СД БУВР | Огляд преси
Робота зі ЗМІ

* * *

    18.05.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "Славянск начал праздновать День вишиванки. Фото".

    "Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів приєднується до привітань з Днем ВИШИВАНКИ!!! Засідання робочої групи з підготовки до проведення громадської екологічної акції "Чистий берег Дінця" 2017 під головуванням в.о.начальника Сіверсько-Донецького БУВР Сергія Трофанчука..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    15.05.2017 – газета "Славянские ведомости".

    Стаття "Славянскому «Староречью» добавили новых красок. Фотофакт".

    "Коллектив Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов продолжает активно благоустраивать зону отдыха "Староречье" вблизи реки Казенный Торец..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    13.05.2017 – телеканал "Громадське телебачення Донбасу".

    Репортаж "Экологическая угроза Донбассу в Бахмутском районе".

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука.

    "Кодема - небольшое село в Бахмутском районе. Здесь живет около полутысячи человек. Многие занимаются сельским хозяйством. Раньше поили коров в речке Кодемке. Но ее вода стала опасной. Люди говорят: всему виной - свинокомплекс "Бахмутского аграрного союза". Свинокомплекс расположен в серой зоне. Это более 90 тысяч свиней и более полутысячи человек, которые работают ежедневно. До войны отходами производства удобряли поля. Сейчас они заминированы, отходов накопилось полтора миллиона кубометров. В прошлом году снаряд попал в один из коллекторов, и стоки отравили воду в Кодемке..."

    Репортаж (завантажити).

* * *

    03.05.2017 – газета "ТВ плюс".

    Стаття "Саженцы на набережной Торца обгладывают козы".

    "Одним из мест, где деревья высаживают постоянно, является набережная реки Казенный Торец. Этот участок давно взяло под опеку Северско-Донецкое бассейновое управление водных ресурсов. Для него даже придумали отдельное название - «Староречье». Сотрудники предприятия установили здесь детскую площадку, организовали зону отдыха, регулярно проводят субботники, привлекая к ним учащуюся молодежь..."

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука.

    Стаття (завантажити).

* * *

    03.05.2017 – газета "ТВ плюс".

    Стаття "Подведены итоги конкурса по охране труда".

    "В Славянске 28 апреля состоялось подведение итогов ежегодного смотра-конкурса по охране труда. В малом зале исполкома наградили представителей предприятий, учреждений и организаций, где, по мнению профильной городской комиссии, для работников созданы наиболее безопасные условия. Первое место в своей номинации заняло Северско-Донецкое бассейновое управление водных ресурсов..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    28.04.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації.

    Стаття "Управління водними ресурсами в басейні річки Сіверський Донець в умовах змін законодавства в рамках Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами-членами, з іншої сторони".

    "...Для ефективної реалізації прийнятого Закону на даний час Державним агентством водних ресурсів України розроблено проекти 10 підзаконних актів, в т.ч. щодо розробки Планів управління річковим басейном, розрахунків водогосподарських балансів, діяльності Басейнових рад, ведення державного водного кадастру, гідрографічного та водогосподарського районування території України та ін. В межах Харківської, Донецької та Луганської областей управління водними ресурсами в басейнах Сіверського Дінця, річок Приазов'я та Дніпра здійснює Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів, засноване ще у 1961 році, зі структурними підрозділами – Харківським та Луганським регіональними управліннями водних ресурсів..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    27.04.2017 – офіційний веб-портал Слов’янської міської ради.

    Стаття "Заходи до Дня охорони праці тривають". Фото.

    "...19 квітня страховий експерт з охорони праці відділення Кібірєв Ю.О. у складі оглядової комісії, членами якої є представники управління Держпраці у Донецькій області та місцевих органів самоврядування, прийняв участь у виїзді міської оглядової комісії на підприємства, які претендують на призові міста..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    26.04.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "У Слов’янську тривають заходи до Дня охорони праці".

    "Спеціалісти з охорони праці підприємств, керівники яких не байдуже відносяться до питань охорони праці, тісно співпрацюють з відділенням у питаннях профілактики виробничого травматизму, створення належних умов праці, та приймають участь в оглядах-конкурсах з охорони праці серед підприємств, установ та організацій, які щорічно проводяться Слов’янською міською радою..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    24.04.2017 – офіційний сайт Лисичанської міської ради.

