Анонси подій

    УВАГА!

Прийом творчих робіт на К О Н К У Р С завершено!

    "ЗРОБИМО нашу річку ЧИСТОЮ від ПЛАСТИКУ та ФОСФАТІВ!" – такий меседж цьогорічного 13-го творчого конкурсу "Сіверський Донець – очима молоді", який щороку проводить Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією "Сіверський Донець – відродження".

    До участі були запрошені учні та студенти Харківської, Донецької та Луганської областей, які мріють бачити річки свого дитинства чистими і готові докласти до цього власних зусиль!

    Наразі триває реєстрація та підрахунок надісланих творчих робіт. На черзі – оцінювання експертною комісією. А далі – нагородження призерів та переможців конкурсу! Про дату та місце буде повідомлено додатково. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті!

    Ці творчі здобутки – яскраві малюнки, спостереження у фотографіях, виразні поетичні й прозові твори, захоплюючі відеоролики, ефектні розробки-мотиватори та аналітичні дослідницькі роботи – стануть вагомим внеском у справу очищення наших водойм від шкідливого пластику (докладніше) та небезпечних фосфатів (докладніше)!!!

    Єднаємось в ЕКО-спільноту, що любить, шанує і піклується про кожну маленьку річечку басейну Сіверського Дінця – головної водної артерії сходу України!

Умови конкурсу (завантажити).
Положення конкурсу (завантажити).
Супровідний лист від навчального закладу (завантажити).

    Молодь Придінців’я – ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

    Доведемо всім, що бути ЕКОЛОГІЧНО СВІДОМИМ – це КЛАСНО! це КРУТО! це МОДНО!

    Всі разом ЗРОБИМО наші річки ЧИСТИМИ від ПЛАСТИКУ та ФОСФАТІВ!