СД БУВР | Огляд преси
Робота зі ЗМІ

* * *

    15.02.2018 – обласний тижневик «Вісті Донбасу» – № 5.

    Стаття "Загрози весняного водопілля не існує" (с.11)

    Інтерв’ю начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука.

    Стаття (завантажити).

* * *

    12.02.2018 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "У Мінприроди працює арт-майданчик, присвячений головній водній артерії Східної України річці Сіверський Донець".

    «На виставці представлені картини учнів, студентів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів Донецької, Луганської та Харківської областей. Виставка учасників ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться в рамках відзначення Дня Сіверського Дінця–2017. Її мета — популяризація серед колективу та відвідувачів Міністерства екології та природних ресурсів України творчого потенціалу талановитої української молоді, спрямованого на збереження довкілля та підвищення рівня екологічної свідомості громадян...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    09.02.2018 – офіційний сайт Міністерства екології та природних ресурсів України.

    Стаття «У Мінприроди працює арт-майданчик, присвячений головній водній артерії Східної України річці Сіверський Донець».

    «З 6 по 20 лютого 2018 року в холі Міністерства екології та природних ресурсів України експонуватиметься виставка картин та фотографій учасників Всеукраїнського конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді». Конкурс, організований Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження», покликаний сформувати в молодого покоління українців дбайливе ставлення до водних ресурсів і головної водної артерії Сходу України – річки Сіверський Донець...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    08.02.2018 – регіональна щотижнева суспільно-політична газета "Панорама недели" – № 6 (636).

    Стаття «Друзья реки».

    «Презентация фотоальбома, носящего поэтическое название "Сіверський Донець - краса твоя велична, неповторна", прошла в читальном зале центральной городской библиотеки Славянска 2 февраля, и стала своего рода стартом культурного марафона по городам Украины...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    02.02.2018 – телеканал «С-ПЛЮС».

    Репортаж «Чудові світлини і вірші, що присвячені річці Сіверський Донець, презентували у Слов’янську».

    Інтерв’ю начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    01.02.2018 – газета "ТВ плюс".

    Стаття «БУВР: наводнение отменяется».

    Інтерв’ю начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука.

    «...Обычно интенсивное таяние происходит в конце февраля-начале марта. Однако нынешняя зима постоянно подносит какие-то сюрпризы. Возможно, снег сойдет гораздо раньше и больше не выпадет. В таком случае незначительный подъем воды в реках произойдет в конце марта- начале апреля, когда будет таять снег в верховьях Северского Донца, расположенных в России, - объясняет Сергей Трофанчук...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    31.12.2017 – телеканал «С-ПЛЮС».

    Новорічна програма "Вітаємо з Новим роком 2018!".

    Інтерв’ю начальника управління С.І.Трофанчука, заступника начальника В.Є.Антоненка.

    Новорічна програма (завантажити).

* * *

    27.12.2017 – обласний тижневик «Вісті Донбасу» – № 51.

    Стаття "Новий рік надихає на краще" (с.3)

    Інтерв’ю начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука.

    Стаття (завантажити).

* * *

    13.12.2017 – телеканал «С-ПЛЮС».

    Репортаж "Тепла зима та недостатня кількість опадів – чи не вплинуть погодні умови на рівень води у водосховищах".

    "...На даний момент проходить реорганізація системи управління водними ресурсами Державодагентства України. Будуть створені Басейнові ради. Як раз вони дозволять мати той механізм об'єднаних зусиль трьох громад - Харківської, Донецької та Луганської областей, і тоді можна буде на цих засіданнях приймати спільні рішення щодо розчистки притоків, які з'єднують ці області, і також Сіверського Дінця...»

    Інтерв’ю начальника управління С.І.Трофанчука, заступника начальника В.Є.Антоненка.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    Публікація "Оцінка екологічної шкоди та пріоритети відновлення довкілля на сході України", підготовлена в рамках проекту «Визначення шкоди, завданої довкіллю на сході України», який виконувався Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства екології та природних ресурсів України.

    В рамках зазначеного проекту фахівцями Сіверсько-Донецького БУВР було забезпечено відбори проб ґрунтів та донних відкладів з виконанням відповідних досліджень для отримання даних про стан довкілля на територіях Донецької і Луганської областей, що постраждали внаслідок бойових дій. Підсумки проведеної роботи увійшли до вказаної публікації.

    Офіційний сайт ОБСЄ Публікація (завантажити).

    Сайт Сіверсько-Донецького БУВР Публікація (завантажити).

* * *

    Публікація Державного агентства водних ресурсів України.

    Стаття "Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів. Моніторинг якісного стану поверхневих водних об’єктів в басейні річки Сіверський Донець" – с.10.

    "Найбільш потужна лабораторія водогосподарської галузі - басейнова лабораторія моніторингу вод Сіверсько-Донецького БУВР, яка має широкий приладовий парк..."

    Публікація (завантажити).

* * *

    Науково-виробничий журнал «Водне господарство України», № 5 (131) 2017.

    Стаття "Відзначення Дня Сіверського Дінця – головної водної артерії Східної України" – с.19.

    "22-23 вересня 2017 року водогосподарники проводили заходи з нагоди відзначення Дня Сіверського Дінця - 2017..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    29.11.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "У Києві презентували дослідження щодо визначення шкоди, завданої довкіллю на сході України" (про захід за участі фахівців Сіверсько-Донецького БУВР).

    «За словами Остапа Семерака, у майбутньому повноцінна реінтеграція окупованих територій, до яких Україна четвертий рік не має доступу, неможлива без екологічної складової. Йдеться і про розмінування територій, відновлення знищених лісів, критичну інфраструктуру, утилізацію небезпечних відходів, і зокрема, кинуту та спалену військову техніку. Це всі ті екологічні аспекти, які чекають на Україну у новій поствоєнній реальності. У своїй публікації в мережі Фейсбук, Остап Михайлович висловив подяку Донецькій та Луганській ОДА як і екологічним громадським організаціям та міжнародним експертам за складну і важливу роботу з проведення досліджень. «Пазл за пазлом ми складаємо картину, яка дозволяє розуміти та аналізувати ситуацію зі станом довкілля на Донбасі, щоб ухвалювати оперативно управлінські рішення» — наголосив він...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    29.11.2017 – єдиний веб-портал органів виконавчої влади України «Урядовий портал».

    Стаття "Остап Семерак: Для України важлива підтримка міжнародної спільноти у подоланні екологічних наслідків військового конфлікту на сході" (про захід за участі фахівців Сіверсько-Донецького БУВР).

    «Остап Семерак зазначив, що з початку військового конфлікту Мінприроди втратило можливість проведення постійного екологічного моніторингу на непідконтрольних Україні територіях та користувалося фрагментарними звітами неурядових організацій і внутрішньою інформацією, яка надходила від керівництва ПЗФ, а також екологічних департаментів Донецької і Луганської військово-цивільних адміністрацій. «Україна втратила доступ до багатьох даних. Це дослідження є результатом зусиль міжнародних та українських експертів. Вони спробували комплексно розглянути екологічну ситуацію на Донбасі в умовах військового конфлікту. Я дякую за проведену роботу у досить складних умовах. Це важливі кроки в напрямку оцінки реального стану довкілля у регіоні», - сказав він...»

    Стаття(завантажити).

* * *

    29.11.2017 – офіційний сайт Міністерства екології та природних ресурсів України.

    Стаття "Остап Семерак: Для України важлива підтримка міжнародної спільноти у подоланні екологічних наслідків військового конфлікту на сході" (про захід за участі фахівців Сіверсько-Донецького БУВР).

    "Україна має серйозну підтримку міжнародної спільноти у подоланні екологічних наслідків військових дій. Про це сказав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час презентації результатів екологічної оцінки впливу конфлікту на сході України на навколишнє середовище, проведеної ОБСЄ спільно з Мінприроди за підтримки урядів Австрії та Канади..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    23.11.2017 – Медіа-група "Объектив" // телеканал "Simon".

    Стаття // репортаж "В галерее «Бузок» наградили школьников Харьковщины – победителей конкурса «Севрский Донец – глазами молодёжи»".

    Інтерв’ю начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука.