    Стаття заступника начальника Сіверсько-Донецького БУВР Білоцерківської Н.О. "Щодо процесу реформування структури водогосподарської галузі".

    "Згідно ст. 13 Водного Кодексу України, управління водними ресурсами в нашій державі здійснюється за басейновим принципом на основі державних, цільових, міждержавних та регіональних програм використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів. Прийнятий Верховною Радою від 04.10.2016 № 1641-VIII Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом», який вступив в дію у лютому 2017 року, передбачає впровадження інтегрованого управління за басейновим принципом..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    14.04.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "Фахівці-водники та молодь Слов’янська прибрали «Староріччя»". Фото (за матеріалами Сіверсько-Донецького БУВР).

    "В рамках Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» 13 квітня працівники Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів спільно з членами громадської організації «Сіверський Донець – відродження» провели традиційну весняну толоку з благоустрою зони відпочинку «Староріччя» на березі р. Казенний Торець..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    13.04.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Інформація "Убрали мусор и высадили деревья: на берегу реки Казенный Торец провели ежегодный субботник".

    "Более десяти лет работники БУВРа наводят порядок на этой территории. Инициатором этой акции является руководитель общественной организации «Северский Донец — возрождение» и заместитель начальника Северско-Донецкого БУВР Виктор Антоненко..."

    Інформація (завантажити).

    Репортаж "У Слов’янську пройшла щорічна весняна толока на «Староріччі»".

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука, заступника начальника управління і голови ГО «Сіверський Донець – відродження» В.Є.Антоненка.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    13.04.2017 – газета "Славянские ведомости".

    Стаття "Грандиозный субботник на «Староречье». В зоне отдыха устроили уборку и высадили саженцы".

    Інтерв’ю заступника начальника Сіверсько-Донецького БУВР Антоненка В.Є.

    "Чистый четверг 13 апреля ознаменовался в Славянске грандиозным субботником в зоне отдыха "Староречье", вблизи реки Казенный Торец..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    13.04.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Інформація "В стенах Славянского краеведческого музея открылась экспозиция памяти поэта-лирика Михаила Петренко".

    "...У строк известного стихотворения «Дивлюсь я на небо» стоит символическая бандура, пластинка исполнителя одноименной песни Анатолия Соловьяненко, подборки произведений поэта, рушник..."

    Інформація (завантажити).

    Репортаж "У Слов’янську триває низка заходів у рамках року поета-лірика Михайла Петренка".

    Репортаж (завантажити).

* * *

    12.04.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "В музее Славянска открыта постоянно действующая экспозиция о поэте-романтике Михаиле Петренко".

    "В рамках Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» 13 квітня працівники Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів спільно з членами громадської організації «Сіверський Донець – відродження» провели традиційну весняну толоку з благоустрою зони відпочинку «Староріччя» на березі р. Казенний Торець..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    11.04.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "Юні екологи-натуралісти відсвяткували 90-річчя юннатівського руху на Донеччині".

    "Протягом 3-х днів на початку квітня в Краматорську проходив обласний фестиваль «Природничий калейдоскоп», присвячений 90-річчю юннатівського руху на Донеччині та 85-й річниці з дня заснування Донецької області. Цей захід зібрав юннатів з різних куточків області. Протягом урочистої частини зі сцени звучали вітальні промови гостей фестивалю, які співпрацюють з Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром, зокрема, від Національного природного парку «Святі гори», Регіонального ландшафтного парку «Краматорський», Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    10.04.2017 – інформаційно-аналітичний портал «Харьковские известия».

    Стаття "На 5-ом избирательном округе в Харькове провели субботник. Фото".

    Інтерв’ю начальника Харківського РУВР Жука В.М. про заходи з благоустрою в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

    "...Символично, что субботник проходил в День окружающей среды. «Эта всеукраинская акция значится в нашем календаре не один год, - заметил начальник Харьковского регионального управления водных ресурсов Виталий Жук. – Такая сопричастность является стимулом к хорошему труду. С Виктором Александровичем нас связывает длительное сотрудничество, и сегодня весь наш коллектив с удовольствием принимает участие в весенней генеральной уборке»..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    08.04.2017 – інформаційно-аналітичний портал «Харьковские известия».

    Репортаж "Харьков присоединился ко Всеукраинскому субботнику".

    Репортаж (завантажити).

* * *

    06.04.2017 – регіональна щотижнева суспільно-політична газета "Панорама недели" – № 14 (592).

