Анонси подій
ХІ творчий КОНКУРС "Сіверський Донець – очима молоді"

    ХІ творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» в рамках заходів до Дня Сіверського Дінця за підтримки Донецької, Луганської та Харківської обласних державних адміністрацій, Харківської обласної ради, Слов'янської міської ради та Лисичанської міської ради.

    Головна мета конкурсу – сформувати у молодого покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець, як основної водної артерії сходу України, та бажання зберегти природні багатства рідного краю.

    Конкурс проводиться за номінаціями:

    Конкурсна робота має відповідати:

    УВАГА! Експертна комісія з оцінювання творчих робіт, до якої увійшли фахівці за відповідними напрямками, а також представники державної влади та органів місцевого самоврядування, визначила переможців ХІ-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді». Протокол комісії з оцінювання (завантажити).

    30 жовтня 2017 року в Центрі культури і довкілля м.Слов'янська (вул. Вокзальна, 77) відбулось урочисте нагородження переможців та призерів конкурсу по ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ. АФІША (завантажити).

    14 листопада 2017 року в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю м. Лисичанська (вул. Юнацька, 78) відбулось урочисте нагородження переможців та призерів конкурсу по ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ. АФІША (завантажити).

    Детальніше про це дивіться у розділі: "НОВИНИ" (перейти на сторінку).

    Урочисте нагородження переможців та призерів конкурсу по ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ відбудеться 22 листопада 2017 року о 12:00 в Інформаційно-виставковому центрі "Бузок" (м. Харків, вул. Сумська, 25). АФІША (завантажити).

    Звертаємо Вашу увагу! Крім переможців конкурсу, визначена окрема категорія учасників, які будуть нагороджені спеціальними відзнаками! Тож на церемонію нагородження запрошуються всі учасники конкурсу (або делеговані представники від навчальних закладів).


   

XV Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE – 2017

    7-9 листопада 2017 року у м.Київ відбуватиметься XV Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE – 2017.

    AQUA UKRAINE - це схвалений UFI і вже традиційний щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.

    Організатор - ТОВ "Міжнародний виставковий центр", за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства екології та природніх ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Асоціації "Питна вода України", Messe Berlin GmbH.

    AQUA UKRAINE традиційно проводиться в складі міжнародної спеціалізованої виставки та ряду науково-практичних конференцій і семінарів.

    Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна".

    Контакти: ТОВ "Міжнародний виставковий центр", тел.: (044) 201-11-62, 201-11-54, e-mail: aqua@iec-expo.com.ua

    Детальніше: http://www.iec-expo.com.ua/uk/aquaua-2017.html.

   

Шановні водокористувачі!

    У зв’язку з набуттям з 04.06.2017 року Держводагентством України повноважень щодо видачі водокористувачам дозволів на спецводокористування, Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів у жовтні – листопаді 2017 року будуть проводитися семінари на тему: «Порядок отримання та форма дозволу на спецводокористування. Нормативний розрахунок водокористування і водовідведення (обґрунтування потреби у воді)» у містах Слов’янськ, Маріуполь, Лисичанськ, Харків.

    На семінарі буде надано інформацію, практичні рекомендації та роз’яснення щодо підготовки матеріалів для отримання дозволу на спец водокористування підприємствами і організаціями Харківської, Донецької та Луганської областей.

    Більш детальну інформацію щодо умов участі у семінарах буде розміщено на сайті басейнового управління.

    Телефони для довідок:

   

До уваги водокористувачів!

    З 4 червня 2017 року, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру», Водного кодексу України, Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Держводагентство розпочало видачу дозволів на спеціальне водокористування. Детальніше – на офіційному сайті Держводагентства України: http://scwm.gov.ua/news/...

    Водокористувачі Харківської, Донецької та Луганської областей мають надавати документи для отримання дозволу на спец водокористування до Центру надання адміністративних послуг м. Харкова, що знаходиться за адресою: м. Харків, Гімназійна набережна, 26.

    Перехід на офіційний веб-сайт Центру надання адміністративних послуг м. Харкова.

    Для отримання дозволу на спеціальне водокористування водокористувач звертається до відповідних центрів надання адміністративних послуг із заявою, до якої додаються обґрунтування потреби у воді з помісячним нормативним розрахунком водокористування і водовідведення (затверджено наказом Мінприроди від 23.06.2017 № 234, зареєстрованим у Мін'юсті 21.07.2017 за №№ 887/30755-888/30756); Документи можна надавати нарочно або кур'єрською поштою.

   

Сектор Держводагентства у Донецькій, Луганській і Харківській областях

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 393 «Про затвердження положення про Державне агентство водних ресурсів України» та структури центрального апарату Держводагентства України, враховуючи, що територіальні органи Держводагентства у Донецькій та Луганській областях реорганізовано, їх функції з 26.04.2016 виконуватимуться сектором у Донецькій, Луганській та Харківській областях, що розміщений за адресою: 61145, м. Харків, вул. Космічна, 21.

    Сектор є самостійним структурним підрозділом центрального апарату Держводагентства України, здійснює свою діяльність у сфері управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів на території Донецької, Луганської та Харківської областей.

    До функцій сектору в Донецькій, Луганській та Харківській областях відноситься:

    - надання висновків дозвільним органам щодо можливості видачі дозволу на спец.водокористування;

    - погодження нормативів водопостачання;

    - встановлення режимів роботи водосховищ, водогосподарських систем та каналів (крім тих, що встановлюються відповідно до Порядку розроблення та встановлення режимів роботи водосховищ комплексного призначення, водогосподарських систем і каналів, затвердженого наказом Мінприроди України від 07.02.2012 № 46 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.03.2012 за № 393/20706);

    - встановлення режимів роботи для орендованих водних об’єктів;

    - погодження договорів оренди водних об'єктів;

    - погодження проектів на проведення робіт на землях водного фонду (крім робіт на землях, зайнятих морями), пов’язаних з будівництвом гідротехнічних, лінійних та гідрометричних споруд, прокладенням кабелів, трубопроводів, інших комунікацій, а також виконанням бурових та геологорозвідувальних робіт;

    - погодження проектів встановлення розмірів смуг відведення та режиму користування ними;

    - погодження меж зон санітарної охорони водних об’єктів;

    - погодження створення на річках та у їх басейнах штучних водойм та водопідпірних стінок;

    - погодження документації із землеустрою у випадках та порядку, визначених Земельним кодексом України та Законом України «Про землеустрій» щодо відповідності зазначеної документації водному законодавству (крім документації із землеустрою, що стосується морів, морських заток та лиманів, а також їх прибережних захисних смуг);

    - здійснення за згодою Держводагентства інших владних функцій у сфері управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів, передбаченні чинним законодавством.

    Сектор у Донецькій, Луганській та Харківській областях Державного агентства водних ресурсів України розташований за адресою:

    61145, м. Харків, вул. Космічна, 21.

    Тел.: (057) 701-25-80, (057) 702-20-52. E-mail: hark_to@scwm.gov.ua.

    В.о. завідувача сектору – Музиченко Олена Ігорівна. Приймальні дні – понеділок, середа, п'ятниця: з 14-00 до 16-00.

    Детальнішу інформацію дивіться на сайті Держводагентства України за посиланням: http://scwm.gov.ua.

   

Зміни в адресі

    Вулиця Комунарів м. Слов’янська, на якій розташоване Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів, згідно рішення Слов’янської міської ради від 11.09.2015 № 23-LXXXII-6 перейменована на вулицю Торську, на підставі чого 24.11.2015 внесені відповідні зміни до установчих документів Сіверсько-Донецького БУВР у встановленому законодавством порядку.