    "В галерее «Бузок» наградили школьников Харьковщины - победителей конкурса «Северский Донец – глазами молодежи» - Он проводится в трех регионах Восточной Украины и призван обратить внимание детей на тему охраны природы..."

    Стаття (завантажити).

    Репортаж (завантажити).

* * *

    22.11.2017 – Харківське обласне радіо Філії ПАТ «НСТУ» «Харківська регіональна дирекція».

    Радіорепортаж "ХІ творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» на Харківщині".

    Інтерв’ю начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука.

    Веб-сайт (перейти).

    Радіорепортаж (завантажити).

* * *

    21.11.2017 – офіційний сайт Харківської обласної державної адміністрації.

    Стаття "«Бузок» запрошує на відкриття виставки «Сіверський Донець – очима молоді»" (за матеріалами Сіверсько-Донецького БУВР).

    "...Конкурс «Сіверський Донець очима молоді» проводиться з 2007 року в рамках низки заходів, присвячених Дню Сіверського Дінця, організаторами яких є Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження»..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    15.11.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "У Слов’янську обговорили питання роботи водогосподарського комплексу басейну р. Сіверський Донець, частки Дніпра та Приазов’я у межах трьох областей".

    «15 листопада 2017 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем басейнів р. Сіверський Донець, р. Дніпро та річок Приазов’я у межах Харківської, Донецької та Луганської областей (на підконтрольній території) на осінньо-зимовий період 2017-2018 років...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    15.11.2017 – офіційний сайт Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації.

    Стаття "Сіверський Донець – очима молоді".

    «...Управління екології та природних ресурсів щиро дякує усім юним художникам, дослідникам, фотографам, агітаторам та просто творчим особам, що надіслали свої роботи на конкурс, а також їхнім батькам і вчителям! Усі роботи цікаві, яскраві, талановиті, адже в кожному з них — часточка душі автора і велика любов до Луганщини, до Сіверського Дінця. Переможці всі, тому що не байдужі до природи, дбають про неї! Також велику подяку хочеться висловити всім працівникам Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів за організацію конкурсу, який сприяє вихованню у молоді дбайливого ставлення до природи, дає змогу молоді висловлювати свою думку, свої почуття...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    14.11.2017 – офіційний сайт Лисичанської міської ради.

    Стаття "В Лисичанську шанували переможців та призерів ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді»".

    «...Міський голова Сергій Шилін привітав всіх учасників заходу та відзначив, що цей конкурс вкотре доводить, що наша молодь росте не байдужою до рідного краю та бачить красу своєї батьківщини. Також Серій Іванович побажав переможцям та призерам конкурсу натхнення, плідної праці та великих творчих успіхів...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    09.11.2017 – радіокомпанія «Меридіан».

    Програма «Старшокласник» студії «Радіожурналіст» Центру позашкільної роботи м. Краматорська (керівник: Іванова І.О.)

    Інформація про нагородження переможців ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» по Донецькій області.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    08.11.2017 – обласний тижневик «Вісті Донбасу».

    Стаття "Природа і ми: чи зцілимо річку Жеребець від екологічних недугів?"

    «З великим інтересом прочитав у 36 номері обласного тижневика «Вісті Донбасу» спецвипуск «День Сіверського Дінця: діалог заради майбутнього». Одразу скажу – матеріали в газеті цікаві, повчальні, розумні. Діалог удався. Він є актуальним, дуже корисним, а найголовніше – злободенним... У привітанні з нагоди Дня Сіверського Дінця голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський підкреслив, що велична ріка «Сіверській Дінець» у наш техногенний час потребує захисту, турботи та уваги – як влади, так і суспільства. Користуючись нагодою, розкажу про наболіле, про величезну проблему нашого регіону, яка стосується річки Жеребець...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    08.11.2017 – обласний тижневик «Вісті Донбасу».

    Стаття "У Слов’янську врочисто нагородили переможців та призерів ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді»" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР).

    «...Під час урочистого нагородження у Слов’янську 36 учасників від Донецької області отримали почесні дипломи переможців конкурсу за І, ІІ, ІІІ призові місця у шести номінаціях та флеш-карти із символікою конкурсу, а також книги про заповідник «Кам’яні могили» в якості подарунка від департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації. Окрема категорія учасників була нагороджена спеціальними дипломами з відзнакою та отримала призи від добрих друзів конкурсу. Завдяки спонсорській підтримці почесні відзнаки та пам’ятні подарунки отримали понад 200 дітей, з них троє наймолодших учасників конкурсу – 4 і 5 років...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    03.11.2017 – сайт відділу культури та естетики Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

    Стаття "ХІ творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді»" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР).

    «...Творчий погляд на світ очима юності і дитинства розкривають конкурсні роботи у 6-ти номінаціях: фотографії, малюнки, поетичні і прозові твори, вироби з природних та ужиткових матеріалів, дослідницькі роботи та агітаційні розробки. Цього року на конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» надійшло близько 1150 творчих робіт з трьох областей України – Харківської, Донецької і Луганської, через які тече наш Сіверський Донець. Найбільша кількість робіт – близько 700 – надано з Донецької області. Це утричі більше, ніж торік...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    03.11.2017 – сайт Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

    Стаття "Урочисте нагородження переможців та призерів ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді»" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР).

    «...Свої нагороди учасникам конкурсу вручали організатори – Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів та громадська організація «Сіверський Донець – відродження», а також представники від численних установ та організацій, що підтримали конкурс...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    02.11.2017 – газета "ТВ плюс".

    Стаття "В конкурсе «Северский Донец - глазами молодежи» приняли участие 1500 работ".

    «...По словам руководителя общественной организации «Северский Донец - возрождение», почетного жителя Славянска Виктора Антоненко, главной задачей проекта стало экологическое и патриотическое воспитание молодежи, формирование бережного отношения к родному краю и его главной реке - Северскому Донцу. Ведь, как подметил начальника БУВРа Сергей Трофанчук, Северский Донец является единственной водной артерией, обеспечивающей жизнедеятельность трех областей. И альтернативы ему просто нет...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    01.11.2017 – телеканал «С-ПЛЮС».

    Репортаж "В Слов’янську завершився творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді»".

    "...Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів підвело підсумки щорічного творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді». Цього року на розгляд журі було подано більше тисячі різноманітних робіт...»

    Інтерв’ю начальника управління С.І.Трофанчука, заступника начальника Антоненка В.Є.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    01.11.2017 – офіційний сайт Державного агентства водних ресурсів України.

    Стаття "Сіверський Донець – очима молоді".

    «Творчий погляд на світ очима юності і дитинства розкривають конкурсні роботи у 6-ти номінаціях: фотографії, малюнки, поетичні і прозові твори, вироби з природних та ужиткових матеріалів, дослідницькі роботи та агітаційні розробки. Цього року на конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» надійшло близько 1150 творчих робіт з трьох областей України – Харківської, Донецької і Луганської. Всі роботи були розглянуті комісією та по кожній області було визначено переможців...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    31.10.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "Донець, Донець – могутній і величний, любов до тебе на усе життя, тобі уклін і шана наша вічна, ти – гордість України і наше майбуття!".

    «…Свої нагороди учасникам конкурсу вручив і департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації: троє наймолодших конкурсантів (4-5 рочків) отримали дитячі розвиваючі книжки на екологічну тематику «Маленькими ніжками – заповідними доріжками», переможці ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» отримали науково-популярне видання про заповідник «Кам’яні могили». Ці книги було видано у 2017 році в рамках реалізації програмних заходів охорони навколишнього природного середовища…»

    Стаття (завантажити).

* * *

    30.10.2017 – газета "Славянские ведомости".

    Стаття "В Славянском Центре культуры и окружающей среды наградили победителей конкурса «Северский Донец – глазами молодёжи 2017»".

    «Традиционный, уже одиннадцатый по счёту конкурс творческих работ детей и молодёжи проходил в рамках мероприятий ко Дню Северского Донца при поддержке Донецкой облгосадминистрации. Основная цель конкурса – это формирование у молодых украинцев активной гражданской позиции в вопросах охраны окружающей среды и осознанного бережного отношения к уникальной природе родного края и его водным богатствам...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    28.10.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "У Слов’янську 30 жовтня відбудеться урочисте нагородження переможців та призерів ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді»".