    Стаття "Між минулим і майбутнім. Віктор Антоненко: 40 років роботи керівником Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР) - с.20 (закінчення, розпочато у попередніх номерах).

    "...Завдяки вмілому керівництву Віктора Єгоровича Антоненка, з його активною громадянською позицією та вагомим професійним авторитетом, Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням впевнено реалізується басейновий принцип управління водними ресурсами, що стало головною справою і сенсом його життя..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    04.04.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "У місті пройшов традиційний фестиваль «Шпак-House»".

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР Трофанчука С.І.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    04.04.2017 – інтернет-версія газети "Вісті Донбасу".

    Стаття Киркач Ю.В., провідного фахівця із зв’язків з громадськістю та пресою Сіверсько-Донецького БУВР: "Цінність води ми пізнаємо лише тоді, як пересихає джерело".

    "...Для колективу Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Всесвітній день води – не просто чергова календарна дата, а підведення певного підсумку діяльності за рік та час максимальної активізації зусиль для просвітницької роботи з населенням, зокрема з юним поколінням українців. За проблематикою водних питань організовуються громадські слухання у форматі «круглого столу», обговорення на студентських конференціях, ініціюється проведення ознайомчих екскурсій і тематичних занять у школах та бібліотеках..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    Науково-виробничий журнал «Водне господарство України», № 1 (127) 2017.

    Стаття "Олену Валентинівну Лоткову вітаємо з ювілеєм!" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР) – с.58.

    "4 лютого 2017 року виповнилося 55 років Лотковій Олені Валентинівні – начальнику басейнової лабораторії моніторингу вод Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел». Каталог конкурсних робіт 2016 року.

    Інформація про проекти переможців:

    Інформація (завантажити).

* * *

    31.03.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "Зачем растрачивать воду? Специалисты Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов рассказывают, показывают, объясняют" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР).

    "...На простом и доступном языке объяснить, почему необходимо экономить воду и как эффективно использовать водные ресурсы планеты, – такую задачу ставили перед собой специалисты-водники, обращаясь к подрастающему поколению. Уже несколько лет подряд в эти мартовские дни специалисты Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов отправляются в школы и детские сады, вузы и библиотеки..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    30.03.2017 – регіональна щотижнева суспільно-політична газета "Панорама недели" – № 13 (591).

    Стаття "Між минулим і майбутнім. Віктор Антоненко: 40 років роботи керівником Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР) - с.20 (продовження, із закінченням у наступному номері).

    "...У вітальній адресі від краєзнавців Слов’янщини, яку озвучив журналіст і біограф В.Є.Антоненка В.П.Скрипник, є такі теплі й щирі слова: «Завдяки Вашому організаторському таланту колектив Сіверсько-Донецького БУВР навіть у надзвичайно складних і метеорологічних, і військово-політичних умовах забезпечує населення та промислово-аграрний комплекс сходу України життєдайною вологою. Низький уклін Вам за любов до Сіверського Дінця, численних річок і річечок нашого краю, якою Ви щедро ділитесь з юним поколінням, залучаючи молодь до різних екологічно-патріотичних заходів..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    29.03.2017 – газета «Новый ПУТЬ», №13 (14927).

    Стаття Бабак О.В., начальника відділу використання водних ресурсів та моніторингу Луганського РУВР: "Підсумки роботи Луганського регіонального управління водних ресурсів за 2016 рік".

    Стаття (завантажити).

* * *

    28.03.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "У Донецькій області триває робота з визначення місць для організації автоматизованого посту контролю".

    "Організація автоматизованого посту контролю кількісних та якісних показників води на ділянці р. Казенний Торець у межах м. Слов’янськ дозволить здійснювати визначення в реальному часі рівнів води та якісних показників як основи для своєчасного вжиття заходів з попередження ризиків аварійних забруднень басейну р. Казенний Торець, що межує з об’єктами, розташованими на непідконтрольній Україні території, у тому числі з потенційно-небезпечними, та попередження забруднення ділянки р. Сіверський Донець вище питного водозабору на Луганську область..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    23.03.2017 – регіональна щотижнева суспільно-політична газета "Панорама недели" – № 12 (590).

    Стаття "Між минулим і майбутнім. Віктор Антоненко: 40 років роботи керівником Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР) - с.20 (початок, з продовженням у наступному номері).

