проблем ХХІ століття з урахуванням природних факторів, необхідності збереження та відновлення екосистем, використання орієнтованих на природу рішень в управлінні водними ресурсами.

    За рекомендацією Держводагентства України, в ході зустрічей зі школярами демонструватиметься відеоролик "Річки України", створений за сприяння Міністерства освіти і науки України.

    Також, з метою формування екологічного світогляду і дбайливого ставлення до водних ресурсів, фахівці Сіверсько-Донецького БУВР сприятимуть участі дітей та молоді Придінців'я у громадських толоках з очищення берегів річок і водойм басейну Сіверського Дінця, творчому конкурсі "Сіверський Донець - очима молоді" та ЕКОфестивалі до Дня Сіверського Дінця.

   

    ВИСТАВКА творчих робіт в Держводагентстві України

    До Всесвітнього дня водних ресурсів, що відзначається щороку 22 березня, в Державному агентстві водних ресурсів України презентується виставка фотографій і малюнків учасників ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» 2017, яка протягом лютого експонувалась в Міністерстві екології та природних ресурсів України. Інформацію про виставку було розміщено на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України (перейти на сайт).

    Мета виставок – популяризація творчого потенціалу талановитої української молоді, спрямованого на збереження довкілля та підвищення рівня екологічної свідомості громадян. Це близько 140 кращих робіт конкурсантів з Харківської, Донецької та Луганської областей. Загалом же на конкурс у 2017 році було подано 1134 роботи за шістьма номінаціями: фотографії, малюнки, вироби з природних і вжиткових матеріалів, поетичні та прозові твори, дослідницькі роботи, агітаційні розробки. 108 з них визначено переможцями та розміщено в альманаху творчих робіт «Сіверський Донець – очима молоді» (завантажити).

    Нагородження переможців 2017 року відбулось 30 жовтня в м. Слов’янськ (по Донецькій області), 14 листопада в м. Лисичанськ (по Луганській області), 22 листопада в м. Харків (по Харківській області) в рамках заходів з відзначення Дня Сіверського Дінця – 2017.

    Конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» з 2007 року проводиться Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за сприяння Держводагентства України та підтримки Донецької, Луганської і Харківської обласних державних адміністрацій.

    З детальною інформацією про конкурс та інші заходи з відзначення Дня Сіверського Дінця можна ознайомитись на нашому сайті в розділі "День Сіверського Дінця" (перейти на сторінку).