    "Проведення цього конкурсу та інших заходів у рамках Дня Сіверського Дінцявже третій рік поспіль підтримує Донецькаобласна державна адміністрація за сприяння обласного департаменту екології та природних ресурсів, другий рік поспіль – Луганська облдержадміністрація і цього року вперше свою підтримку конкурсу надає Харківська обласна державна адміністрація та Харківська обласна рада..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    27.10.2017 – газета "Славянские ведомости".

    Стаття "В Славянском Центре культуры и окружающей среды проходит конкурс «экологически чистого» творчества".

    «В эти дни в помещении Славянского городского Центра культуры и окружающей среды в рамках конкурса «Сіверський Донець очима молоді 2017» проходит выставка творческих работ по художественно-изобразительным и научным направлениям...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    26.10.2017 – телеканал «С-ПЛЮС».

    Репортаж «Сіверсько-Донецьке БУВР продовжує пропагандувати любов до рідного краю».

    «Сіверський Донець – очима молоді» - цьогорічний творчий конкурс став одинадцятим. Рік від року він збирає нових учасників, які надають різноманітні роботи...»

    Інтерв’ю начальника управління С.І.Трофанчука, заступника начальника Антоненка В.Є., заступника начальника відділу водних об’єктів та моніторингу вод Жукової Н.Л.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    03.10.2017 – обласний тижневик «Вісті Донбасу».

    Стаття Киркач Ю.В., провідного фахівця із зв’язків з громадськістю та пресою: "Екологія природи – екологія душі: з любов’ю до Сіверського Дінця…"

    «...Майстриням пензля і барв чудово вдалось передати милу серцю красу Придінців’я і Сіверського Дінця: різнотрав’я його берегів і рибалку на тихому плесі, стрункі берізки й величаві сосни, широкі лани і родючі поля, червону калину і золотавий соняшник, духовну перлину Донецького краю – Святогірську Лавру і споконвічний символ миру, добра і злагоди – щасливу родину лелек над тином і мальвами коло батьківської оселі... Ще одним оберегом для колективу управління стануть яскраві відбитки дитячих долоньок, що ніби тримають земну кулю і велику краплину води як першооснову життя на Землі...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    02.10.2017 – радіоефір FM «Українське радіо».

    Інтерв’ю з начальником Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчуком про стан водних ресурсів у басейні Сіверського Дінця і вплив АТО на екологічну ситуацію в регіоні.

    Веб-сайт (завантажити).

* * *

    25.09.2017 – офіційний сайт Державного агентства водних ресурсів України.

    Стаття "Водогосподарниками відзначено День Сіверського Дінця – головної водної артерії Східної України".

    «Запрошені гості – представники місцевих органів самоврядування, водогосподарських організацій, наукових установ, підприємств-водокористувачів, учбових закладів, громадськості, учнівської молоді – у своїх виступах, акцентували увагу на екологічних проблемах річки та шляхах їх вирішення; ролі громадських організацій в управлінні водними ресурсами; необхідності впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями задля попередження та захисту від паводків та ін.»

    Стаття (завантажити).

* * *

    25.09.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації.

    Стаття "День Сіверського Дінця: діалог заради майбутнього".

    «…Розпочалось свято з дружньої зустрічі з колективом і керівництвом Сіверсько-Донецького басейного управління водних ресурсів біля патріотичного муралу «Сіверський Донець – ріка натхнення і любові»! Особливо зворушливою є стіна з відбитками дитячих долоньок дітей працівників басейнового управління!…»

    Стаття (завантажити).

* * *

    28.09.2017 – газета "ТВ плюс".

    Стаття "Спасли Дунай, спасём и Северский Донец – в Славянске отпраздновали День главной реки Донбасса".

    Інтерв’ю начальника Сіверсько-Донецького БУВР Трофанчука С.І. та голови Громадської ради при Держводагентстві України Гричулевич Л.О.

    «…По словам председателя общественного совета Госводагентства Украины, такие мероприятия, как День Северского Донца, дают возможность всем заинтересованным лицам собраться вместе и хотя бы услышать о проблеме: «Информация открыта. Но в современном ритме жизни не хватает времени найти и ознакомиться с ней. А так, о проблеме начинают говорить, и что важно – решать», - считает Лилия Гричулевич…»

    Стаття (завантажити).

* * *

    26.09.2017 – телеканал «С-ПЛЮС».

    Репортаж «ЕКОфест у парку Шовковичний завершив святкову програму до Дня Сіверського Дінця».

    «В Слов’янську відбувся ЕКОфест. Ідея провести такий захід з’явилась після того, як спеціалісти управління побували на схожому фестивалі на кордоні Угорщини і Чорногорії…»

    Інтерв’ю начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука, заступника начальника Антоненка В.Є., фахівців басейнової лабораторії моніторингу вод, голови Громадської ради при Держводагентстві України Гричулевич Л.О.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    25.09.2017 – телеканал «С-ПЛЮС».

    Репортаж «Одинадцятий рік поспіль в Слов’янську відзначають День Сіверського Дінця»

    «В Слов’янську провели науково-практичну конференцію. Ініціатор заходу – Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів. Конференція – один із заходів дводенної програми в рамках святкування Дня Сіверського Дінця…»

    Інтерв’ю начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука, заступника начальника управління В.Є.Антоненка.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    23.09.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "У Слов’янську пройшли заходи до Дня Сіверського Дінця" (про заходи за участі представників Сіверсько-Донецького БУВР).

    «…Вітаючи учасників конференції, директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Сергій Натрус підкреслив особливе значення об’єднання зусиль, вжиття спільних заходів влади Донецької, Харківської і Луганської областей і громад територій, що складають басейн Сіверського Дінця, для забезпечення раціонального використання, охорони і відтворення водних ресурсів, а також залучення до процесу управління водними ресурсами всіх учасників водогосподарського комплексу, громадськості і населення…»

    Стаття (завантажити).

* * *

    23.09.2017 – газета "Славянские ведомости".

    Стаття-анонс "В парке Шелковичный прошёл ЭКОфестиваль. Фото".

    «22-23 вересня у Слов'янську відбудуться заходи до Дня Сіверського Дінця – 2017. Про це повідомляють на сайті Донецької ОДА.»

    Стаття (завантажити).

* * *

    23.09.2017 – інформаційний ресурс «6262.com.ua», сайт м. Слов’янська.

    Стаття «У Слов’янську відзначають Дні Сіверського Дінця» .

    Стаття (завантажити).

* * *

    22.09.2017 – суспільно-політичний портал «Depo.UA Донбас».

    Стаття «На Донбасі відзначають День Сіверського Дінця» (Фото).

    «Про це на своїй сторінці у Facebook нагадав голова Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський, передає Depo.Донбас. «Адже для нас це унікальна можливість нагадати, що велична ріка у наш техногенний час потребує захисту, турботи та уваги – як влади, так і суспільства", - додав голова Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський…»

    Стаття (завантажити).

* * *

    22.09.2017 – телеканал «С-ПЛЮС».

    Репортаж "Новий арт-об’єкт у Слов’янську – мурал в Сіверсько-Донецькому БУВР".

    «Новий арт-об’єкт з’явився у Слов’янську: на території Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів створили мурал. Тут зображена головна річка Сходу України та все, що її оточує… Презентацію цього об’єкту приурочили до Дня Сіверського Дінця…»

    Інтерв’ю начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука, заступника начальника Антоненка В.Є., голови Громадської ради при Держводагентстві України Гричулевич Л.О.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    22.09.2017 – офіційне інтернет-представництво Донецької обласної державної адміністрації.

    Стаття-анонс заходів "День Сіверського Дінця".

    "22-23 вересня 2017 року в м. Слов’янськ за підтримки Донецької обласної державної адміністрації та громадської організації “Сіверський Донець – відродження” відбудуться заходи з нагоди ДНЯ СІВЕРСЬКОГО ДІНЦЯ – 2017..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    22.09.2017 – радіоефір FM «Українське радіо».

    "Інтерв’ю з начальником Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчуком про заходи з відзначення Дня Сіверського Дінця".