    "...Чимало теплих слів на адресу Віктора Єгоровича Антоненка прозвучало в цей день від присутніх на святі, їх вустами передавались вітання від тих, хто не зміг з тих чи інших причин особисто засвідчити свою повагу і вдячність ювіляру..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    22.03.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "22 березня у всьому світі відзначається Всесвітній день води: Сіверсько-Донецьке БУВР вітає зі святом" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР).

    "...За своїм географічним положенням та кліматичними особливостями басейн Сіверського Дінця є маловодним. Саме тому раціональне використання, збереження та відродження водних ресурсів басейну річки Сіверський Донець має першочергове значення для забезпечення сталого водопостачання сходу України..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    22.03.2017 – офіційний сайт Державного агентства водних ресурсів України.

    Стаття "Відбулося нагородження переможців 8-го Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра» 2016".

    "...У заході взяли участь представники Держводагентства, Сіверсько-Донецького БУВР, громадської організації Молодіжний екологічний центр ім. В.І.Вернадського, Центру Демократичного Розвитку Молоді «Синергія», представники учнівської та студентської молоді, спортивні діячі та інші..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    22.03.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "У Слов’янську «евакуювали» БУВР. Фото" (за інформацією Слов’янського РУ ГУ ДСНС України в Донецькій області та Сіверсько-Донецького БУВР).

    "...Під керівництвом начальника цивільного захисту об’єкта, в.о начальника Сіверьско-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергія Трофанчука 17 березня поточного року в управлінні проведено протипожежне тренування щодо дій під час виникнення надзвичайної ситуації за участі керівного складу закладу та працівників Слов'янського районного управління ДСНС України в Донецькій області..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    15.03.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "В басейновому управлінні відбулось засідання Міжвідомчої комісії".

    Репортаж (завантажити).

* * *

    15.03.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "В Сіверсько-Донецькому БУВР обговорили режими роботи водосховищ і водогосподарських систем в басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я".

    "15 березня 2017 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем басейнів річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я у межах Харківської, Донецької і Луганської областей на весняний період 2017 року..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    11.03.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "Віктор Антоненко: 40 років у керма Сіверсько-Донецького БУВР".

    "...За словами його численних колег і друзів, Віктор Єгорович – людина широкої душі і щирого серця, вимогливий керівник та організатор, досвідчений спеціаліст у галузі водного господарства і творчо обдарована особистість..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    10.03.2017 – газета «Часопис «Донеччина», № 10 (15948).

    Стаття "Привітали ювіляра" (за матеріалами Сіверсько-Донецького БУВР) – с.8.

    "...Першого весняного дня в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбувся урочистий захід "40 ороків між минулим і майбутнім" на честь 40-річчя професійної діяльності Віктора Єгоровича Антоненка в системі Держводагентства України на посаді керівника Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    09.03.2017 – газета "Злагода" № 10 (1208).

    Стаття "Віктор Антоненко: 40 років роботи керівником Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів" (за матеріалами Сіверсько-Донецького БУВР) – с.1-2.

    "...Привітати ювіляра з визначною подією зібрались численні колеги та друзі, представники підприємств та організацій, які формують водогосподарський комплекс басейну Сіверського Дінця, а також почесні гості – керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники освіти, науки і культури, засобів масової інформації..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    09.03.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Інформація "40 лет трудовой деятельности отметил экс-руководитель бассейнового управления".

    "40 лет Виктор Антоненко возглавлял Северско-Донецкое бассейновое управление водных ресурсов. В свой юбилей Виктор Егорович говорит, что помнит первый рабочий день и ни разу не пожалел о том, что выбрал этот путь. К тому же гордится, что ему удалось создать настоящую команду единомышленников..."

    Інформація (завантажити).

* * *

    08.03.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Інформація "Чоловіки Сіверсько-Донецького БУВР вітають жінок зі святом".

    Детальніше (завантажити).

* * *

    06.03.2017 – телеканал "Донбас".

    Репортаж "Про загрозу паводків у Донецькій області".

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР Трофанчука С.І.

    "Снег в Донецкой области уже сошёл, но показатели уровня воды в реках остаются в пределах нормы, говорят специалисты..."

    Репортаж (завантажити).

* * *

    03.03.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "Віктор Антоненко: 40 років у керма Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів".

    Стаття (завантажити).