    Веб-сайт (завантажити).

* * *

    22.09.2017 – газета "Славянские ведомости".

    Стаття-анонс "Славянцев приглашают в парк на экофестиваль".

    "Северско-Донецкое бассейновое управление водных ресурсов совместно с общественной организацией «Северский Донец - возрождение» приглашает славянцев и гостей города на Первый региональный ЭКОфестиваль «Сіверський Донець - ріка натхнення та любові»..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    21.09.2017 – газета "ТВ плюс".

    Стаття-анонс проведення Дня Сіверського Дінця – 2017 "Славянцев приглашают в парк на экофестиваль".

    "Впервые праздник главной реки Востока Украины пройдет в формате экологического фестиваля. В качестве примера организаторы взяли традиции пан-европейского праздника Международный День Дуная. Фестиваль пройдет в рамках празднования Дня Северского Донца при поддержке городской и областной администраций. Посетителей ждут мастер-классы и выставки, веселые развлечения и конкурсы, концерт лучших творческих коллективов Славянщины..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    20.09.2017 – інтернет-видання "Slavgorod.com.ua".

    Анонс "В парке Шелковичный состоится эко-фестиваль, посвящённый Дню Северского Донца".

    "В субботу, 23 сентября, в парке Шелковичный состоится эко-фестиваль, посвященный Дню Северского Донца..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    20.09.2017 – обласний тижневик «Вісті Донбасу».

    Спецвипуск, присвячений Дню Сіверського Дінця - 2017: "День Сіверського Дінця: діалог заради майбутнього".

    Інтерв’ю начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука, заступників начальника управління В.Є.Антоненка та Білоцерківської Н.О.

    Спецвипуск до Дня Сіверського Дінця - 2017 (завантажити).

* * *

    20.09.2017 – газета "Новый ПУТЬ" № 38 (14952).

    Стаття Стаття Попової Н., інженера Луганського РУВР: "Управління водних ресурсів інформує: Діалог заради майбутнього".

    «Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів щорічно проводить День Сіверського Дінця, який цього року відзначатиметься в одинадцятий раз і проходитиме під гаслом «День Сіверського Дінця – діалог заради майбутнього...»

    Стаття (завантажити).

* * *

    Вересень 2017 – єдиний веб-портал органів виконавчої влади України «Урядовий портал».

    Стаття-анонс проведення Дня Сіверського Дінця – 2017 «22-23 вересня День Сіверського Дінця – головної водної артерії Сходу України»

    «22-23 вересня 2017 року водогосподарниками проводитимуться заходи з нагоди відзначення Дня Сіверського Дінця – 2017. Зокрема, буде проведено екологічний фестиваль під гаслом «День Сіверського Дінця – діалог заради майбутнього» та науково-практичну конференцію...»

    Стаття(завантажити).

* * *

    13.09.2017 – газета "ТВ плюс".

    Стаття "На Дне города мэр Славянска поздравил нового почётного гражданина и вручил грамоты".

    "Первым приветствовали новоиспеченного почетного гражданина — заместителя начальника Северско-Донецкого БУВРа Виктора Антоненко. Звание ему было присвоено за личный весомый вклад в сохранение, рациональное использование и восстановление водных ресурсов Восточной Украины, плодотворную краеведческую деятельность и активное патриотическое и экологическое воспитание молодежи Славянска. Вадим Лях вручил Виктору Антоненко удостоверение, нагрудный знак и парадную ленту. В ответной речи почетный гражданин поблагодарил всех за оказанную честь и высокую оценку его трудового вклада в развитие родного края и украинского государства. «Я люблю свой город, свое родное отечество, его красоту и природные богатства. И все, что я делаю — ради того, чтобы наш родной Славянск был самым красивым городом, а Северский Донец — самым любимым местом отдыха», - отметил он. Пользуясь случаем, Виктор Антоненко пригласил всех горожан на ежегодный экологический фестиваль - День Северского Донца, который стартует в 11:00 в центральном парке в субботу, 23 сентября..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    06.09.2017 – газета "Славянские ведомости".

    Стаття "В Славянске наводят марафет ко Дню города. А можно ли любить свой родной город без повода?".

    "...Так, вчера можно было наблюдать "большую чистку" в зоне отдыха "Староречье" на берегу Казённого Торца. Традиционно уборкой этой территории занимаются сотрудники Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов. Вот и в этот раз СД БУВР дружным коллективом вышел на субботник: убрать мусор, выкосить траву, вскопать клумбы..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    25.08.2017 – газета "ТВ плюс".

    Стаття "В Славянске стало одним почетным гражданином больше".

    "Звание «Почетный гражданин» традиционно присваивается накануне Дня города, новоиспеченных заслуженных деятелей чествуют на официальной церемонии празднования. «Решение принято, поздравляем нашего нашего почетного гражданина», - сказал городской голова Вадим Лях под аплодисменты присутствующих. Таким образом, Антоненко стал 49-м почетным гражданином Славянска..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    24.08.2017 – газета "Славянские ведомости".

    Стаття "На Соборной площади состоялся Парад вышиванок. Фото".

    "...В этом мероприятии приняли участие коллективы учебных заведений Славянска, праздничная колонна работников городской администрации. Каждый коллектив представил свою творческую композицию..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    24.08.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "Бо ми – це і є Україна: Слов’янськ почав святкувати День Незалежності".

    "...Святкування розпочалося біля пам'ятника Тарасу Шевченку. На урочистий мітинг та покладання квітів зібралися від мала до велика – жителі нашого міста, представники влади та духовенства, військовослужбовці..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    23.08.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "Поздравляем! Депутаты Славянска признали нового почетного гражданина".

    "...Двадцать депутатов горсовета Славянска проголосовали «за» предоставление заместителю начальника Северско-Донецкого БУВРа почетного звания. Отметим, что на сегодняшний день Виктор Антоненко занимает должность зам начальника БУВРа. За плечами Антоненко – 40 лет работы руководителем предприятия..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    23.08.2017 – газета "Славянские ведомости".

    Стаття "В Славянске появился еще один почетный гражданин города".

    "23 августа состоялась внеочередная сессия городского совета. Первым вопросом повестки дня был вопрос о присвоении звания «Почетный гражданин города Славянска» Виктору Антоненко. Большинство присутствующих на сессии депутатов проголосовали за присвоение этого звания..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    05.08.2017 – інформагентство «Новости Донбасса».

    Стаття "Управление водных ресурсов: вооруженный конфликт не повлиял на загрягненность рек Донетчины".

    Інтерв’ю заступника начальника управління Н.О.Білоцерківської.

    "Специалисты отметили, что гораздо сильнее на качественные характеристики рек влияет хозяйственная деятельность предприятий. В частности, сбросы очистных сооружений крупных городов ухудшают бактериологические параметры воды..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    04.08.2017 – інформаційне агентство «Антикризовий медіа-центр».

    Стаття "Війна не вплинула на склад води в річках Донеччини".

    Інтерв’ю начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука, заступника начальника управління Н.О.Білоцерківської.

    "Якісні характеристики поверхневих вод у великих і малих річках на підконтрольній українській владі території Донецької області залишаються стабільними з початку збройного конфлікту. Це підтверджує моніторинг, який проводить Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів..."

    Стаття (завантажити) і фоторепортаж (завантажити).

* * *

    Науково-виробничий журнал «Водне господарство України», № 3 (129) 2017.

    Стаття Білоцерківської Н.О., Бєлової Н.О., Киркач Ю.В. (Сіверсько-Донецьке БУВР) "Віктор Єгорович Антоненко: 40 років у керма Сіверсько-Донецького БУВР" – с.49-52.

    "За словами численних колег і друзів, Віктор Єгорович - людина широкої душі і щирого серця, вимогливий керівник і талановитий організатор, досвідчений спеціаліст у галузі водного господарства і творчо обдарована особистість..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    20.07.2017 – газета "Злагода" № 29 (1227) - с.1.

    Стаття "Чи легко стати Почесним громадянином міста?" (за матеріалами Сіверсько-Донецького БУВР).

    "...Вирізняють В.Є.Антоненка і висока громадянська позиція як громадянина України і як мешканця Слов'янська. Відтак невипадково, що кандидатуру Віктора Єгоровича рекомендували одразу декілька колективів... Члени комісії підтримали кандидатуру В.Є.Антоненка і рекомендували Слов'янській міській раді присвоїти йому звання Почесного громадянина міста..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    06.07.2017 – Закарпатський інформаційно-діловий портал «Mukachevo.net».

    Стаття "Делегація високопосадовців відвідала унікальну міні-ГЕС на Закарпатті (фото)" (про захід за участі представників Сіверсько-Донецького БУВР).

    "В рамках відзначення Дня Дунаю делегація високопосадовців відвідала сучасну міні-ГЕС «Брустурянка», яку група енергетичних компаній «РЕНЕР» побудувала минулоріч у селі Лопухово на Тячівщині. Гості мали нагоду оглянути об’єкт, ознайомитися з особливостями його роботи та встановленими сучасними новинкам в галузі гідроенергетики..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    04.07.2017 – Закарпатська філія ПАТ НСТУ «Тиса-1» (телебачення Закарпаття) - програма "Пряма мова".

    Репортаж "День Дунаю 2017, українсько-румунська делегація на міні-ГЕС у с. Лопухово" (про захід за участі представників Сіверсько-Донецького БУВР).

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    23.06.2017 – офіційний сайт Міністерства екології та природних ресурсів України.

    Стаття "Екологічна реабілітація територій Сходу України має стати першочерговим пріоритетом органів центральної та місцевої влади".

    "Мінприроди спільно з Держводагентством готове вже зараз долучитись до організації автоматизованої системи моніторингу розповсюдження забруднення, яку почала створювати Донецька адміністрація. Також Мінприроди спільно з Держводагентством розробило та затвердило техніко-економічне обгрунтування «Поліпшення гідрологічного режиму та покращення екологічного стану р. Сіверський Донець в межах Донецької, Луганської та Харківської областей» на суму 996 млн грн..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    23.06.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "Екологічна реабілітація територій Сходу України має стати першочерговим пріоритетом органів центральної та місцевої влади" (про заходи за участі представників Сіверсько-Донецького БУВР).

    "«Екологічна ситуація, яка виникла на Сході України у результаті бойових дій, насправді є критичною. Тому Мінприроди ініціює розробку детального плану з ліквідації цих негативних наслідків»,- зазначив заступник Міністра екології та природних ресурсів України Віктор Вакараш..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    Науково-виробничий журнал «Водне господарство України», № 2 (128) 2017.

    Стаття Киркач Ю.В., провідного фахівця із зв'язків з громадськістю та пресою Сіверсько-Донецького БУВР, "Цінність води ми пізнаємо лише тоді, як пересихає джерело..." – с.24-26.

    "Ступінь еволюції людства визначається його ставленням до основи життя – води. І це, насправді, єдиний показник справжнього рівня людської цивілізації, за яким можна впевнено робити прогноз: чи є у нас з вами майбутнє… Для колективу Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Всесвітній день води – не просто чергова календарна дата, а підведення певного підсумку діяльності за рік і час максимальної активізації зусиль для просвітницької роботи з населенням, зокрема, з поколінням юних українців..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    09.06.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації.

    Стаття "Відбулася Міжвідомча комісія з питань підготовки водогосподарського комплексу до роботи в період літньо-осінньої межені 2017 року".

    "Департамент екології та природних ресурсів разом із представниками Департаменту житлово-комунального господарства, Головним управлінням Держпродспоживслужби у Луганській області та КП «Попаснянський районний водоканал» узяли участь у засіданні Міжвідомчої комісії з питань підготовки водогосподарського комплексу до роботи в період літньо-осінньої межені 2017 року в басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов'я у межах Харківської, Донецької і Луганської областей на території, підконтрольній органам влади..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    08.06.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "Міжвідомче засідання в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів".

    Інтерв’ю начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука, заступника начальника управління Н.О.Білоцерківської.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    08.06.2017 – газета "Злагода" № 23 (1221).

    Стаття "В Сіверсько-Донецькому БУВР відзначили професійне свято" (за матеріалами Сіверсько-Донецького БУВР) – с.1,3.

    "...Свято було засновано в знак визнання вагомого внеску працівників підприємств і організацій, що належать до сфери управління Державного агентства водних ресурсів України, у розвиток водного господарства держави, задоволення потреб населення і галузей національної економіки у водних ресурсах..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    07.06.2017 – газета "Новый ПУТЬ" № 23 (14937).

    Стаття Какулі І.О., інженера з використання водних ресурсів Лисичанського відділу КВВР Луганського РУВР – "День працівників водного господарства України" - с.2.

    "...Завдяки щоденній праці, високому професіоналізму фахівців-водників, у складних природних умовах маловодності краю вдається забезпечувати потреби населення та промислововсті регіону водою належної якості у достатній кількості та сприяти збереженню водних ресурсів для наступних поколінь..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    07.06.2017 – газета «Часопис «Донеччина», № 21 (15959).

    Стаття "Зберегти водні ресурси: у Сіверсько-Донецькому БУВР відзначили професійне свято" (за матеріалами Сіверсько-Донецького БУВР) – с.4.

    "...З гордістю, тепло і радісно вітав колектив заступника начальника управління Наталію Білоцерківську з високою державною нагородою – грамотою Верховної Ради України, яку їй було вручено 1 червня у Києві на урочистих зборах з нагоди професійного свята в Державному агентстві водних ресурсів України..."

    Інтерв’ю заступника начальника Сіверсько-Донецького БУВР Н.О.Білоцерківської.

    Стаття (завантажити).

* * *

    07.06.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "У Слов’янську урочисто відзначили День працівників водного господарства" (за матеріалами Сіверсько-Донецького БУВР).

    "Від губернатора Донецької області з професійним святом привітав колектив Сіверсько-Донецького БУВР заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Олександр Лихач і вручив відзнаки Донецької облдержадмінстрації заступнику начальника відділу водних об’єктів і моніторингу вод Ірині Сидоренко, заступнику начальника відділу використання водних ресурсів Анні Толстих та заступнику начальника басейнової лабораторії моніторингу вод Олені Полторацькій..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    07.06.2017 – офіційний сайт Харківської обласної ради.

    Стаття "У Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відзначили професійне свято" (за матеріалами Сіверсько-Донецького БУВР).

    "...З нагоди професійного свята, грамотою Державного агентства водних ресурсів України було нагороджено начальника Харківського регіонального управління водних ресурсів Віталія Жука та вручена Почесна грамота Харківської обласної ради Віктору Антоненку, який був керівником управління протягом останніх 40 років..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    06.06.2017 – офіційний веб-портал Слов’янської міської ради.

    Стаття "Заступник міського голови Юрій Підлісний привітав колектив басейнового управління водних ресурсів" (за матеріалами Сіверсько-Донецького БУВР).

    "2 червня в залі засідань Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята — Дня працівників водного господарства України... Заступник міського голови Юрій Підлісний від імені міського голови Вадима Ляха передав привітання та нагородив Почесними грамотами Слов'янської міської ради..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    04.06.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "Вже у 15-й раз фахівці водного господарства приймають вітання з нагоди професійного свята. Фотозвіт із Сіверсько-Донецького БУВР" (за матеріалами Сіверсько-Донецького БУВР).

    "...За традицією, керівник управління – в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук підбив підсумки роботи колективу за рік, окреслив завдання на майбутнє, озвучив вітання від колег та керівництва галузі... Привітати колектив басейнового управління завітали почесні гості: заступник міського голови Юрій Підлісний, голова Слов'янської районної державної адміністрації Євген Данилюк, заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержажміністрації Олександр Лихач, радник голови Харківської обласної ради Олексій Кирюхін, директор Слов'янського навчально-консультаційного центру Національного університету водного господарства та природокористування Володимир Московченко, а також представники підприємств та організацій водогосподарського комплексу басейну річки Сіверський Донець..."

    Інтерв’ю заступника начальника Сіверсько-Донецького БУВР Н.О.Білоцерківської.

    Стаття (завантажити).

* * *

    02.06.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "На початку червня професійне свято відзначають працівники сфери водного господарства України".

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука, заступників начальника В.Є.Антоненка та Н.О.Білоцерківської.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    25.05.2017 – офіційний сайт Слов'янського хіміко-механічного технікуму.