* * *

    02.03.2017 – офіційний веб-портал Слов’янської міської ради.

    Стаття "Міський голова привітав Віктора Антоненка з 40-річчям професійної діяльності".

    "1 березня відбувся урочистий захід з нагоди 40-річчя професійної діяльності Віктора Антоненка на посаді керівника Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    01.03.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "Ювілей керівника басейнового управління".

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР Трофанчука С.І. та заступника начальника управління Антоненка В.Є.

    "40 років Віктор Єгорович Антоненко очолював Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів..."

    Репортаж (завантажити).

* * *

    28.02.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "Починається період тало-дощових паводків".

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР Трофанчука С.І. та заступника начальника управління Антоненка В.Є.

    "На території всієї України Державним агентством водних ресурсів проводяться заходи щодо пропуску льодоходу, весняного водопілля і паводків. На території Харківської, Донецької і Луганської областей це завдання виконує Сіверсько-Донецьке басейнове управління..."

    Репортаж (завантажити).

* * *

    21.02.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "Изюм готовится к паводкам, а что в Славянске".

    Інтерв’ю заступника начальника Сіверсько-Донецького БУВР Антоненка В.Є.

    "В Изюме создан штаб, который будет заниматься мерами по пропуску весеннего паводка в этом году, об этом сообщает city-izyum.pp.ua... По вопросу прогнозов по половодью в Славянске, мы связались с руководителем Северско-Донецкого бассейнового управления водными ресурсами Виктором Антоненко, который сообщил нам о том, что хотя в этом году напитанного водой снега больше чем в предыдущие годы, угрозы для Славянска пока нет."

    Стаття (завантажити).

* * *

    14.02.2017 – офіційний сайт Державного агентства водних ресурсів України.

    Стаття "Водогосподарські організації Держводагентства не залишаються байдужими до ситуації у зоні АТО".

    Стаття (завантажити).

* * *

    08.02.2017 – газета "Новый ПУТЬ" №6 (14920).

    Стаття Аркатової О.І., начальника Лисичанського відділу КВВР Луганського РУВР – "Огляд гідрометеорологічних умов, що склалися у басейнах Сіверського Дінця та Приазов’я у січні 2017 року".

    Стаття (завантажити).

* * *

    06.02.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "Вітаємо начальника басейнової лабораторії моніторингу вод Сіверсько-Донецького БУВР Лоткову Олену Валентинівну з нагородженням Почесною грамотою Донецької облдержадміністрації".

    Стаття (завантажити).

* * *

    01.02.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "Заступник директора департаменту Олександр Лихач провів робочу зустріч з керівництвом Сіверсько-Донецького БУВР".

    "У ході зустрічі були обговорені питання підготовки до виконання водоохоронних заходів у поточному році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища... У минулому році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища було розроблено проектно-кошторисну документацію для встановлення двох автоматизованих постів контролю на річці Сіверський Донець, облаштування яких планується вже у цьому році за рахунок коштів з того ж джерела..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    25.01.2017 – офіційний сайт Державного агентства водних ресурсів України.

    Стаття "Щодо водогосподарської ситуації на річці Кривий Торець".

    "За дорученням Держводагентства, Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів відслідковується ситуація з можливим забрудненням річки Кривий Торець у результаті витоку забруднюючих речовин з відстійника фенольного заводу, що розташований під смт Новгородське..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    25.01.2017 – телеканал "До ТеБе": Донецька регіональна дирекція Національної телекомпанії України.

    Програма "КультПроСвіт".

    Інтерв’ю з начальником відділу культури Слов’янської міської ради Олійник М.М., в якому йдеться, зокрема, про успішну взаємодію з Сіверсько-Донецьким БУВР у сфері екологічно-культурних проектів, а саме проведення дитячо-юнацького конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді».

    Відео (завантажити).

* * *

    03.01.2017 – офіційний сайт Міністерства екології та природних ресурсів України.

    Інформація "Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» 2016".

    "Конкурс започатковано в 2001 році на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2001 р. № 51 з метою об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення стану джерел, водойм і річок України, раціональне використання водних ресурсів, виховання дбайливого ставлення населення до водних об’єктів, їх охорони і відтворення, підвищення екологічної та правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських природоохоронних ініціатив..."

    Вітаємо переможців конкурсу:

    Інформація (завантажити).

* * *

    Інформацію за 2016 рік перенесено до розділу "Архів".