    Стаття і фото "Зробимо Святогірськ чистішим!".

    "23 травня студенти СХМТ та представники Громадської організації "Еко Слов`янськ" прийняли участь у спільній акції Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів та Національного природного парку "Святі гори"..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    25.05.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "У Святогірську пройшла акція «Чистий берег Дінця». Фотозвіт".

    "Уже другий рік поспіль громадська екологічна акція «Чистий берег Дінця» збирає у Святогірську тих, хто небайдужий до долі головної водної артерії сходу України – річки Сіверський Донець. Перші ж спроби об’єднати волонтерські екологічні рухи довкола єдиної мети – збереження чистоти берегів Сіверського Дінця – можна вважати вдалими..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    24.05.2017 – сторінка у Фейсбук Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Інформація про проведення громадської екологічної акції «Чистий берег Дінця» у Святогірську.

    "23 травня 2017 року в м. Святогірськ відбулась громадська екологічна акція «Чистий берег Дінця», організована громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» спільно з Сіверсько-Донецьким БУВР та Національним природним парком «Святі Гори» під егідою програми «ЮНІСЕФ»..."

    Інформація (завантажити).

* * *

    23.05.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "«Чистий берег Дінця» - у Святогірську провели екологічну акцію".

    Інтерв’ю заступника начальника Сіверсько-Донецького БУВР В.Є.Антоненка.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    23.05.2017 – офіційний сайт Донецької облдержадміністрації.

    Репортаж "У Краматорську відкрили автоматизовану станцію контролю якості повітря" (розділ "Відео").

    Інтерв’ю в.о.начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука.

    "...Вже на другому етапі проекту центри моніторингу планується оснастити системами контролю хімічних речовин, лісових ресурсів, ґрунтів, поверхневих та підземних вод, морської води. Так вже наприкінці цього літнього сезону на річці Сіверський Донець відкриється два автоматизовані пости контролю кількісних та якісних показників води..."

    Репортаж (завантажити).

* * *

    23.05.2017 – офіційний сайт Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "У Краматорську відкрили автоматизовану станцію контролю якості повітря".

    "Під час відкриття станції у Краматорську голова облдержадміністрації Павло Жебрівський заявив, що система дозволить екологічним громадським організаціям та пересічним громадянам постійно відслідковувати стан екології по всій області..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    23.05.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "На Донеччині запущено перший етап автоматизованої системи моніторингу стану навколишнього середовища".

    "Система моніторингу довкілля створюється для виявлення критичних чинників антропогенного впливу, збільшення рівня знань про екологічний стан навколишнього природного середовища, поліпшення оперативності та якості інформаційного обслуговування користувачів на всіх рівнях, більш якісного обґрунтування виконання природоохоронних заходів..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    18.05.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "Славянск начал праздновать День вишиванки. Фото".

    "Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів приєднується до привітань з Днем ВИШИВАНКИ!!! Засідання робочої групи з підготовки до проведення громадської екологічної акції "Чистий берег Дінця" 2017 під головуванням в.о.начальника Сіверсько-Донецького БУВР Сергія Трофанчука..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    15.05.2017 – газета "Славянские ведомости".

    Стаття "Славянскому «Староречью» добавили новых красок. Фотофакт".

    "Коллектив Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов продолжает активно благоустраивать зону отдыха "Староречье" вблизи реки Казенный Торец..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    13.05.2017 – телеканал "Громадське телебачення Донбасу".

    Репортаж "Экологическая угроза Донбассу в Бахмутском районе".

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука.

    "Кодема - небольшое село в Бахмутском районе. Здесь живет около полутысячи человек. Многие занимаются сельским хозяйством. Раньше поили коров в речке Кодемке. Но ее вода стала опасной. Люди говорят: всему виной - свинокомплекс "Бахмутского аграрного союза". Свинокомплекс расположен в серой зоне. Это более 90 тысяч свиней и более полутысячи человек, которые работают ежедневно. До войны отходами производства удобряли поля. Сейчас они заминированы, отходов накопилось полтора миллиона кубометров. В прошлом году снаряд попал в один из коллекторов, и стоки отравили воду в Кодемке..."

    Репортаж (завантажити).

* * *

    03.05.2017 – газета "ТВ плюс".

    Стаття "Саженцы на набережной Торца обгладывают козы".

    "Одним из мест, где деревья высаживают постоянно, является набережная реки Казенный Торец. Этот участок давно взяло под опеку Северско-Донецкое бассейновое управление водных ресурсов. Для него даже придумали отдельное название - «Староречье». Сотрудники предприятия установили здесь детскую площадку, организовали зону отдыха, регулярно проводят субботники, привлекая к ним учащуюся молодежь..."

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука.

    Стаття (завантажити).

* * *

    03.05.2017 – газета "ТВ плюс".

    Стаття "Подведены итоги конкурса по охране труда".

    "В Славянске 28 апреля состоялось подведение итогов ежегодного смотра-конкурса по охране труда. В малом зале исполкома наградили представителей предприятий, учреждений и организаций, где, по мнению профильной городской комиссии, для работников созданы наиболее безопасные условия. Первое место в своей номинации заняло Северско-Донецкое бассейновое управление водных ресурсов..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    28.04.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації.

    Стаття "Управління водними ресурсами в басейні річки Сіверський Донець в умовах змін законодавства в рамках Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами-членами, з іншої сторони".

    "...Для ефективної реалізації прийнятого Закону на даний час Державним агентством водних ресурсів України розроблено проекти 10 підзаконних актів, в т.ч. щодо розробки Планів управління річковим басейном, розрахунків водогосподарських балансів, діяльності Басейнових рад, ведення державного водного кадастру, гідрографічного та водогосподарського районування території України та ін. В межах Харківської, Донецької та Луганської областей управління водними ресурсами в басейнах Сіверського Дінця, річок Приазов'я та Дніпра здійснює Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів, засноване ще у 1961 році, зі структурними підрозділами – Харківським та Луганським регіональними управліннями водних ресурсів..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    27.04.2017 – офіційний веб-портал Слов’янської міської ради.

    Стаття "Заходи до Дня охорони праці тривають". Фото.

    "...19 квітня страховий експерт з охорони праці відділення Кібірєв Ю.О. у складі оглядової комісії, членами якої є представники управління Держпраці у Донецькій області та місцевих органів самоврядування, прийняв участь у виїзді міської оглядової комісії на підприємства, які претендують на призові міста..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    26.04.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "У Слов’янську тривають заходи до Дня охорони праці".

    "Спеціалісти з охорони праці підприємств, керівники яких не байдуже відносяться до питань охорони праці, тісно співпрацюють з відділенням у питаннях профілактики виробничого травматизму, створення належних умов праці, та приймають участь в оглядах-конкурсах з охорони праці серед підприємств, установ та організацій, які щорічно проводяться Слов’янською міською радою..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    24.04.2017 – офіційний сайт Лисичанської міської ради.

    Стаття заступника начальника Сіверсько-Донецького БУВР Білоцерківської Н.О. "Щодо процесу реформування структури водогосподарської галузі".

    "Згідно ст. 13 Водного Кодексу України, управління водними ресурсами в нашій державі здійснюється за басейновим принципом на основі державних, цільових, міждержавних та регіональних програм використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів. Прийнятий Верховною Радою від 04.10.2016 № 1641-VIII Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом», який вступив в дію у лютому 2017 року, передбачає впровадження інтегрованого управління за басейновим принципом..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    14.04.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "Фахівці-водники та молодь Слов’янська прибрали «Староріччя»". Фото (за матеріалами Сіверсько-Донецького БУВР).

    "В рамках Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» 13 квітня працівники Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів спільно з членами громадської організації «Сіверський Донець – відродження» провели традиційну весняну толоку з благоустрою зони відпочинку «Староріччя» на березі р. Казенний Торець..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    13.04.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Інформація "Убрали мусор и высадили деревья: на берегу реки Казенный Торец провели ежегодный субботник".

    "Более десяти лет работники БУВРа наводят порядок на этой территории. Инициатором этой акции является руководитель общественной организации «Северский Донец — возрождение» и заместитель начальника Северско-Донецкого БУВР Виктор Антоненко..."

    Інформація (завантажити).

    Репортаж "У Слов’янську пройшла щорічна весняна толока на «Староріччі»".

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчука, заступника начальника управління і голови ГО «Сіверський Донець – відродження» В.Є.Антоненка.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    13.04.2017 – газета "Славянские ведомости".

    Стаття "Грандиозный субботник на «Староречье». В зоне отдыха устроили уборку и высадили саженцы".

    Інтерв’ю заступника начальника Сіверсько-Донецького БУВР Антоненка В.Є.

    "Чистый четверг 13 апреля ознаменовался в Славянске грандиозным субботником в зоне отдыха "Староречье", вблизи реки Казенный Торец..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    13.04.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Інформація "В стенах Славянского краеведческого музея открылась экспозиция памяти поэта-лирика Михаила Петренко".

    "...У строк известного стихотворения «Дивлюсь я на небо» стоит символическая бандура, пластинка исполнителя одноименной песни Анатолия Соловьяненко, подборки произведений поэта, рушник..."

    Інформація (завантажити).

    Репортаж "У Слов’янську триває низка заходів у рамках року поета-лірика Михайла Петренка".

    Репортаж (завантажити).

* * *

    12.04.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "В музее Славянска открыта постоянно действующая экспозиция о поэте-романтике Михаиле Петренко".

    "В рамках Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» 13 квітня працівники Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів спільно з членами громадської організації «Сіверський Донець – відродження» провели традиційну весняну толоку з благоустрою зони відпочинку «Староріччя» на березі р. Казенний Торець..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    11.04.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "Юні екологи-натуралісти відсвяткували 90-річчя юннатівського руху на Донеччині".

    "Протягом 3-х днів на початку квітня в Краматорську проходив обласний фестиваль «Природничий калейдоскоп», присвячений 90-річчю юннатівського руху на Донеччині та 85-й річниці з дня заснування Донецької області. Цей захід зібрав юннатів з різних куточків області. Протягом урочистої частини зі сцени звучали вітальні промови гостей фестивалю, які співпрацюють з Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром, зокрема, від Національного природного парку «Святі гори», Регіонального ландшафтного парку «Краматорський», Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    10.04.2017 – інформаційно-аналітичний портал «Харьковские известия».

    Стаття "На 5-ом избирательном округе в Харькове провели субботник. Фото".

    Інтерв’ю начальника Харківського РУВР Жука В.М. про заходи з благоустрою в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

    "...Символично, что субботник проходил в День окружающей среды. «Эта всеукраинская акция значится в нашем календаре не один год, - заметил начальник Харьковского регионального управления водных ресурсов Виталий Жук. – Такая сопричастность является стимулом к хорошему труду. С Виктором Александровичем нас связывает длительное сотрудничество, и сегодня весь наш коллектив с удовольствием принимает участие в весенней генеральной уборке»..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    08.04.2017 – інформаційно-аналітичний портал «Харьковские известия».

    Репортаж "Харьков присоединился ко Всеукраинскому субботнику".

    Репортаж (завантажити).

* * *

    06.04.2017 – регіональна щотижнева суспільно-політична газета "Панорама недели" – № 14 (592).

    Стаття "Між минулим і майбутнім. Віктор Антоненко: 40 років роботи керівником Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР) - с.20 (закінчення, розпочато у попередніх номерах).

    "...Завдяки вмілому керівництву Віктора Єгоровича Антоненка, з його активною громадянською позицією та вагомим професійним авторитетом, Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням впевнено реалізується басейновий принцип управління водними ресурсами, що стало головною справою і сенсом його життя..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    04.04.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "У місті пройшов традиційний фестиваль «Шпак-House»".

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР Трофанчука С.І.

    Репортаж (завантажити).

* * *

    04.04.2017 – інтернет-версія газети "Вісті Донбасу".

    Стаття Киркач Ю.В., провідного фахівця із зв’язків з громадськістю та пресою Сіверсько-Донецького БУВР: "Цінність води ми пізнаємо лише тоді, як пересихає джерело".

    "...Для колективу Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Всесвітній день води – не просто чергова календарна дата, а підведення певного підсумку діяльності за рік та час максимальної активізації зусиль для просвітницької роботи з населенням, зокрема з юним поколінням українців. За проблематикою водних питань організовуються громадські слухання у форматі «круглого столу», обговорення на студентських конференціях, ініціюється проведення ознайомчих екскурсій і тематичних занять у школах та бібліотеках..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    Науково-виробничий журнал «Водне господарство України», № 1 (127) 2017.

    Стаття "Олену Валентинівну Лоткову вітаємо з ювілеєм!" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР) – с.58.

    "4 лютого 2017 року виповнилося 55 років Лотковій Олені Валентинівні – начальнику басейнової лабораторії моніторингу вод Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел». Каталог конкурсних робіт 2016 року.

    Інформація про проекти переможців:

    Інформація (завантажити).

* * *

    31.03.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "Зачем растрачивать воду? Специалисты Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов рассказывают, показывают, объясняют" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР).

    "...На простом и доступном языке объяснить, почему необходимо экономить воду и как эффективно использовать водные ресурсы планеты, – такую задачу ставили перед собой специалисты-водники, обращаясь к подрастающему поколению. Уже несколько лет подряд в эти мартовские дни специалисты Северско-Донецкого бассейнового управления водных ресурсов отправляются в школы и детские сады, вузы и библиотеки..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    30.03.2017 – регіональна щотижнева суспільно-політична газета "Панорама недели" – № 13 (591).

    Стаття "Між минулим і майбутнім. Віктор Антоненко: 40 років роботи керівником Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР) - с.20 (продовження, із закінченням у наступному номері).

    "...У вітальній адресі від краєзнавців Слов’янщини, яку озвучив журналіст і біограф В.Є.Антоненка В.П.Скрипник, є такі теплі й щирі слова: «Завдяки Вашому організаторському таланту колектив Сіверсько-Донецького БУВР навіть у надзвичайно складних і метеорологічних, і військово-політичних умовах забезпечує населення та промислово-аграрний комплекс сходу України життєдайною вологою. Низький уклін Вам за любов до Сіверського Дінця, численних річок і річечок нашого краю, якою Ви щедро ділитесь з юним поколінням, залучаючи молодь до різних екологічно-патріотичних заходів..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    29.03.2017 – газета «Новый ПУТЬ», №13 (14927).

    Стаття Бабак О.В., начальника відділу використання водних ресурсів та моніторингу Луганського РУВР: "Підсумки роботи Луганського регіонального управління водних ресурсів за 2016 рік".

    Стаття (завантажити).

* * *

    28.03.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "У Донецькій області триває робота з визначення місць для організації автоматизованого посту контролю".

    "Організація автоматизованого посту контролю кількісних та якісних показників води на ділянці р. Казенний Торець у межах м. Слов’янськ дозволить здійснювати визначення в реальному часі рівнів води та якісних показників як основи для своєчасного вжиття заходів з попередження ризиків аварійних забруднень басейну р. Казенний Торець, що межує з об’єктами, розташованими на непідконтрольній Україні території, у тому числі з потенційно-небезпечними, та попередження забруднення ділянки р. Сіверський Донець вище питного водозабору на Луганську область..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    23.03.2017 – регіональна щотижнева суспільно-політична газета "Панорама недели" – № 12 (590).

    Стаття "Між минулим і майбутнім. Віктор Антоненко: 40 років роботи керівником Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР) - с.20 (початок, з продовженням у наступному номері).

    "...Чимало теплих слів на адресу Віктора Єгоровича Антоненка прозвучало в цей день від присутніх на святі, їх вустами передавались вітання від тих, хто не зміг з тих чи інших причин особисто засвідчити свою повагу і вдячність ювіляру..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    22.03.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "22 березня у всьому світі відзначається Всесвітній день води: Сіверсько-Донецьке БУВР вітає зі святом" (за інформацією Сіверсько-Донецького БУВР).

    "...За своїм географічним положенням та кліматичними особливостями басейн Сіверського Дінця є маловодним. Саме тому раціональне використання, збереження та відродження водних ресурсів басейну річки Сіверський Донець має першочергове значення для забезпечення сталого водопостачання сходу України..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    22.03.2017 – офіційний сайт Державного агентства водних ресурсів України.

    Стаття "Відбулося нагородження переможців 8-го Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра» 2016".

    "...У заході взяли участь представники Держводагентства, Сіверсько-Донецького БУВР, громадської організації Молодіжний екологічний центр ім. В.І.Вернадського, Центру Демократичного Розвитку Молоді «Синергія», представники учнівської та студентської молоді, спортивні діячі та інші..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    22.03.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "У Слов’янську «евакуювали» БУВР. Фото" (за інформацією Слов’янського РУ ГУ ДСНС України в Донецькій області та Сіверсько-Донецького БУВР).

    "...Під керівництвом начальника цивільного захисту об’єкта, в.о начальника Сіверьско-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергія Трофанчука 17 березня поточного року в управлінні проведено протипожежне тренування щодо дій під час виникнення надзвичайної ситуації за участі керівного складу закладу та працівників Слов'янського районного управління ДСНС України в Донецькій області..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    15.03.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "В басейновому управлінні відбулось засідання Міжвідомчої комісії".

    Репортаж (завантажити).

* * *

    15.03.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "В Сіверсько-Донецькому БУВР обговорили режими роботи водосховищ і водогосподарських систем в басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я".

    "15 березня 2017 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем басейнів річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я у межах Харківської, Донецької і Луганської областей на весняний період 2017 року..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    11.03.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "Віктор Антоненко: 40 років у керма Сіверсько-Донецького БУВР".

    "...За словами його численних колег і друзів, Віктор Єгорович – людина широкої душі і щирого серця, вимогливий керівник та організатор, досвідчений спеціаліст у галузі водного господарства і творчо обдарована особистість..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    10.03.2017 – газета «Часопис «Донеччина», № 10 (15948).

    Стаття "Привітали ювіляра" (за матеріалами Сіверсько-Донецького БУВР) – с.8.

    "...Першого весняного дня в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбувся урочистий захід "40 ороків між минулим і майбутнім" на честь 40-річчя професійної діяльності Віктора Єгоровича Антоненка в системі Держводагентства України на посаді керівника Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    09.03.2017 – газета "Злагода" № 10 (1208).

    Стаття "Віктор Антоненко: 40 років роботи керівником Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів" (за матеріалами Сіверсько-Донецького БУВР) – с.1-2.

    "...Привітати ювіляра з визначною подією зібрались численні колеги та друзі, представники підприємств та організацій, які формують водогосподарський комплекс басейну Сіверського Дінця, а також почесні гості – керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники освіти, науки і культури, засобів масової інформації..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    09.03.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Інформація "40 лет трудовой деятельности отметил экс-руководитель бассейнового управления".

    "40 лет Виктор Антоненко возглавлял Северско-Донецкое бассейновое управление водных ресурсов. В свой юбилей Виктор Егорович говорит, что помнит первый рабочий день и ни разу не пожалел о том, что выбрал этот путь. К тому же гордится, что ему удалось создать настоящую команду единомышленников..."

    Інформація (завантажити).

* * *

    08.03.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Інформація "Чоловіки Сіверсько-Донецького БУВР вітають жінок зі святом".

    Детальніше (завантажити).

* * *

    06.03.2017 – телеканал "Донбас".

    Репортаж "Про загрозу паводків у Донецькій області".

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР Трофанчука С.І.

    "Снег в Донецкой области уже сошёл, но показатели уровня воды в реках остаются в пределах нормы, говорят специалисты..."

    Репортаж (завантажити).

* * *

    03.03.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "Віктор Антоненко: 40 років у керма Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів".

    Стаття (завантажити).

* * *

    02.03.2017 – офіційний веб-портал Слов’янської міської ради.

    Стаття "Міський голова привітав Віктора Антоненка з 40-річчям професійної діяльності".

    "1 березня відбувся урочистий захід з нагоди 40-річчя професійної діяльності Віктора Антоненка на посаді керівника Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    01.03.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "Ювілей керівника басейнового управління".

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР Трофанчука С.І. та заступника начальника управління Антоненка В.Є.

    "40 років Віктор Єгорович Антоненко очолював Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів..."

    Репортаж (завантажити).

* * *

    28.02.2017 – телеканал "С-ПЛЮС".

    Репортаж "Починається період тало-дощових паводків".

    Інтерв’ю в.о. начальника Сіверсько-Донецького БУВР Трофанчука С.І. та заступника начальника управління Антоненка В.Є.

    "На території всієї України Державним агентством водних ресурсів проводяться заходи щодо пропуску льодоходу, весняного водопілля і паводків. На території Харківської, Донецької і Луганської областей це завдання виконує Сіверсько-Донецьке басейнове управління..."

    Репортаж (завантажити).

* * *

    21.02.2017 – інтернет-видання "Деловой Славянск".

    Стаття "Изюм готовится к паводкам, а что в Славянске".

    Інтерв’ю заступника начальника Сіверсько-Донецького БУВР Антоненка В.Є.

    "В Изюме создан штаб, который будет заниматься мерами по пропуску весеннего паводка в этом году, об этом сообщает city-izyum.pp.ua... По вопросу прогнозов по половодью в Славянске, мы связались с руководителем Северско-Донецкого бассейнового управления водными ресурсами Виктором Антоненко, который сообщил нам о том, что хотя в этом году напитанного водой снега больше чем в предыдущие годы, угрозы для Славянска пока нет."

    Стаття (завантажити).

* * *

    14.02.2017 – офіційний сайт Державного агентства водних ресурсів України.

    Стаття "Водогосподарські організації Держводагентства не залишаються байдужими до ситуації у зоні АТО".

    Стаття (завантажити).

* * *

    08.02.2017 – газета "Новый ПУТЬ" №6 (14920).

    Стаття Аркатової О.І., начальника Лисичанського відділу КВВР Луганського РУВР – "Огляд гідрометеорологічних умов, що склалися у басейнах Сіверського Дінця та Приазов’я у січні 2017 року".

    Стаття (завантажити).

* * *

    06.02.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "Вітаємо начальника басейнової лабораторії моніторингу вод Сіверсько-Донецького БУВР Лоткову Олену Валентинівну з нагородженням Почесною грамотою Донецької облдержадміністрації".

    Стаття (завантажити).

* * *

    01.02.2017 – офіційний сайт Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

    Стаття "Заступник директора департаменту Олександр Лихач провів робочу зустріч з керівництвом Сіверсько-Донецького БУВР".

    "У ході зустрічі були обговорені питання підготовки до виконання водоохоронних заходів у поточному році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища... У минулому році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища було розроблено проектно-кошторисну документацію для встановлення двох автоматизованих постів контролю на річці Сіверський Донець, облаштування яких планується вже у цьому році за рахунок коштів з того ж джерела..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    25.01.2017 – офіційний сайт Державного агентства водних ресурсів України.

    Стаття "Щодо водогосподарської ситуації на річці Кривий Торець".

    "За дорученням Держводагентства, Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів відслідковується ситуація з можливим забрудненням річки Кривий Торець у результаті витоку забруднюючих речовин з відстійника фенольного заводу, що розташований під смт Новгородське..."

    Стаття (завантажити).

* * *

    25.01.2017 – телеканал "До ТеБе": Донецька регіональна дирекція Національної телекомпанії України.

    Програма "КультПроСвіт".

    Інтерв’ю з начальником відділу культури Слов’янської міської ради Олійник М.М., в якому йдеться, зокрема, про успішну взаємодію з Сіверсько-Донецьким БУВР у сфері екологічно-культурних проектів, а саме проведення дитячо-юнацького конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді».

    Відео (завантажити).

* * *

    03.01.2017 – офіційний сайт Міністерства екології та природних ресурсів України.

    Інформація "Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» 2016".

    "Конкурс започатковано в 2001 році на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2001 р. № 51 з метою об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення стану джерел, водойм і річок України, раціональне використання водних ресурсів, виховання дбайливого ставлення населення до водних об’єктів, їх охорони і відтворення, підвищення екологічної та правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських природоохоронних ініціатив..."

    Вітаємо переможців конкурсу:

    Інформація (завантажити).

* * *

    Інформацію за 2016 рік перенесено до розділу "Архів".